Jump to content
Sign in to follow this  
roberth

07.04.2012

Recommended Posts

20:30 Polona Hercog - Lucie Safarova TIP 2 @ 1,75 Expekt 8/10

 

V Charlestonu v ZDA bosta danes polfinalna dvoboja v tenisu za ženske in odločil sem se za par Polona Hercog iz Slovenije in Lucie Safarova iz Češke..

Polona Hercog je zame presenečenje turnirja saj skorajda nihče ni pričakoval,da se bo uvrstitla v polfinale kjer je premagovala tudi 3.nosilko tega turnirja Marion Bartoli z 2-1. Polona Hercog je v Charlestonu z nagradnim skladom 740.000$ postavljena za 14.nosilko, v 1.krogu je premagala 41-letno Kimiko Date iz Japonske z 2-0, kasneje še Varvar Lepčenko iz ZDA pravtako z 2-0. V osmini finalu pa je prvič v svoji karieri premagala igralko iz TOP 10 Marion Bartoli z 2-1. V četrtfinalu pa še Nadio Petrovo iz Rusije gladko z 2-0(6-1 in 6-2). Pred tem turnijem je v 9 od 10 turnijih izpadla vedno že v 1.krogu kar pa seveda tako visoke uvrstitve ni nihče pričakoval....

Lucie Safarova je na tem turnirju 9.nosilka in v četrtfinalu je pripravila lepo presenečenje z zmago proti drugi nosilki Veri Zvonarevi gladko z 6-3 in 6-3. Pred to zmago ima še na tem turnirju zmage proti Moriti Ayumi, Mirjani Lucic z 2-0. V osmini finala je imela ogromno dela proti Aleksandri Wozniakovi kjer je zmagala z 2-1 in v četrtfinalu še proti Veri Zvonarevi....

Obe tekmici sta med sabo že pomerili in sicer je njun dvoboj izenačen na 1-1, najprej zmaga Polone Hercog v Parizu z 2-0 (l.2010) , naslednje leto v Torontu pa zmaga Lucie Safarovi z 2-1.

Moja napoved : Polona Hercog je naredila že svoje na tem turnirju zato sem bolj prepričan v zmago levoroke Lucie Šafarove,ki je za mene v nekoliko boljši formi.....TIP 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...