Jump to content
Davor_92

09.02.2012.

Recommended Posts

Bilo bi lijepo kad bi svi kopirali ovdje svoje parove, da bi se lakše snašli.

 

Ovo od mene za danas:

 

 

Tenis

Challenger - Quimper

Vreme: 15:00

Gicquel M. (Fra) - Brown D. (Ger)

Tip: 1

Kvota: 1.80

Kladionica: Bet365

 

 

 

Fudbal

Italija - Serie A

Vreme: 20:45

Lazio - Cesena

Tip: Lazio -2

Kvota: 3.90

Kladionica: Bet365

 

I trznite se malo, već zaostajemo skoro 700 bodova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gicquel nam donosi +80 bodova, tako da sam si više-manje pokrio eventualni promašaj na Laziu navečer. Držite fige :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi lijepo kad bi svi kopirali ovdje svoje parove, da bi se lakše snašli.

 

Ovo od mene za danas:

 

 

Tenis

Challenger - Quimper

Vreme: 15:00

Gicquel M. (Fra) - Brown D. (Ger)

Tip: 1

Kvota: 1.80

Kladionica: Bet365

 

 

 

Fudbal

Italija - Serie A

Vreme: 20:45

Lazio - Cesena

Tip: Lazio -2

Kvota: 3.90

Kladionica: Bet365

 

I trznite se malo, već zaostajemo skoro 700 bodova

 

e zato ja pricam da neko iz ekipe bude kapiten pa da ide lakse sa zamjenama a ne da moljakamo Dwiza da on to uradi za nas... ceka se da odemo na minus 2000 pa da se onda rade zamjene... cim neko predje minus 300 treba ga zamjenit jer je ocigledno da ga ne ide... a sto je najgore u takvim situacijama pocne se vadit sa vecim kvotama i onda tone sve dublje

Share this post


Link to post
Share on other sites

e zato ja pricam da neko iz ekipe bude kapiten pa da ide lakse sa zamjenama a ne da moljakamo Dwiza da on to uradi za nas... ceka se da odemo na minus 2000 pa da se onda rade zamjene... cim neko predje minus 300 treba ga zamjenit jer je ocigledno da ga ne ide... a sto je najgore u takvim situacijama pocne se vadit sa vecim kvotama i onda tone sve dublje

Drugi puta nemoj samo kukati i pisatit ovdje, već šalji odmah PM Dwizu i tražite zamjenu! :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e zato ja pricam da neko iz ekipe bude kapiten pa da ide lakse sa zamjenama a ne da moljakamo Dwiza da on to uradi za nas... ceka se da odemo na minus 2000 pa da se onda rade zamjene... cim neko predje minus 300 treba ga zamjenit jer je ocigledno da ga ne ide... a sto je najgore u takvim situacijama pocne se vadit sa vecim kvotama i onda tone sve dublje

 

slažem se :48thumbsup: svakome se naravno može dogoditi da promaši, pogodci i promašaji su sastavni dio klađenja. Ali ako promašiš 3-4 puta zaredom, nemaš više tu šta raditi, van! :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Micha pošto mi je ovaj drugi par poništen jer ja onda mogu ostaviti novi par za danas??? To nigdje ne piše u pravilima pa reko da pitam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Micha pošto mi je ovaj drugi par poništen jer ja onda mogu ostaviti novi par za danas??? To nigdje ne piše u pravilima pa reko da pitam!

 

Nažalost ne možeš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liliputanac je odigrao tamo isti par kao i ja, pa zato:

 

Fudbal

Italija - Serie A

Vreme: 20:45

Lazio - Cesena (hoće li ekipa postići gol u svakom poluvremenu)

Tip: 11 (Lazio daje gol u oba poluvremena)

Kvota: 2.30

Kladionica: SuperSport

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugi puta nemoj samo kukati i pisatit ovdje, već šalji odmah PM Dwizu i tražite zamjenu! :icon_biggrin:

 

nemogu ja kao "obicni" igrac traziti zamjenu, ustvari mogu al nije red... neko ce mozda pomislit da imam nesto protiv njega pa trazim da ga zamjene... zato i postoji kapiten koji ce pratiti koga ne ide pa ce ga zamjeniti al je bolje ako je kapiten neko iz ekipe ko svaki dan ima uvid u tabelu i lakse mu je pratit... nesto bas ne vjerujem da Dwiz svaki dan obilazi i gleda ko je u plusu a ko u minusu... da se razumijemo, nemam nista protiv dwiza nego samo dajem prijedlog kako bi lakse funkcionisali kao ekipa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liliputanac je odigrao tamo isti par kao i ja, pa zato:

 

Fudbal

Italija - Serie A

Vreme: 20:45

Lazio - Cesena (hoće li ekipa postići gol u svakom poluvremenu)

Tip: 1 (Lazio daje gol u oba poluvremena)

Kvota: 2.30

Kladionica: SuperSport

 

3 gola Lazia, sva 3 u drugom poluvremenu :icon_redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ali po nekim pravilima do sada mislim da ti se taj par tvoj lazio mora poništizti jer si već postavio danas jedan par koji si svaka čast pogodio a drugi ti je ovaj poništen lazio jer ga je igrao liliputanac i onda ne smiješ postaviti novi par! Bar ja nisam mogao postaviti danas novi par kad mi je drugi bio poništen!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo naprijed momci :81Bet-Club_forum:

Edited by Sasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...