Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

03.04.2012.

Recommended Posts

Prijedlog današnjih NHL susreta (Pinnacle incl. OT).

 

01:00 - Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs - 1st Period over 1.5 - 1.917 :uredu:

01:00 - New Jersey Devils - New York Islanders - New Jersey Devils - 1.535 :uredu:

01:00 - Philadelphia Flyers - New York Rangers - 1st Period over 1.5 - 2.250 :uredu:

01:30 - Florida Panthers - Winnipeg Jets - 1st Period under 1.5 - 1.741 :nije:

01:30 - Boston Bruins - Pittsburgh Penguins - Boston Bruins over 2.5 - 1.658 :uredu:

01:30 - Ottawa Senators - Carolina Hurricanes - 1st Period over 1.5 - 1.935 :nije:

02:00 - Nashville Predators - Minnesota Wild - over 4.5 - 1.503 :nije:

02:30 - Dallas Stars - San Jose Sharks - Dallas Stars over 2.5 - 2.000 :nije:

04:00 - Phoenix Coyotes - Columbus Blue Jackets - Columbus Blue Jackets +1.5 - 1.741 :nije:

04:00 - Vancouver Canucks - Anaheim Ducks - Vancouver Canucks over 2.5 - 1.649 :uredu:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuesday, April 3, 2012

First Niagara Center (Buffalo, N.Y.)

 

01:05, Buffalo Sabres-Toronto Maple Leafs-Money Line(OT Included), tip 1, @1.488, Pinnacle, 8/10

 

Večeras se u Buffaluigra meč između domaćih Sabresa i gostujućih Maple Leafsa....

Domaći Sabresi u grčevitoj borbi za pley of trenutno su 9 tim na Istoku sa 86 bodova dva manje od osmog Was. ali i mečom manje tako da bi eventualnom večerašnjom pobedom se izjednačili sa Capitalsa i stekli šanse da se bore za doigravanje. Posebno im je bitno da večeras pobede jel bi ih eventualni poraz skoro sigurno izbacio iz trke pošto u poslednja dva kola imaju dva izuzetno teška gostovanja u Philad. i Bostonu.

Na golu Buff. će stajati Ryan Miller 2.51 GAA radi se o odličnom golmanu koji ove sezone ipak brani malo ispod svojih mogućnosti ali bi večeras trebalo da ima dobru rolu sa dosta oslabljenim napadom gostiju.

Dok je napad u dobroj formi iako sam ih osporavao do pre dve nedelje ipak u zadnjih 10 mečeva polako liče na onaj pakleni napad koji leti po celom terenu i veoma su ponovo agresivni.

Tu su Thomas Vanek,Derek Roy ,Drew Stafford ,Jason Pominville ,Tyler Ennis trebalo bi da budu efikasni protiv jedne od najgorih odbrana lige.

Sa druge strane Tor. opet ima razočaravajuću sezonu bez pley ofa iako su dobro startovali nalaze se na razočaravajućem 13 mestu .

Večeras je veliko pitanje ko će na gol Remier je povređen a takođe i Gustafson je pod znakom pitanja možda opet dobije šansu Ben Scrivens koji je branio i na njihovom prošlom meču gde je dobio 3 gola ali on je golman koji nema uopšte iskustva i retko dobija prilike ove sezone ima 2.97 GAA. Dok je odbrana Toronta jako loša ove sezone sa primnjenih čak 252 gola.

Napad Toronta je dosta dobar ove sezone ali u poslednje vreme igraju dosta loše jedan od razloga je i dosta povređenih igrača među njima i sjajni Joffrey Lupul ,Mikhail Grabovski i Nikolai Kulemin veoma bitni napadači posebno Lupul i Grabovski koji su drugi i treći poenteri ekipe. Pored njih tu su Phil Kessel ,Clarke MacArthur ,Tim Connolly ali svakako da im tri veoma bitna igrača nedostaju.

Jednostavno sve je na strani domaćina iako je Toronto pre sam tri dana kući pobedio Buffala sa 4-3 mislim da se to večeras neće desiti i sve sem sigurne pobede Buffala bi bilo veliko iznenađenje.

Uzimam konačnu pobedu Buffala...... Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlozi za NBA:

 

01:00 Clevelan-San Antonio Spurs Spurs -9 @1.917 :uredu:

01:00 Indiana-New York Knicks Pacers -6 @1.935 :uredu:

01:00 Toronto-Charlotte Bobcats Raptors -9 @1.943 :nije:

01:30 Detroit-Orlando Magic Pistons +5 @1.885 :uredu:

01:30 Miami-Philadelphia 76ers Heat -8 2.000 :nije:

02:00 Memphis-Golden State W. Grizzlies -7 @1.885 :nije:

04:00 Sacramen-Phoenix Suns Kings +2.5 @1.917 :nije:

04:30 L.A.Lakers-New Jersey Nets Lakers -8.5 @1.980 :nije:

 

Sretno! :14clover:

Edited by diesel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuesday, April 3, 2012

First Niagara Center (Buffalo, N.Y.)

 

01:05, Buffalo Sabres-Toronto Maple Leafs(Team Goals), tip Toronto Maple Leafs Under 2.5, @1.806, Pinnacle, 6/10

 

Za razliku od moje prethodne analize na meču između Sabresa i Maple Leafsa mi se još sem pobede domaćina sviđa i tip na Under golova gostiju...

Granica je postavljena na 2.5 kvota za taj bet je po meni više nego dobra i mislim da bi mogla da prođe iz više razloga.

Večeras na golu domaćina će stajati Ryan Miller 2.51 GAA koji je na zadnja dva meča malo pao u formi ali se radu o odličnom 31 god. golmanu koji je ujedno i prvi golman Američke reprezentacije. Dok je pre ta dva meča odlično branio uostalom kao i cela ekipa Sabresa i od veoma iskusnog golmana očekujem večeras da bude stub ekipe u možda i najbitnijoj utakmici u sezoni posebno što je napad protivnika oštećen večeras sa izostancima bitnih napadača.

Sad malo da se osvrnem na napad Toronta koji je dosta efikasan ove sezone sa postignutih 222 gola ali takođe je i to da su mnogo ubojitiji na domaćem ledu nego na gostovanjima.

U svojim redovima imaju Phil Kessel ,Tim Connolly ,Clarke MacArthur , ali i već pomenutu trojku koja je na DL-u a koji su bili veoma bitni igrači napada pre svih RW Joffrey Lupul 24 gola i čak 42 asi. uz njega isto tako fenomenalni C Mikhail Grabovski 23 gola i 27 asi. i LW Nikolai Kulemin 7 gol. i 21 asi. svakak veoma bitni napadači iako u svojim redonvima ima dosta kvalitetnih Hokejaša ovakav izostanak bi i jače ekipe osetile.

Jednostavno sa Millerom večeras na golu i sa veoma ambicioznim domaćinom koji će biti veoma agresivan i gostima koji jedva čekaju kraj sezone mislim da je ovaj tip itekako ostvariv.

Uzimam Under 2.5 na Toronta.... Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...