Jump to content
PERKAN

05.02.2012.

Recommended Posts

a gde su olimpijske igre? a gde je svetsko u fudbalu? Ja sad da odem kod mene u lokalnu kladionicu i da napravim anketu ljudi koji se klade i prate kao sport: 90 % njih bi niti znali za vecerasnji suret niti znaju pravila za NFL, a o pracenju da ti i ne govorim..

 

Ti se uhvatio tvoje lokalne kladze za merilo gledanosti...Pa ono,mi smo zaostali u svakom pogledu,pa nije nelogicno da ne pratimo NFL-nismo ti mi neko merilo...Veruj mi da je to najgledaniji sportsi prenos uvek,svake godine,igralo li se svetsko u fudbalu,Olimpijske igre,sta god hoces,niko ne moze da pridje gledanosti Superbowlu...

 

Kod nas su općenito američki sportovi slabo popraćeni i nismo mjerilo za mjerenje popularnosti za njih ko za ostala EU i svjetska natjecanja

Popularnost nekog sporta ovisila je o njegovoj dostupnosti putem medija, no danas kladionicama možete zahvalit svakog drugog znalca u svim neživim sportovima. Većina ljudi se kladi iz dosade i ovisnosti, klade se na sportove o kojima ne znaju ništa, na klubove kojima ne znaju niti jednog igrača, niti osnovne stvari poput timskih boja. Samo statistika igra ulogu pa nikakve ankete iz lokalnih kladara nisu mjerilo :icon_lol:

 

Ni lude azijate ne moramo uzimat za ozbiljno mjerilo, oni imaju fetiš na sva moguća sranja..Od nogometa do lutki za napuhavanje

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas su općenito američki sportovi slabo popraćeni i nismo mjerilo za mjerenje popularnosti za njih ko za ostala EU i svjetska natjecanja

Popularnost nekog sporta ovisila je o njegovoj dostupnosti putem medija, no danas kladionicama možete zahvalit svakog drugog znalca u svim neživim sportovima. Većina ljudi se kladi iz dosade i ovisnosti, klade se na sportove o kojima ne znaju ništa, na klubove kojima ne znaju niti jednog igrača, niti osnovne stvari poput timskih boja. Samo statistika igra ulogu pa nikakve ankete iz lokalnih kladara nisu mjerilo :icon_lol:

 

pa naravno da ne moze merilo, ja navodim primer samo kod nas sto naravno nema veze sa ostatkom sveta. Ali itekako ima da od 6 milijardi ljudi ima i zene i dece i staraca i slicno, tako kad se sve oduzme sabere ne moz biti 1.5 milijarde da ga jebes na hiljade klinova :icon_lol:

 

novi penal za UTD :icon_eek:

 

sudija je ispao strip, ovo nije videlo penala

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa naravno da ne moze merilo, ja navodim primer samo kod nas sto naravno nema veze sa ostatkom sveta. Ali itekako ima da od 6 milijardi ljudi ima i zene i dece i staraca i slicno, tako kad se sve oduzme sabere ne moz biti 1.5 milijarde da ga jebes na hiljade klinova :icon_lol:

 

novi penal za UTD :icon_eek:

 

Prešli smo 7 milijardi

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nebitno neka je i 8. U Kini otkrili selo od 12 miliona ljudi :77tooth:

 

Otkad su se počeli naseljavat u ZG imamo blizu milijardu stanovnika

 

Da netko ostavi Kineza s kobilom u nekom kavezu, za pet godina bi nastalo soma kentaura

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkad su se počeli naseljavat u ZG imamo blizu milijardu stanovnika

 

Da netko ostavi Kineza s kobilom u nekom kavezu, za pet godina bi nastalo soma kentaura

 

ima ih sve vise i vise, a uskoro i vise od samih nas, zaboravi za izraz Balkn ovo ce se zvati Kineska tunguzija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...