Jump to content
sportandlove

01.02.2012.

Recommended Posts

tebi bi bolje bilo da ganjas novi par na hazarderu jer ti je onaj iz kladionice bet 365 :50yes: prvo kontam vidi ti ga odigro i kad sam vidio da si fulio kladionicu zaletim se na unibet da ga odigram kad ono kvota 2.15 :77tooth::48thumbsup:

 

a stalno me zajebe to pravilo o Unibet kladionici zato mi se hazarder i ne igra jer puno parova ne mogu uzeti jer je neko vec odigrao ili je tecaj u Unibetu 2.19, a svugde je 2.30 :77tooth:

fala

Share this post


Link to post
Share on other sites

stefan je izmijenio pravilo o najnižem tečaju u Expekt natjecanju :77tooth: :77tooth:

 

misli da ako može s manje od 18 godina biti ovdje i ako ima manji ***** od ostatka, da može igrati i manji koeficjent od nas :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

misli da ako može s manje od 18 godina biti ovdje i ako ima manji ***** od ostatka, da može igrati i manji koeficjent od nas :77tooth:

 

mozda je citao ono pravilo iz 2006 godine tamo pise cini mi se 1.40 :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima

 

dans trpajte na ovo Friburguense - Duque De Caxias 1 @ 1.95

 

samo neka još unics pobijedi

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod nas puše preko 150 u vipavi, a sutra najavljuju preko 200 - red alarm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke svima na hazarderu, posebno Sasi, fenomenalno je igrao, i cijeli mjesec mi puhao za vratom, imao fenomenalnih pogodaka, da bi tek zadnjih 3-4 dana otpao. pirlo se digao iz mrtvih, a emiru neću ni čestitati, jer je očito da je potplatio stefana da mu prepusti mjesto u nagradama :77tooth:

 

A mene ne jebes da pomenes :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisi nešto bio u vrhu :icon_biggrin:

 

 

Da je juce Lion preokrenuo i te kako bih bio...

 

Edited by milance23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke svima na hazarderu, posebno Sasi, fenomenalno je igrao, i cijeli mjesec mi puhao za vratom, imao fenomenalnih pogodaka, da bi tek zadnjih 3-4 dana otpao. pirlo se digao iz mrtvih, a emiru neću ni čestitati, jer je očito da je potplatio stefana da mu prepusti mjesto u nagradama :77tooth:

 

Ako pratis atletiku, znas da ima onaj lik koji na pocetku ubrza utrku i onda odustane, to je u ovom slucaju stefan bio :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda je citao ono pravilo iz 2006 godine tamo pise cini mi se 1.40 :77tooth:

 

stefan zivi od istorije :icon_razz:

 

Almighty stefan :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...