Jump to content
Sign in to follow this  
sportandlove

14.03.2012.

Recommended Posts

Almagro i moze da prodje, al za Napoli nisam siguran

 

Lepo receno

Za početak i za kraj i za ubuduće, piši postove malim slovima.

 

Ova tvoja piskarija od velikih slova se više neće tolerirati i biti će brisana.

 

Ugodna noć!

 

Od tebe Tuto konacno ocekujem da se nesto preduzmes povodom toga, jer je decko upozoren bar od mene nekoliko puta, a od ostalih isto puta toliko. Zahvaljujem

To što mali lupa i piše gluposti da mu se oprostiti, ali pravila foruma moraju biti poštovana :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo receno

 

 

Od tebe Tuto konacno ocekujem da se nesto preduzmes povodom toga, jer je decko upozoren bar od mene nekoliko puta, a od ostalih isto puta toliko. Zahvaljujem

To što mali lupa i piše gluposti da mu se oprostiti, ali pravila foruma moraju biti poštovana :wink:

 

dobra ti ova zadnja recenica :48thumbsup: al sta ces, decko svrsio kad je vidio 40.000 ljudi na stadionu pa se uzbudio :77tooth: nemojte mu zamjerit :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra ti ova zadnja recenica :48thumbsup: al sta ces, decko svrsio kad je vidio 40.000 ljudi na stadionu pa se uzbudio :77tooth: nemojte mu zamjerit :icon_biggrin:

 

:icon_biggrin:

 

Rafa ubija Dolgopolova, a Nalbandian se vratio u mec

Share this post


Link to post
Share on other sites

za divno cudo prodje mi listic nakon dugo vremena kojeg sam odigro cisto onako po kvotama da imam sta pratit :icon_surprised:

 

ti najlakse prodju , kad ih mnogo studiras obicno padnes na najmanju kvotu

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa prijatelju, pratis li ti malo tecajeve na online kladionicama pre nego li sto prosetas do lokala? :icon_neutral: Ne moze se tako u evropu :icon_biggrin:

 

http://www.rezultati...y;kraj-utakmice

 

Kakvih 1.25, :wink:

 

Eto primera radi kod mene u lokalnoj je bilo 1.45, a poznata je po fulja tecajevima pogotovu za tenis :icon_eek:

 

 

e, sastavio sam to, otišao uplatit na brzinu i onda odjurio do slovenije. Da sam malo pogledao možda i ne bi odigrao, ovako sam vidio da su oni fulali u ponudi i lupio.

Kao što sam i odigrao Li na listu danas, još mi je ona ostala, na jednom listu čisto na drugom hendi, sad će jedna masna kontra pasti, lupam 50 eura kontra nje sad, tako da sam u svakom slučaju minimum 600kn u plusu. za danas dosta :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, sastavio sam to, otišao uplatit na brzinu i onda odjurio do slovenije. Da sam malo pogledao možda i ne bi odigrao, ovako sam vidio da su oni fulali u ponudi i lupio.

Kao što sam i odigrao Li na listu danas, još mi je ona ostala, na jednom listu čisto na drugom hendi, sad će jedna masna kontra pasti, lupam 50 eura kontra nje sad, tako da sam u svakom slučaju minimum 600kn u plusu. za danas dosta :48thumbsup:

 

600 Kn u plusu danas , solidna zarada. KAd bi tako mogao svaki dan gde bi ti bio kraj :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

600 Kn u plusu danas , solidna zarada. KAd bi tako mogao svaki dan gde bi ti bio kraj :48thumbsup:

 

eh, bilo je i takvih dana. Nikad prežaljena briškula kod will hilla, minimalno 50 eura dnevno u 10 min igranja, i tako 2 miseca. Proklet bio dan kad su smanjili maksimalne uloge

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebo li te prijateljska, gdje ih samo nadjes :48thumbsup: ja probo par puta i uvijek ubodem gdje bude manje golova... ovaj tvoj sam odigro za lovu pa mi je drago sto si pogodio :icon_biggrin:

 

hehe prepisuj i bices bogat covjek :icon_biggrin: ... overi su zakon na prijateljske....zalomi se ponekad i kiks, ali uglavnom prodje... ovi danas su se bas raspucali i cestitam na pogotku :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad bi mogao i ja u prnje Winnipeg 4-0 2 T valda će izdržati

 

Laku noć :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...