Jump to content
Sign in to follow this  
sportandlove

08.03.2012.

Recommended Posts

pozz

 

Live , Flamengo-Emelec , Flamengo ima igraca vise sad je poluvreme ako nedaju brzo moze se igrati 1 kad malo skoci kvota ili igrati Flamengo over 1,5 gol uglavnom treba pratiti ko igra live pa ako uleti neka dobra kvota da se uplati

Share this post


Link to post
Share on other sites

jednostavno sta god odigram na expekt takmicenju nece da prodje :icon_redface: a sto je jos veci problem obavezno taj par kao "sigurni" odigram i na listicu za lovu pa i tu padam :icon_mad: Manchester ubije Totenhama u gostima i onda nemoze mrtvi Bilbao da dobije koji je prosijecna ekipa u spanskom prvenstvu :smile_redcard:

 

mrtvi Bilbao ?!!

jesi li ti uopče gledao utakmicu ?

trebalo je biti barem 6:3 za Bilbao

uostalom ,statistika govori dosta toga,a taj veliki Manchester je ispao od Basela :77tooth:

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

jednostavno sta god odigram na expekt takmicenju nece da prodje :icon_redface: a sto je jos veci problem obavezno taj par kao "sigurni" odigram i na listicu za lovu pa i tu padam :icon_mad: Manchester ubije Totenhama u gostima i onda nemoze mrtvi Bilbao da dobije koji je prosijecna ekipa u spanskom prvenstvu :smile_redcard:

 

veceras nije bio ni najmanje mrtav :icon_biggrin:

o tom ti i pricam... mrtvi Bilbao ih ubije poslije onakve predstave protiv Totenhama i opcenito u engleskoj ligi gdje sve redom pobjedjuju... a taj isti Bilbao ce za vikend u spanskoj ligi da izgubi od Levantea i njemu slicnih

 

da covek ne poveruje kako jedna ekipa moze da pruzi dve razlicite partije

Laku noć želi vam kralj live klađenja :57bye:

 

Kralj mude mudic uzivo? :icon_biggrin:

nije valjda da si trpo na manchester kad je gubio :icon_eek:

 

Nije valjda bio toliko lud, jedino ako nije pratio tekmu na Tv, jer nije trebalo biti 6:3 , nego 6:1 . Nije utd pretio za ta tri gola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije valjda bio toliko lud, jedino ako nije pratio tekmu na Tv, jer nije trebalo biti 6:3 , nego 6:1 . Nije utd pretio za ta tri gola

 

ok ,malo sam se zaletio što se tiče Manchestera :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a gde ti ovo igras tj kako? Ovo neki aparat u kladionici i ti tu uplacujes jel da?

 

Kafić u koji dolazim ima 4 aparata ...ta kladionica ima samo jednu poslovnicu u Splitu a inače su se bazirali na klađenje po kafićima gdje vlasniku daju 3 i nešto % provizije od uplate .

 

btw za utakmicu Totenham-Manchester se ne može reći da su crveni vragovi ubili Totenham već se može reći da su 100 % iskoristili svoje šanse

Edited by fora

Share this post


Link to post
Share on other sites

mrtvi Bilbao ?!!

jesi li ti uopče gledao utakmicu ?

trebalo je biti barem 6:3 za Bilbao

uostalom ,statistika govori dosta toga,a taj veliki Manchester je ispao od Basela :77tooth:

 

Posted Image

 

ma mislim opcenito mrtvi :77tooth: ne govorim za vecerasnju utakmicu.. kad igram na njih nemogu nikog da dobiju, kad odigram protiv oni odigraju ko vanzemaljci :icon_biggrin:

 

odoh da se vadim na NHL-u ako se tu moze uopste ista izvadit

Edited by Nadrealista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kafić u koji dolazim ima 4 aparata ...ta kladionica ima samo jednu poslovnicu u Splitu a inače su se bazirali na klađenje po kafićima gdje vlasniku daju 3 i nešto % provizije od uplate .

 

Aha, tako sam i mislio posto to kod nas i nema bas. E sad, a kako napravis sken tiketa i doneses ga na komp?

