Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

01.02.2012.

Recommended Posts

Postavljena su pravila za februar. Molim sve koji će da se takmiče da pročitaju ista i da ih poštuju.

http://besteurobets....hp?topic=2648.0

Lijepo sročeno, još je samo potrebno sve to tehnički urediti, tj. rečenice dignuti u jedan red i da tekst ide do kraja staranice. Ovako izgleda kao da je sve to 'voda donijela'.

 

I jedan savjet. Ukoliko se mora koristiti skripta, onda savjetujem da se za označavanje koriste smajlići:

pogođeno - :uredu:

promašeno - :nije:

poništeno (void) - :aponis:

 

Sretno ekipi Bet-Cluba u veljači!

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lijepo sročeno, još je samo potrebno sve to tehnički urediti, tj. rečenice dignuti u jedan red i da tekst ide do kraja staranice. Ovako izgleda kao da je sve to 'voda donijela'.

 

I jedan savjet. Ukoliko se mora koristiti skripta, onda savjetujem da se za označavanje koriste smajlići:

pogođeno - :uredu:

promašeno - :nije:

poništeno (void) - :aponis:

 

Sretno ekipi Bet-Cluba u veljači!

 

Upravu si za ovu vodu. Urediću to da izgleda lepše. Malo sam žurio da postavim pravila što pre, da bi ljudi mogli da već čitaju,.

I za smajliće se slažem, samo što tamo u izboru smajlića nema ovih koji si naveo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravu si za ovu vodu. Urediću to da izgleda lepše. Malo sam žurio da postavim pravila što pre, da bi ljudi mogli da već čitaju, I za smajliće se slažem, samo što tamo u izboru smajlića nema ovih koji si naveo.

Kopiraj ove i postavi ih tamo! Da i mi imamo još malo više udjela u organizaciji natjecanja. :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja krenuo:

 

Fudbal

Egipat 1.

Vreme: 18:30

Zamalek vs. Ismaily

Tip: 1

Kvota: 1.85

Kladionica: Doxxbet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajmo momci ovaj mjesec pametno da odigramo imate punu podrsku nas sa klupe.... :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mog para za danas :icon_surprised:

Tenis

ATP Vina Del Mar

Vreme: 19:30

Chardy J.-Mayer L.

Tip: 2

Kvota: 1,75

Kladionica: SuperSport

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo za početak od mene +100 vidim Italija odigrala 3:1 u futsalu sada još samo da Ljubičić odigra kak treba i odličan početak dana i mjeseca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...