Jump to content
Tuto

08.02.2012.

Recommended Posts

Almiric,

 

Na natjecanju MNF kopiraj u svoj potpis naš userbar od jednog našeg natjecatelja da se zna za koju ekipu natupaš. Također, prouči pravila jer se razlikuju od naših na ovom forumu.

 

Isprazni poštanski sandučić.

 

Lijepi pozdrav i sretno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo Tuto,

 

Molim da me se zamijeni drugim takmicarem na nasem forumu...

 

Sanducic ce biti ociscen...

 

Hvala i pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo Tuto,

 

Molim da me se zamijeni drugim takmicarem na nasem forumu...

 

Sanducic ce biti ociscen...

 

Hvala i pozzz

 

Za sad može onako kako si postavio, a da bude kao svima , objasnio sam ti opet u poruci. samo prati uputstva.

 

Nažalost , upravo sam video da tvicenti nije stavio kladionicu, tako da sam mu poništio par. A što je još gore to mu je druga greška i nema više pravo na grešku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo Tuto,

 

Molim da me se zamijeni drugim takmicarem na nasem forumu...

 

Sanducic ce biti ociscen...

 

Hvala i pozzz

 

to moras dwizu javiti jer je on selektor i jedino on moze najaviti zamjenu... i kad smo vec kod zamjena predlazem da selektor bude neko iz ekipe jer dwiz izgleda nema vremena da se bavi oko toga... dwiz moze izabrati ekipu na pocetku mjseca a onda odrediti ko ce biti selektor pa da mozemo ove zamjene cesce raditi tj. cim neko zapadne u crnu seriju... da su prosli mjesec ranije uradjene zamjene mozda bi i prvo mjesto dograbili... ovako se cekalo da ekipa ode u debeli minus pa na insistriranje pojedinih igraca uradjene su zamjene

Share this post


Link to post
Share on other sites

to moras dwizu javiti jer je on selektor i jedino on moze najaviti zamjenu... i kad smo vec kod zamjena predlazem da selektor bude neko iz ekipe jer dwiz izgleda nema vremena da se bavi oko toga... dwiz moze izabrati ekipu na pocetku mjseca a onda odrediti ko ce biti selektor pa da mozemo ove zamjene cesce raditi tj. cim neko zapadne u crnu seriju... da su prosli mjesec ranije uradjene zamjene mozda bi i prvo mjesto dograbili... ovako se cekalo da ekipa ode u debeli minus pa na insistriranje pojedinih igraca uradjene su zamjene

 

Podrzavam prijedlog :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo podrzavas a da platis kafu to ne podrzavas :icon_mad::77tooth:

 

Cekam prvo solidarnost sa tvoje strane a to je da ti platis kafu pa cu onda i da podrzim taj tvoj prijedlog da ja tebi platim kafu :kahva:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo Tuto,

 

Molim da me se zamijeni drugim takmicarem na nasem forumu...

 

Sanducic ce biti ociscen...

 

Hvala i pozzz

 

Zamjena napravljena, još danas možeš odigrati, a od sutra nastupa Davor_92.

 

Što se tiče mjesta izbornika, rado ću ti poziciju od sljedećeg mjeseca prepustiti nekome iz ekipe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eee super sad ču biti i izbornik! JA dajem glas sam sebi! ahahaha!

Dobro prouči pravila, pa možda te se postavi za kapetana, a Dwiz može i dalje biti to šta je do sada. :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro prouči pravila, pa možda te se postavi za kapetana, a Dwiz može i dalje biti to šta je do sada. :icon_biggrin:

 

To je bila samo šala ja sam za to da je dwiz i dalje gazda!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je bila samo šala ja sam za to da je dwiz i dalje gazda!!!

 

i ja kazem da bude gazda tj da izabere ekipu na pocetku mjeseca al da poslije neko iz ekipe bude kapiten pa da ide lakse ovo sa zamjenama... nevjerujem da Dwiz gleda tabelu MTF da vidi ko je u minusu i koga treba zamjeniti

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako je kapetan član koji ne sudjeluje u natjecanju, predlažem da postavimo Nadrealistu za kapetana :icon_neutral:

 

:icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako je kapetan član koji ne sudjeluje u natjecanju, predlažem da postavimo Nadrealistu za kapetana :icon_neutral:

 

:icon_biggrin:

 

u tom slucaju znam koga bi prvog zamjenio :50yes::77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...