Jump to content
Sign in to follow this  
diesel

10.04.2012.

Recommended Posts

Ponuda NBA za veceras:

 

01:00 Clevelan-Charlotte Bobcats Cleveland -6 @1.917 :uredu:

01:00 Miami Heat-Boston Celtics

01:00 Washingt-Orlando Magic

01:30 NewJersey-Philadel

02:30 Dallas-Sacramento Kings

03:30 Chicago-New York Knicks

 

Nekoliko zanimljivih parova veceras. Svidja mi se Cleveland -6 zasada. Bobcatsi su blago receno ocajna ekipa. Imaju 7 pobjeda u 55 utakmica, 12 poraza u nizu i to uglavnom od ekipa sa sredine tablice, ne protiv najboljih. A Cleveland ih je dobio i u prvoj utkamici u Charlotte. Cleveland je sinoc odmarao, a Bobcatsi su dozivjeli poraz od 28 razlike protiv Washingtona. Cavsi nisu vrhunska ekipa, takodjer su pri samom dnu, ali Bobcatsi su ove sezone u NBA promasili kategoriju :77tooth:

 

Vise o parovima poslijepodne kad izadju svi koeficijenti na Pinnacleu.

Edited by diesel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuesday, April 10

Minute Maid Park, (Houston, Texas )

 

02:05, Houston Astros-Atlanta Braves(Money Line), tip 2, @1.549, 9/10, Pinnacle :uredu:

 

 

Večeras se Houstonu(Texas) sastaju domaći Astrosi i gostujući Bravesi....

Astrosi iako su startovali dobro i imaju 3-1 po meni se radi o jednom od najlošijih timova u ligi i iako će oni naravno pobeđivati ali na kraju će sigurno imati prilično loš skor!!! Stvarno neznam šta bi trebalo da se desi a da ja igram na njih ove sezone( jedino verovatno da ja stojim na brdašcu) šalu na stranu ali stvarno tim Astrosa izgleda prilično loše na svim pozicijama jedino starteri imaju dva sasvim solidna bacača( Rodriguez i Norris-koji je prošle sezone pokazao da bi mogaso u budućnosti biti dobar pičer) dok je tu i Happ iako talentovanm od kako je došao u Hou. nikako da se snađe. Dok je bulpen prilično loš gde je na Klozera prebačen B.Mayers koji je biop starter ali je imao prilično lošu prošlu sezonu 7-14 4.46 ERA. Dok iako su krenuli dobro mislim da je baterski deo ekipe veoma loš sa samo jednim power udaračem C. Leeom ali i njegove partije od prošle sezone su dosta lošije dok je ostatak tima hiterski veoma skroman.

Večeras za domaćina na brdašcu stoji K. Weiland (RHP) prošla sezona je za njega bila debitantska i samo po tome će je pamtiti pošto je imao kriminalan učinak na 7 mečeva gde je na pet bio starter imao je učinak od 0-3 uz kriminalnu ERU od čak 7.66...

Dok kao što sam rekao da bateri nisu sjajni pored Leea tu su još M. Downs ,T. Buck...

Sa druge srane Atlanta svakako mnogo kvalitetniji tim koji gaji pley of ambicije iako su krenuli užasno imaju 0-4 izgubili su seriju u N.Y. od Metsa i sinoć od Hou. iako su dugo vodili sa 3-0 dabi ih odveo u poraz bulpen i čak 4 greške u defanzivi što je domaćin kaznio. Mislim da bi peti poraz bio stvarno previše posebno danas jel u svemu imaju ogromnu prednost.

Večeras za Bravese ponovo startuje prvi pičer T. Hanson(RHP) iako je trebao ići peti pičer u rotaciji i sa ovim potezom Menadžer Atlante pokazuje koliko im je bitno da dobiju večeras i prekinu neprijatnu seriju.

Radi se o odličnom mladom pičeru koji u karijeri ima odličnu statistiku 32-23 3.27 ERA koji je u prvom meču protiv Metsa odradio odlično svoj posao dobio samo 1 ran ali bateri Atl. su bili nemoćni protiv starog vuka Santane. Ono što je još sjajno je njegova fantastična statistika u karijeri protiv Houstona ima 3-0 i impresivnu ERU od 0.97. Ima sjajnu desncu fantastičan fasboll i ako bude gađao dobro strajk zonu mogao bi da odbaca odličan meč.

Atlanta ima sjajne batere iako je povređen njihov odlični udarač C. Jones u svojim redovima imaju još odličnih power udarača pre svih fantastični D. Uggla koji još nije proradio i mislim da je večeras prava prilika za to tu su još F. Freeman ,B. McCann, J. Heyward,M. Prado...

Jednostavno mislim da bi večeras Atlanta trebala ovo da dobije daleko su bolji tim nadam se da će to i da dokažu...

Ja uzimam konačnu pobedu Bravesa jako..... Posted Image

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuesday, April 10, 2012

Petco Park (San Diego, CA)

 

04:05, San Diego Padres-Arizona Diamondbacks, tip 2, @1.90, 5/10, Super Sport :uredu:

 

Večeras se u San Diegu igra meč između domaćih Padresa i gostujućih Diamonodbacksa....

