Jump to content
Sign in to follow this  
sportandlove

01.03.2012.

Recommended Posts

op op opaaaaaaaa

 

 

Hvala svima na čestitkama, želim vam sve najbolje privatno ali i na Forumu

 

Sretan rodjendan i sve najbolje, evo piva :18drunk::61drinks:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke svim dobitnicima i laku noc :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke svim dobitnicima i laku noc :57bye:

 

Laku noc :57bye:

sad bas gledam u topiku Novi clanovi, vise tvojih pozdrava nego li novih clanova :77tooth:

 

Posted Image

Edited by Banega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Unibet ima tako glupu ponudu da ja nemam šanse osvojit hazarder

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Unibet ima tako glupu ponudu da ja nemam šanse osvojit hazarder

 

imal sta veceras da bi se moglo odigrat u NHL? usput da kazem bice Boston - New Jersey na ESPN :50yes: a ko moze izdrzat do 4 ujutru bice i Vancouver - St Louis

Edited by Nadrealista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laku noc :57bye:

sad bas gledam u topiku Novi clanovi, vise tvojih pozdrava nego li novih clanova :77tooth:

 

Posted Image

 

Di si sotonjaro :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Unibet ima tako glupu ponudu da ja nemam šanse osvojit hazarder

 

ja igram malo cisto rekreativno, a nagradu nemam sanse da osvojim, jer il je kvota tamo 2.19 gde je svuda 2.25 ili ponuda preslaba, ili vec neko odigrao. Ni blizu nikad nisam bio osvajanja, mozda samo jedan mesec, a mislim da ce tako biti i u narednim mesecima

imal sta veceras da bi se moglo odigrat u NHL? usput da kazem bice Boston - New Jersey na ESPN :50yes:

 

si sinjore, znam, ja sam stavio na hazardu H1, ali voleo bih da pobede devilsi, jer moj djavolski post je bio malopre :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

imal sta veceras da bi se moglo odigrat u NHL? usput da kazem bice Boston - New Jersey na ESPN :50yes: a ko moze izdrzat do 4 ujutru bice i Vancouver - St Louis

 

Nisam gledao ponudu hokeja za danas. Što te vuče da odigraš?

 

ja igram malo cisto rekreativno, a nagradu nemam sanse da osvojim, jer il je kvota tamo 2.19 gde je svuda 2.25 ili ponuda preslaba, ili vec neko odigrao. Ni blizu nikad nisam bio osvajanja, mozda samo jedan mesec, a mislim da ce tako biti i u narednim mesecima

 

 

si sinjore, znam, ja sam stavio na hazardu H1, ali voleo bih da pobede devilsi, jer moj djavolski post je bio malopre :icon_biggrin:

 

E, a zašto ovaj šejtan ima dvije dlake na glavi između rogova?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam gledao ponudu hokeja za danas. Što te vuče da odigraš?

 

 

E, a zašto ovaj šejtan ima dvije dlake na glavi između rogova?

 

a nemam pojma zato i pitam... nekakvi su ludi parovi... ko svi su favoriti tipa Boston, Filadelfija, San Jose ili Vancouver al nisu toliki koliko je mala kvota na njih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a nemam pojma zato i pitam... nekakvi su ludi parovi... ko svi su favoriti tipa Boston, Filadelfija, San Jose ili Vancouver al nisu toliki koliko je mala kvota na njih...

 

Bez obzira na kvote, tu vrijedi jedino odigrat Sharkse. Jedino to sigurno prolazi

 

Cantona, jesi pravio kad uplate u Expektu?

 

Jesam. Prije preko deviznog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez obzira na kvote, tu vrijedi jedino odigrat Sharkse. Jedino to sigurno prolazi

 

 

Jesam. Prije preko deviznog

 

da ti mogu uplatiti nagradu, sad su nova pravila za expekt.

 

 

evo primera sa hazarda, j+hteo sam da stavim Verdaska, ali u Unibetu kofa 2.15, dok recimo u bet365 ima lepo po 2.20 :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ti mogu uplatiti nagradu, sad su nova pravila za expekt.

 

 

evo primera sa hazarda, j+hteo sam da stavim Verdaska, ali u Unibetu kofa 2.15, dok recimo u bet365 ima lepo po 2.20 :wink:

 

Ja što god da tražim kvote su im sranje. Smeće od klade. Toliko se iznerviram da postavim neku glupost na kraju u to natjecanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...