Jump to content
Sign in to follow this  
sportandlove

22.03.2012.

Recommended Posts

:icon_arrow: Otvorene su prijave H2H - bwin za travanj 2012. :smile_clapping: :smile_clapping:

 

 

Takve bajke ovdje ne pišemo!

 

Povremeno netko nešto ispriča ovdje u Cafeu i na kraju se svi slatko nasmijemo! :icon_biggrin:

 

da vidimo ko ce se danas smejati

 

2. Round Mallorca - Espanyol 1:0 (0:0) 28.08.2011

3. Round Betis - Mallorca 1:0 (0:0) 11.09.2011

10. Round Espanyol - Betis 1:0 (0:0) 27.10.2011

21. Round Espanyol - Mallorca 1:0 (1:0) 28.01.2012

22. Round Mallorca - Betis 1:0 (1:0) 04.02.2012

29. Round Betis - Espanyol ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pa i ti hazard igrac juris kvote preko 3, a sigurno si stavio na listic od 10 parova, tako sam skontao da igras :icon_biggrin: tako ces tesko ubost listic, dzabe se jadas na NHl :icon_eek:

 

ma kakav hazard kakve kvote kakvih deset parova kad nemogu ni dva da pogodim na listicu :icon_biggrin: jurim sta stignem, nije bitna kvota, igram sto mislim da bi moglo proci pa kolka god da je kvota... a obicno imam 5-6 parova kad su normalne kvote tj. oko 1.80 ili dva tri para ako su kvote oko 2.50... uglavnom probo sam milion kombinacija sa brojem parova i velicinom kvota i nijedna nije bila nesto puno uspjesna :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kakav hazard kakve kvote kakvih deset parova kad nemogu ni dva da pogodim na listicu :icon_biggrin: jurim sta stignem, nije bitna kvota, igram sto mislim da bi moglo proci pa kolka god da je kvota... a obicno imam 5-6 parova kad su normalne kvote tj. oko 1.80 ili dva tri para ako su kvote oko 2.50... uglavnom probo sam milion kombinacija sa brojem parova i velicinom kvota i nijedna nije bila nesto puno uspjesna :77tooth:

 

ma kladionica je jedno veliko njasre, samo sto se neko pre ili kasnije opameti pa to shvati. Evo treba mi ko hleba over 1.5, al kako kaze onaj mrtvilo na terenu. u startu sam se skenjao

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kladionica je jedno veliko njasre, samo sto se neko pre ili kasnije opameti pa to shvati. Evo treba mi ko hleba over 1.5, al kako kaze onaj mrtvilo na terenu. u startu sam se skenjao

 

davno sam skonto da je sranje pa zato i ne stavljam neke velike uloge, 10 eura maksimalno a igram je da bi mi bilo zanimljivije pratit utakmice i naravno ako sta uleti dobro doslo :icon_biggrin: sreca pa ima ovih bonusa i nagrada pa ne ulazem svoje pare, zato se puno i ne sekiram kad izgubim... ako nesto dobijem super, ako izgubim jebaji ga ionako nisu moje pare :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj Bane moze li ova Tampa veceras tuci Edmontona, da konacno nekoga dobiju a koga ce ako nece jednu od najlosijih ekipa prvenstva, dobra kvota na njih 2.20 a i na Capitalse protiv Filadelfije 3.30, tu bi moglo KP @2.30... mada mi je ova Tampa sigurnija

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj Bane moze li ova Tampa veceras tuci Edmontona, da konacno nekoga dobiju a koga ce ako nece jednu od najlosijih ekipa prvenstva, dobra kvota na njih 2.20 a i na Capitalse protiv Filadelfije 3.30, tu bi moglo KP @2.30... mada mi je ova Tampa sigurnija

 

A sta znam za te dve utakmice. Mogla bi Tampa nju volim ispratiti kod kuce, al opet je u nekoj banani, za neki manji ulog mozda probati. Ovaj Wasington bi isto mogao tuci, lep je tecaj, al tu kao da ce biti golova. Ja bih pre kada bih birao uzeo veceras Predatorse X2, protiv moram priznati odlicne serije Pitsburga . LAi nista nisam uplatio, mozda kasnije odem,pa cu napisati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane je majstor dojava :D

 

Itekako :48thumbsup: covjek mi fino kaze prijedlog sinoc, ja na Buffalo i lova na racunu... Bane hvala, imas pivu :13cheers:

 

Betis 1-0 verovatno je slucajno :77tooth:

 

1-1 93.minut

Share this post


Link to post
Share on other sites

opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa op op op op o p opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

1:1

 

Itekako :48thumbsup: covjek mi fino kaze prijedlog sinoc, ja na Buffalo i lova na racunu... Bane hvala, imas pivu :13cheers:

 

 

 

1-1 93.minut

 

e a opusteno, bitno je da smo imali srece. kad god ja nesto stavim da singlam ili dubl, ja cu reci :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...