Jump to content
Sign in to follow this  
micha

21.03.2012.

Recommended Posts

U 21. dan takmičenja u martu ulazi se sa sledećim bodovnim stanjem:

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde još se to da dostići Nije potrebno još uvijek ništa previše forsirati samo se malo pomaknuti sa koef. 1.50 na barem 1.80-2.00!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fudbal

NIZOZEMSKA: KNVB Beker

Vreme: 20:45

SC Heerenveen - PSV Eindhoven Total Goals Scored 2.5

Tip: Over 2.5

Kvota: 1.50

Kladionica: Unibet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde još se to da dostići Nije potrebno još uvijek ništa previše forsirati samo se malo pomaknuti sa koef. 1.50 na barem 1.80-2.00!

 

dijelim isto misljenje pa sam vec za danas odigro dva para po kvotama 2.05 i 2.10... ako jedan par prodje bar nece bit minus a sa dva puna saka brade :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dijelim isto misljenje pa sam vec za danas odigro dva para po kvotama 2.05 i 2.10... ako jedan par prodje bar nece bit minus a sa dva puna saka brade :48thumbsup:

 

Postoji i ona treća mogućnost! I šta onda ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji i ona treća mogućnost! I šta onda ?

 

Treca mogucnost je -200 :kahva:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje je je mišljenje da je još rano za po dva para. Slažem se da treba malo podići granicu i igrati kvote oko 2, nikako neke prevelike. Možda tabela kad se pogleda deluje da ne stojimo baš dobro, ali izgled ponekad vara. Nismo tako loši, a vremena ima još dosta. Ovo je 2/3 takmičenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje je je mišljenje da je još rano za po dva para. Slažem se da treba malo podići granicu i igrati kvote oko 2, nikako neke prevelike. Možda tabela kad se pogleda deluje da ne stojimo baš dobro, ali izgled ponekad vara. Nismo tako loši, a vremena ima još dosta. Ovo je 2/3 takmičenja.

 

jednostavno imam osjecaj da bi mogla oba proci, zato sam odigro... inace uvijek sam dosad igro po jedan par

Share this post


Link to post
Share on other sites

jednostavno imam osjecaj da bi mogla oba proci, zato sam odigro... inace uvijek sam dosad igro po jedan par

 

Nadam se da će proći oba. Ja sam neznajući šta si igrao, pogledom u ponudu odmah mi zapalo za oko

Real Sociedad - Levante - 1, a pošto si ti to odigrao, ja sam postavio drugi:

 

Fudbal

Španija 1

Vreme: 20:00

Atl. Madrid - Ath. Bilbao

Tip: kmb 1&3+

Kvota: 2.40

Kladionica: Mozzart

 

Atletiko Madrid pobeđuje i ujedno pada 3 ili više golova na utakmici

Share this post


Link to post
Share on other sites

micha nije los taj tvoj par a dobra kvota :48thumbsup: ako neko hoce nek odigra Gijon konacni pobjednik protiv Mallorce... treba im pobjeda za bjeg sa dna tabele a Mallorca je u sigurnoj sredini pa ne vjerujem da ce domacin izgubiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas nisam igrao nista zbog toga sto sam zvezdu htjeo igrati al bi mi govorili da igram navijacki i mozda bi bio izbacen iz tima a iz ostale ponude nisam nasao nista tacnije nasao sam al sam se dvoumijo i odlucijo da neigram nista zbog toga cu sutra igrati dva para

Share this post


Link to post
Share on other sites

Današnji rezultat:

 

Nadrealista -100

Nadrealista +105

sasa +50

lavfix +140

selektor3 +75

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...