Domaćin prema očekivanju krenuo sezonu loše jel zaista imaju prilično loš tim imaju 1-3 sva četiri meča su igrali kući protiv L.A.D. i zadnji su uspeli da dobiju gde su imali priličnu prednost u pičingu ja sam ih igrao na tom meču iz tog razloga kao i zbog toga što je vrlo retko da baš u tim duguim serijama od četiri vezana meča dobije jedan tim a posebno gostujući mada je sigurno da ću vrlo retko igrati na njih ove sezone.

Večeras na brdašcu za domaćina Edinson Volquez,( RHP) 0-1 3.60 ERA pičer koji je došao iz Cinncinatia u karijeri nema baš sjajnu statistiku 33-30 4.64 ERA iako se rqadi o talentovanom pičeru nikako da pokaže talenat ponajviše zbog dosta loše kontrole lopte. U karijeri protiv Ari. nema sjajnu statistiku ima 0-1 i 5.19 mislim da bi ga i večeras odlični udarači Ari. mogli brzo dohvatiti.

Baterski deo ekipe S.D. je prilično skroman bez pravih power udarača tu su solidni C. Headley,W. Venable ,N. Hundley ,C. Maybin ali sve u swvemu dosta skroman tim.

Sa druge strane Arizona koja je sjajno startovala sa tri pobede nad S.F. i pokazali su da će i ove sezone biti ekipa koja je spremna da ode u pley of ako ne i dalje. Večeras će biti sigurno prepuni samopouzdanja posebno posle sjajnog preokreta protiv s.f. kada su posle 0-6 okrenuli i pobedili sa 7-6.

Večeras za Arizonu na brdašcu će stajati pojačanje i Oaklanda Trevor Cahill, (RHP) u karijeri ima 40-35 3.91 ERA radi se o veoma talentovanom bacaču koji je dobio šansu u mnogo kvalitetnijem timu i sigurno je da bi njegova statistika bila daleko bolja da nije igrao u zadnjih par sezona prilično slabom Oaklandu. Posebno je i to da je Nacionalna liga daleko lakša za pičere od Američke lige i verujem da bi mogao imati dobru sezonu. Nadam se njegovom dobrom izdanju na debiu iako mu je prvi meč ali je S.D. bating prilično skroman i mogao bi imati dobro veče.

Dok je baterski deo ekipe pokazao da je odličan i u sjajnoj formi i to protiv sjajnih pičera S.F. imaju odličnih udarača tu su C. Young ,R. Roberts,J. Upton ,A. Hill ,M. Montero, uz pojačanje iz Minnesote J. Kubel stvarno veoma dobar hiterski deo ekipe...

Jednostavno prednost gostiju u svemu večeras mala i u pičingu ali ogromna u hitingu i sjajna forma prosto mi je neverovatna i ovolika kvota na Arizonu i jednostavno moram uzeti ovaj meč.

Uzimam konačnu pobedu Arizone.... Posted Image

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih dnevnih MLB susreta (Pinnacle).

 

19:05 - Detroit Tigers - Tampa Bay Rays - Tampa Bay Rays +1.5 - 1.478 :nije:

22:10 - Los Angeles Dodgers - Pittsburgh Pirates - 1st Halfs (5 innings) over 3 - 1.763 :nije:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih večernjih MLB susreta (Pinnacle).

 

01:05 - Baltimore Orioles - New York Yankees - over 8.5 - 1.629 :uredu:

01:05 - Cleveland Indians - Chicago White Sox - under 8.5 - 1.694 :aponis:

01:07 - Toronto Blue Jays - Boston Red Sox - Toronto Blue Jays +2.5 - 1.429 :uredu:

01:10 - Cincinnati Reds - St. Louis Cardinals - Cincinnati Reds +2 - 1.433 :aponis:

01:10 - New York Mets - Washington Nationals - under 9 - 1.617 :uredu:

02:05 - Chicago Cubs - Milwaukee Brewers - over 7 - 1.606 :uredu:

02:05 - Houston Astros - Atlanta Braves - under 8.5 - 1.735 :nije:

02:05 - Texas Rangers - Seattle Mariners - under 10.5 - 1.633 :uredu:

04:05 - Oakland Athletics - Kansas City Royals - Kansas City Royals +1.5 - 1.478 :uredu:

04:05 - San Diego Padres - Arizona Diamondbacks - Arizona Diamondbacks over 3.5 - 1.980 :uredu:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponuda NBA za veceras:

 

01:00 Clevelan-Charlotte Bobcats Cleveland -6 @1.917

01:00 Miami Heat-Boston Celtics

01:00 Washingt-Orlando Magic

01:30 NewJersey-Philadel

02:30 Dallas-Sacramento Kings

03:30 Chicago-New York Knicks

 

Nekoliko zanimljivih parova veceras. Svidja mi se Cleveland -6 zasada. Bobcatsi su blago receno ocajna ekipa. Imaju 7 pobjeda u 55 utakmica, 12 poraza u nizu i to uglavnom od ekipa sa sredine tablice, ne protiv najboljih. A Cleveland ih je dobio i u prvoj utkamici u Charlotte. Cleveland je sinoc odmarao, a Bobcatsi su dozivjeli poraz od 28 razlike protiv Washingtona. Cavsi nisu vrhunska ekipa, takodjer su pri samom dnu, ali Bobcatsi su ove sezone u NBA promasili kategoriju :77tooth:

 

Vise o parovima poslijepodne kad izadju svi koeficijenti na Pinnacleu.

