Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

06.09.2006. Natjecanje - tipovi

Recommended Posts

expekt.com liga

 

Nagrade:

 

1. mjesto - 30

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Favorit

Iz razloga poslovnog odsustva neću imati vremena napisati detaljniju analizu pa samo da dam kratak osvrt na ovu utakmicu:

Vjerujem da će Turska svim silama napasti od 1. minute te da Malta neće dugo odolijevati tim napadima, tako da bi prvi pogodak na utakmici trebao pasti u prvih 20 minuta igre.

Ovu tvrdnju potkrepljuje i činjenica da je Malta u prvoj kvalifikacijskoj utakmici, protiv reprezentacije Bosne i Hercegovine, na domaćem terenu, u prvih 10 minuta(!) primila 2 pogotka te zabila jedan pogodak.

Ne vidim ni najmanji razlog da reprezentacija Turske, koja je nakon neuspjeha u prošlom kvalifikacijskom ciklusu, "gladna" pobjeda ne zabije Malte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Expekt

Nemam vremena pisati analizu, ja sam siguran/a da će ovo proći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport

Nemam vremena pisati analizu, ja sam siguran/a da će ovo proći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport

Nemam vremena pisati analizu, ja sam siguran/a da će ovo proći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport

BiH je startovala sa pobjedom kvalifikacije. Pobjedili su Maltu u gostima 5:2. Dobro, to je Malta i nije neki protivnik, ali kada zabiješ pet golova na gostovanju, pa i Malti onda znači da dobro igraš i imaš dobru realizaciju. Upravo to, takva pobjeda je trebala Bosni da si podigne moral i dobro započne ove kvalifikacije u skupini u kojoj imaju itekakve šanse za proći dalje. Prije ove utakmice su odigrali prijateljsku sa Francuzima i u toj utakmici su većim djelom vodili, a Francuzi su zabili gol za pobjedu u sučevoj nadoknadi. Time je BiH pokazala da se mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Betfair

Nemam vremena pisati analizu, ja sam siguran/a da će ovo proći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: GermaniaSport

Za Detroit starta odlicni Kenny Rogers.

On ove sezone ima 15 pobjeda i 6 poraza uz ERA 3,86.

Kuci ima odlican skor. Ima 7 pobjeda i samo 1 poraza uz ERA 2,62.

 

Za Seattle starta Gil Meche koji ove sezone ima 9 pobjeda i 8 poraza uz ERA 4,39.

U gostima ima 3 pobjede i 4 poraza.

 

Jucer je Detroit nesretno izgubio kada je tokom 4. inninga pala kisa i potjerala ih u svlacionicu na 1h i 29minuta. Nakon pauze bolje su se snasli igraci Seattle-a i uspjeli postici 1 run i utakmicu privest kraju.

Danas Detroit ima puno boljeg startera i vjerujem da ce dobiti danas sa 2 ili vise runova razlike

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...