Jump to content
micha

30.01.2012.

Recommended Posts

U zadnja dva dana se ulazi sa sledećim bodovnim stanjem:

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

još uvijek imamo više nego dovoljno vremena :48thumbsup: pamet u glavu zadnja dva dana

 

Lako to reci, a ja razmisljam sta postaviti da ne zahebem sefa i stanicu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ja bi htjeo pogoditi taj par!

 

a jos se nadovezala skroz losa ponuda pa i nemas nekog izbora... najgore kad moras nesto na silu igrat

Share this post


Link to post
Share on other sites

za danas sam htio odigrati Monaco - Lens under 1.5, i Besiktas 2, međutim Besiktas je netko već odigrao prije mene, a Monaco je netko igrao tim1 2+&gg, pravila su poprilično nedorečena, jel mogu ja odigrati under 1.5, budući da iako je sličan, to nije isti (kontra) tip?

Share this post


Link to post
Share on other sites

za danas sam htio odigrati Monaco - Lens under 1.5, i Besiktas 2, međutim Besiktas je netko već odigrao prije mene, a Monaco je netko igrao tim1 2+&gg, pravila su poprilično nedorečena, jel mogu ja odigrati under 1.5, budući da iako je sličan, to nije isti (kontra) tip?

 

meni rockytomas juce rece da micha tamo radi na obiljezavanju parova pa najbolje da njega pitas na PM... on vjerovatno zna sta se smije a sta se ne smije postavljat.. i mene isto bune ta pravila, znam samo da nesmijes igrat kontra tip a neznam sta u slucajevima kad su slicni tipovi a nisu kontre

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni rockytomas juce rece da micha tamo radi na obiljezavanju parova pa najbolje da njega pitas na PM... on vjerovatno zna sta se smije a sta se ne smije postavljat.. i mene isto bune ta pravila, znam samo da nesmijes igrat kontra tip a neznam sta u slucajevima kad su slicni tipovi a nisu kontre

 

poslao sam mu, valjda će doći na forum skoro :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi sta da igram kad su sve odigrali :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrsta takmičenja: ODBOJKA, AUSTRIJA: 1. Bundesliga

Naziv kladionice: Bet365

Broj para iz kladionice: nema

Vrijeme odigravanja: 20:15

Naziv para: SK Posojilnica - Tirol Innsbruck, First Set Total points

Tip para: Under 46.5

Tečaj: 1.750

 

Nikad cuo ni za jedan tim ali nesto da se odigra pa da probamo na srecu nesto da odigramo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrsta takmičenja: ŠPANJOLSKA: Primera Division

Naziv kladionice: Unibet

Broj para iz kladionice: nema

 

Vrijeme odigravanja: 21:00

Naziv para: Osasuna - Atlético Madrid Total Goals Scored 2.5

Tip para: Over 2.5

Tečaj: 2.100

 

Koliko sam skontao po pravilima da ako neko odigra pobijedu a ja na golove da moze zadnjih pet dana pa cemo da vidimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni rockytomas juce rece da micha tamo radi na obiljezavanju parova pa najbolje da njega pitas na PM... on vjerovatno zna sta se smije a sta se ne smije postavljat.. i mene isto bune ta pravila, znam samo da nesmijes igrat kontra tip a neznam sta u slucajevima kad su slicni tipovi a nisu kontre

 

ma bezveze, ja se borim za prvo mesto u pojedinacnoj a nemam sta igrati , vecsam jednom tako izgubio a izgleda opet cu , ne vidim koje veze ima pp sa konacnim ishodom , dao sam predlog da se napravi kompromis izmedju pravila koje su ovde i za koje se zalazu na Besteurobetsu ali dzabe niko nista i na kraju ispadne svadja izmedju mene i Tuta bezveze iako su nam misljenja vrlo slicna oko toga, samo sto sam ja bio da se ogranici broj istih tipova , moracu da se umesam sad i da se dozvoli sve posto od Nudlsa nema nista, osim vas nisu isplatili nikome a sad ce sponzor biti doxxbet koji sam ja kontaktirao pa ce valjda uvaziti i moje misljenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma bezveze, ja se borim za prvo mesto u pojedinacnoj a nemam sta igrati , vecsam jednom tako izgubio a izgleda opet cu , ne vidim koje veze ima pp sa konacnim ishodom , dao sam predlog da se napravi kompromis izmedju pravila koje su ovde i za koje se zalazu na Besteurobetsu ali dzabe niko nista i na kraju ispadne svadja izmedju mene i Tuta bezveze iako su nam misljenja vrlo slicna oko toga, samo sto sam ja bio da se ogranici broj istih tipova , moracu da se umesam sad i da se dozvoli sve posto od Nudlsa nema nista, osim vas nisu isplatili nikome a sad ce sponzor biti doxxbet koji sam ja kontaktirao pa ce valjda uvaziti i moje misljenje

 

pričaj mi ja sada došao s posla i vidim da nemam niti jedan par za postaviti za danas više, a ujutro mi se nije dalo tražiti ništa! A na kraju vidim da sam profitirao jer si ti fulao svoj par!

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro da danas nisam igrao jer bi sve živo promašio. Sutra je zadnji dan, vidjet ćemo stanje i kakve su nam šanse

:48thumbsup:

Edited by Davor_92

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...