Jump to content
Sign in to follow this  
micha

26.03.2012.

Recommended Posts

rekli su da je dojava i sao paolo i doslo je a ovi jadi nicu mamu im stetaaaaaaaa meni su dva dana dali tacne prekluce sefild i ipsvic 28.00 kvota a nisam govorio i danas sao paolo i ovo i samo ovo palo :smile_redcard: :smile_redcard: :smile_redcard: :smile_redcard:

 

E, moj Stefane. U šta ti sve veruješ. . Pa ja sam ti mogao reći 5 nekih parova , da je dojava ,pa možda bi i prošla. kako se kaže - I ćorava koka pogodi neko zrno.

Al, mani se ti toga nego po onoj staroj izreci - U se i u svoje kljuse!

 

Evo tabele posle 25.3.

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

micha zamjeni me do kraja natjecanja. :smile_bag:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj tip za danas:

 

Fudbal

Spain » Primera Division

Vreme: 21:00

Granada CF - Sevilla

Tip: 2

Kvota: 2.4

Kladionica: Expekt

 

 

 

Moje neko licno vidjenje je da sad pred kraj moramo imati sto manje promasaja od vodeceg foruma zato neka moja preporuka da idemo sa sto sigurnijim utakmicama nevezano za tecaj

Edited by kristijan

Share this post


Link to post
Share on other sites

micha zamjeni me do kraja natjecanja. :smile_bag:

 

Ništa ne brini, bilo je u planu, samo sam čekao da vidim da li će proći onaj hokej. Tako da je upravo najavljena izmena. A da li će biti do kraja natjecanja, e to ti ne mogu obećati.

 

Izmena od sutra 27.3.

 

Izlazi ---- Tuto

 

Ulazi ----- Nadrealista

Moje neko licno vidjenje je da sad pred kraj moramo imati sto manje promasaja od vodeceg foruma zato neka moja preporuka da idemo sa sto sigurnijim utakmicama nevezano za tecaj

 

Ništa novo, kao dosad . Svako od nas je igrao ono što misli da je sigurno, da će proći pa bila kvota 1,50 ili 2,5.

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, moj Stefane. U šta ti sve veruješ. . Pa ja sam ti mogao reći 5 nekih parova , da je dojava ,pa možda bi i prošla. kako se kaže - I ćorava koka pogodi neko zrno.

Al, mani se ti toga nego po onoj staroj izreci - U se i u svoje kljuse!

 

Evo tabele posle 25.3.

Posted Image

 

decko je jos mlad pa vjeruje u svakakve gluposti :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj par za danas:

 

Fudbal

Indija

Vreme: 15:00

Air India - Mohun Bagan AC

Tip: 2

Kvota: 2,25

Kladionica: Expekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani igrači,

Bliži se kraj još jednog meseca takmičenja na MTF-u, naša ekipa ima šanse za pobedu i osvajanje nagrade na Dooxbetu.

Kao što piše u pravilima , da bi dobili nagradu morate biti registrovani na Doxxbetu i da imate bar jednu uplatu. Minimum je 10 evra. Ko se nije registrovao neka se registruje preko ovog linka - http://ads.doxxbet.c...d=4376&bid=3331

 

inače ovaj link stoji na početku svakog dnevnog posta

 

I neka izvrši uplatu. Da napomenem, da bi se stekao uslov za dobijanje 100% bonusa na 1. uplatu, uplata mora da bude najkasnije 7 dana od registracije. Vrlo je važno da se to sve obavi do kraja meseca, jer što se tiče isplate nagrada najbrži su od svih. Tako, ako se 1.4. objave rezultati, 2.4 se pošalju podaci , 3.4. na računima će biti evrići. Nadam se i verujem da će to biti naši računi.

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze li meni ko uplatiti pa neka vrati odma dacu mu sve i nik i pass. samo da uplati pa neka sebi vrati posto nemam povezano sa bankom monejbarks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas odmaram jer nemam nikakve ideje sta bi mogao da odigram... tako da je bolje da preskocim nego da nabijem -100 bodova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Današnji rezultati:

 

Tuto -200

kristijan +140

lavfix -100

selektor3 -100

 

Ko je zaduzen za tip dana na portalu?

Dwiz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...