Jump to content
Sign in to follow this  
Melo

28.03.2012.

Recommended Posts

moji prijedlozi danas:

Charlott-Minnesot čet 01:00 2

Toronto-Denver Nuggets čet 01:00 2

Clevelan-Detroit Pistons čet 01:00 2

NewYork-Orlando Magic čet 01:00 2

NewJersey-Indiana Pacers čet 01:30 2

Boston Celtics-Utah Jazz čet 01:30 2

Atlanta-Chicago Bulls čet 01:30 1

Sacramen-San Antonio čet 04:00 2

L.A.Clippers-Phoenix Suns čet 04:30 1

GolState-New Orleans čet 04:30 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orlando obavezno!! Jednostavno se ne moze propustiti koef od 1,80, a ne igraju Stoudemire, Lin, Jeffries sigurno za Knickse. Carmelo vjerojatno isto nece igrati. Orlando je s druge strane skoro 100% fit, Nelson bi trebao biti spreman za veceras.

 

Najbolji par veceras, nadam se da prolazi :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trpam trpam :50yes:

 

Indiana je također večeras odličan izbor. Svi igrači su na raspolaganju treneru Vogelu. Netsima vec neko vrijeme nedostaje centar Lopez koji je, u ovo doba, jedan od najboljih u ligi na toj poziciji. Također Pacersi su u odlicnoj formi, imaju 4 pobjede u zadnjih 5 utakmica, a dobili su i Miamia, i to prilično uvjerljivo. Netsi imaju 4 poraza u zadnjih 5 utakmica, jedina pobjeda im je protiv Bobcatsa, uvjerljivo najlosije ekipe u ligi. Isto tako zanimljiv je podatak 11 uzastopnih pobjeda Indiane u medjusobnim ogledima. Nadam se i malo vecoj pobjedi veceras!

 

Tip: Indiana -6 @1.935 Pinnacle

Share this post


Link to post
Share on other sites

raca jedino ovaj tvoj odabir cavsa mi nije bas lego.....zasto mislis da ce dobit detroita....Monroe danas gazi!!! :)

 

e da i danas mislim da bi Utah mogla Bostona dobit....ovi su u banani sa ozljedama a Jazzeri imaju dobar ulet konacni u bet365 je 2.45 superiska!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok za Utah, al Pierce i Rondo mogu dobit bilo koga, oni su mi najbitniji u toj ekipi, ja bi to radije izbjegao.

 

A atlanta? S obzirom da igraju doma, koeficijent mi se cini malo previsok jer ovima ne bi trebao igrat Rose, a i Atlanta nije tako losa u zadnje vrijeme, mogu svakoga iznenadit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih NHL susreta (Pinnacle incl. OT).

 

01:00 - Winnipeg Jets - New York Rangers - New York Rangers over 2.5 - 1.840 :uredu:

01:30 - Columbus Blue Jackets - Detroit Red Wings - 1st Period Detroit Red Wings -0.5 - 2,230 :nije:

03:30 - Calgary Flames - Los Angeles Kings - Los Angeles Kings over 2.5 - 2.040 :uredu:

03:30 - Edmonton Oilers - Dallas Stars - Edmonton Oilers over 2.5 - 1.971 :nije:

04:00 - Anaheim Ducks - San Jose Sharks - San Jose Sharks over 2.5 - 1.800 :nije:

04:00 - Vancouver Canucks - Colorado Avalanche - Vancouver Canucks over 2.5 - 1.671 :nije:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko sto vidis puknuo sam 1 jer to mi je ok.... I jos bi probao manje koseva od 182,5....ocekujem oko 160-170 koseva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wednesday, March 28, 2012

Nationwide Arena (Columbus, Ohio)

 

01:35, Columbus Blue Jackets-Detroit Red Wings(total Goals), tip 0ver 5.5, @1.885, Pinnacle, 8/10 :uredu:

 

Večeras se u Nationwide Areni sastaju domaći Blue Jacketsi i gostujući Red Wingsi...

Domaćin je u sezoni za zaborav sa užasnim učinkom od samo 55 osvojenih bodova i ubedljivo su najlošiji tim u ligi na zadnjih 10 mečeva imaju 3-7-0 i dva vezana poraza.

Sa druge strane Red Wingsi koji su trenutno četvrti tim zapadne konferencije i u borbi su za što bolji plasman jel im peti Neshvil preti sa samo bodom zaostatka. Na zadnjih 10 mečeva imaju 3-5-2 i dva vezana triumfa.

Svakako da je Detroit ovde veliki favorit to je dokazao i preključe u njihovom međusobnom duelu kada je pregazio upravo istog protivnika kući sa čak 7-2 ali ono što mene na ovom meču više privlači to su golovi jel po meni sve ukazuje da bi ih trebalo biti puno i to sa obe strane.

Na golu je pitanje ko će stajati jel je na tom meču prvo branio Steve Mason ove sezone užasan kao i cela ekipa sa prosekom od čak 3.43 GAA tako je i preključe iz 22 šuta dobio čak 6 golova pa je zamenjen sa mladim Allenom Yorkom koji je potom dobio jedan gol i on ove sezone sa lošim učinkom od 3.28 ko god bio na golu neće mu biti lako.

Dok je napad Columbusa iako ne preterano efikasan ove sezone u zasdnje vreme mnogo efikasniji i od njih očekujem golove u svojim redovima maju kvalitetnih igrača Rick Nash ,R.J. Umberger ,Vinny Prospal ,Derick Brassard nadam se da će se topovi bar par puta oglasiti večeras u Areni jel je to njihov zaštitni znak kad god domaćin da gol.

Sa druge strane i Detroit ima silne muke na golmanskoj poziciji od kako su im povređeni dva prva golmana šansu je dobio Ty Conklin koji je na zadnja dva meča dobio 6 golova prvo je od Carl. dobio 4 dabi potom iod Col. dobio dva nema dobar prosek ove godine 3.21 GAA i večeras se nadam da je on šansa domaćina da više puta zatrese mrežu.

Dok je napad Red Wingsa počeo da igra odlično na zadnja dva meča su dali čak 12 golova konačno kompletan napad sa ogromnim brojem sjajnih napadača tu su Johan Franzen , Datsyuk, Pavel,Henrik Zetterberg ,Valtteri Filppula ,Jiri Hudler ... očekujem od njih da iskoristesvoju šansu protiv najlošije ekipe u ligi .

 

Na njihova tri ovogodišnja meča je na dva ušao Over dok je na samo jednom bilo jedan gol manje-

 

03/26/12 DET 7 - CLB 2

02/28/12 CLB 2 - DET 5

01/21/12 DET 3 - CLB 2 (SO)

 

Jednostavno sve mi ukazuje na over večeras čudi me i visoka kvota i uzimam Over 5.5 na meču... Posted Image

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...