 

Nemoj da se ljutis sto ti ovo ja sada kazala, rekao bih svakom bez izuzetka. Prvo, primetio sam da ostavljas ovde tikete sa dosta velikim koeficijentima tipa 7,8,9.. Ti bi sad trebalo biti dosad vec bogat covek :icon_biggrin: Fora, gde je ovde ulog :wink: , gde su ti gubitni tiketi? jel stalno dobijas? Zasto pre utakmice ne kazes ljudi igram na Bilbao kvotu 7 tako i tako. Mozda i mi sa foruma te poslusama pa imamo koristi :50yes:

nemoj da je ona fora 20 centi na 1, 20 centi na X, i 20 centi na dvojku pa nesto uvek prodje da se pohvalim ljudima :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, tako sam i mislio posto to kod nas i nema bas. E sad, a kako napravis sken tiketa i doneses ga na komp?

 

Nemoj da se ljutis sto ti ovo ja sada kazala, rekao bih svakom bez izuzetka. Prvo, primetio sam da ostavljas ovde tikete sa dosta velikim koeficijentima tipa 7,8,9.. Ti bi sad trebalo biti dosad vec bogat covek :icon_biggrin: Fora, gde je ovde ulog :wink: , gde su ti gubitni tiketi? jel stalno dobijas? Zasto pre utakmice ne kazes ljudi igram na Bilbao kvotu 7 tako i tako. Mozda i mi sa foruma te poslusama pa imamo koristi :50yes:

nemoj da je ona fora 20 centi na 1, 20 centi na X, i 20 centi na dvojku pa nesto uvek prodje da se pohvalim ljudima :icon_biggrin:

 

ili u prevodu, sit sam svojih lazi pa nemogu jos i tvoje da slusam :77tooth::48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma mislim opcenito mrtvi :77tooth: ne govorim za vecerasnju utakmicu.. kad igram na njih nemogu nikog da dobiju, kad odigram protiv oni odigraju ko vanzemaljci :icon_biggrin:

 

odoh da se vadim na NHL-u ako se tu moze uopste ista izvadit

 

gledao sam Baske dosta puta i sasvim su dobra ekipa...moje mišljenje je da će na kraju završiti 4. iako su u početku sezone igrali očajno ...ovakav Manchester (a i svi ostali englezi) ove sezone se ne može usporediti s Realom i Barcom što znači da preostale dvije,tri kvalitetne momčadi iz španjolskog prvenstva (Bilbao,Valencia i Atletico) mogu dobiti Manchester lakše nego što to s ponuđenim kvotama izgleda...zaboravio si i 7000 Baska na Old Traffordu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, tako sam i mislio posto to kod nas i nema bas. E sad, a kako napravis sken tiketa i doneses ga na komp?

 

Nemoj da se ljutis sto ti ovo ja sada kazala, rekao bih svakom bez izuzetka. Prvo, primetio sam da ostavljas ovde tikete sa dosta velikim koeficijentima tipa 7,8,9.. Ti bi sad trebalo biti dosad vec bogat covek :icon_biggrin: Fora, gde je ovde ulog :wink: , gde su ti gubitni tiketi? jel stalno dobijas? Zasto pre utakmice ne kazes ljudi igram na Bilbao kvotu 7 tako i tako. Mozda i mi sa foruma te poslusama pa imamo koristi :50yes:

nemoj da je ona fora 20 centi na 1, 20 centi na X, i 20 centi na dvojku pa nesto uvek prodje da se pohvalim ljudima :icon_biggrin:

 

kad te već zanima i kad me potežeš za jezik :77tooth:

1. imam skener-printer

2. minimalna uplata je 5 kn i upravo toliko sam uplatio na poluvrijeme-kraj 2/2 (tip koji sam i napisao u expekt natjecanju ) ...

3. koliko sam uplatio na ova dva tiketa ?

kad ostali što se hvale budu ljepili tikete s uplatom onda ću i ja na svojima pokazati uplatu :icon_biggrin:

4. normalno da ima i gubitnih listića ,više ih je nego dobitnih :icon_biggrin:

5. na forumu gdje inače pišem danas sam ostavio :

Alkmaar-Udinese 1 @2.25

Twente-Schalke 1 @2.20

Atletico Madrid-Bešiktaš 1 1.40

 

ukupno: 6.93

stake: 3/10

kladionica:Germania

 

 

Manchester United-Athletic Bilbao 2 @6.80

stake:1/10

kladionica:hattrick

 

mogu zaljepiti i ovaj triple ako baš želiš :icon_biggrin:

 

6.neozbiljni ste za nogometne rasprave

7.Atletico Nacional gubi :icon_mad: (tip koji sam napisao u hazarderu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...