Jump to content
Crni

13.02.2012.

Recommended Posts

Nisam znao da imate uopće električnu struju u Ivancu, kamoli 3D kino :50yes:

 

Skoro si u pravu. Bili smo u Cinestaru u Varazdinu. :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laku noc svima.....da dremnem,pa sutra na koncert Cetinskog u Areni.... :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro vece!

 

Ima li kakav zicer za nocno pracenje? Mozda nadrealista zna :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:57bye:

Montreal i ? :icon_biggrin:

 

SAmo Montreal. Susret koji moraju dobit.

Skoro si u pravu. Bili smo u Cinestaru u Varazdinu. :icon_biggrin:

 

Jesi bio u IMAXU? Povedi klince na IMAX 3D, ekran je ogroman pa ne vidiš rubove. Ja sam bio na običan 3D i nisam impresioniran, premali ekran pa nije tolki doživljaj. IMAX bolja solucija

 

Bila je jedna špica za dokumentarac Born to be wild prije nekog filma koji sam gledo u IMAXU i ta kratka najava je bila najbolji 3D koji sam ikad vidio..imao sam dojam da su stvarno ispred mene.

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jesi bio u IMAXU? Povedi klince na IMAX 3D, ekran je ogroman pa ne vidiš rubove. Ja sam bio na običan 3D i nisam impresioniran, premali ekran pa nije tolki doživljaj. IMAX bolja solucija

 

Bila je jedna špica za dokumentarac Born to be wild prije nekog filma koji sam gledo u IMAXU i ta kratka najava je bila najbolji 3D koji sam ikad vidio..imao sam dojam da su stvarno ispred mene.

 

Mislim da u Varazdinu nema IMAX, ali ovo je bilo u Extrem dvorani i platno je ogromno. Doslovce preveliko za prvih 10 redova.

Ja ne vidim nacin da se to gleda iz te blizine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laku noc svima.....da dremnem,pa sutra na koncert Cetinskog u Areni.... :icon_razz:

 

Ako je pulska vec si trebao krenuti. :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da u Varazdinu nema IMAX, ali ovo je bilo u Extrem dvorani i platno je ogromno. Doslovce preveliko za prvih 10 redova.

Ja ne vidim nacin da se to gleda iz te blizine.

 

IMAX je samo u Zagrebu za sad. Ipak je ta razdaljina pretjeran zalogaj za tvoj Wartburg pa ćeš morat sačekat nekih desetak godina da IMAX tehnologija zastari i Metropola je donira bivšoj prijestolnici

Pogledajte ovo...

 

http://www.b92.net/s...3&nav_id=582336

 

Ovo ako je istina svaka im čast na gluposti :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

momci uživajte dok možete :icon_razz:

(dok Nadrealisti ne proradi internet :77tooth: )

 

jel ti poznata recenica, kad macke nema misevi kolo vode :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro vece!

 

Ima li kakav zicer za nocno pracenje? Mozda nadrealista zna :50yes:

 

mislis mozda je od nekog prepisao par

 

laku noc

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMAX je samo u Zagrebu za sad. Ipak je ta razdaljina pretjeran zalogaj za tvoj Wartburg pa ćeš morat sačekat nekih desetak godina da IMAX tehnologija zastari i Metropola je donira bivšoj prijestolnici

 

 

Wartburg sam prodao jos prosle godine i kupio Ladu samaru. To juri , to ludo... Zvijer :icon_surprised:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wartburg sam prodao jos prosle godine i kupio Ladu samaru. To juri , to ludo... Zvijer :icon_surprised:

 

Trebao si uzet Nivu. Ipak je snijega ko u Rusiji, a ujedno je obiteljski auto i prolazi kroz zidove :icon_razz:

 

Gledam ove umorne Sharkse protiv Capitalsa koji bez Backstroma izgledaju smiješno. Moguće da se Green vrati, al teško. Da nisam vidio onu otužnu predstavu sinoć protiv Bluesa, San Jose bi bio moj pick

 

A sad je vec i vrijeme za jedan laku noc :57bye:

 

Kraš Express prije spavanja! Noć :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...