 

Ovako na prvi pogled najviše mi se sviđa pobjeda Clevelanda (u SS je koef 1,45). Također, nelože zvuči hendikep koji si naveo. Čitao sam neke analize, Cavsima nedostaju Irving, Varejao, Parker, Gibson ali kažu čim ih je manje to bolje igraju :48thumbsup: Na Charlotte nema smisla trošiti riječi, jedino se nadam da neće baš danas prekidati niz poraza pogotovo jer ako danas izgube 99% će ovaj tjedan upisati i još dva poraza protiv Miamia i Bostona :smile_mad:

 

Što misliš o Miami Heat-Boston Celtics? Rose je opet ozljeđen? :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam htio jutros nista o izostancima govoriti jer je bilo prerano, al sve si rekao! Da Cavsi nemaju izostanaka tu bi koef bio max 1.20. Irving im je najbolji strijelac i jako bitan izostanak al Hudson koji ga mijenja na poziciji playa uopce nije los, cisto solidan igrac, u zadnje dvije partije je stavio 23 i 26. Ipak, ne treba pretjerati s ulozima veceras bas zbog tih ozljeda.

 

Mislio sam prvo na Bullse hendi odigrati. Knicksi me nikako ne mogu oduseviti, igraju previse promjenjivo, napad im je prelos, nikakava organizacija Prakticki ovise o Anthonyu i njegovom raspolozenju, ali posto Rose 99% nece igrati veceras cak sam skloniji tome da ce Knicksi pokriti hendi. Njima bi pobjeda puno znacila u osiguranju playoff pozicije. Rose je shebao zglob, kazu da mu je malo nateko, a cim je tako to znaci da nece igrati, nema razloga riskirati.

 

Za Miami i Boston stvarno ne znam sta da mislim. Wade bi se trebao vratiti veceras. Ti mislis tu nesto igrati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam htio jutros nista o izostancima govoriti jer je bilo prerano, al sve si rekao! Da Cavsi nemaju izostanaka tu bi koef bio max 1.20. Irving im je najbolji strijelac i jako bitan izostanak al Hudson koji ga mijenja na poziciji playa uopce nije los, cisto solidan igrac, u zadnje dvije partije je stavio 23 i 26. Ipak, ne treba pretjerati s ulozima veceras bas zbog tih ozljeda.

 

Mislio sam prvo na Bullse hendi odigrati. Knicksi me nikako ne mogu oduseviti, igraju previse promjenjivo, napad im je prelos, nikakava organizacija Prakticki ovise o Anthonyu i njegovom raspolozenju, ali posto Rose 99% nece igrati veceras cak sam skloniji tome da ce Knicksi pokriti hendi. Njima bi pobjeda puno znacila u osiguranju playoff pozicije. Rose je shebao zglob, kazu da mu je malo nateko, a cim je tako to znaci da nece igrati, nema razloga riskirati.

 

Za Miami i Boston stvarno ne znam sta da mislim. Wade bi se trebao vratiti veceras. Ti mislis tu nesto igrati?

 

Što se tiče Rosea, imam osjećaj da je tu u pitanju čuvanje za playoff prije nego neka teža ozljeda... Ne mislim tu ništa igrati, bilo bi lijepo pogledati tekmu ali je ipak malo prekasno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam htio jutros nista o izostancima govoriti jer je bilo prerano, al sve si rekao! Da Cavsi nemaju izostanaka tu bi koef bio max 1.20. Irving im je najbolji strijelac i jako bitan izostanak al Hudson koji ga mijenja na poziciji playa uopce nije los, cisto solidan igrac, u zadnje dvije partije je stavio 23 i 26. Ipak, ne treba pretjerati s ulozima veceras bas zbog tih ozljeda.

 

Mislio sam prvo na Bullse hendi odigrati. Knicksi me nikako ne mogu oduseviti, igraju previse promjenjivo, napad im je prelos, nikakava organizacija Prakticki ovise o Anthonyu i njegovom raspolozenju, ali posto Rose 99% nece igrati veceras cak sam skloniji tome da ce Knicksi pokriti hendi. Njima bi pobjeda puno znacila u osiguranju playoff pozicije. Rose je shebao zglob, kazu da mu je malo nateko, a cim je tako to znaci da nece igrati, nema razloga riskirati.

 

Za Miami i Boston stvarno ne znam sta da mislim. Wade bi se trebao vratiti veceras. Ti mislis tu nesto igrati?

 

Ne znam zasto mislis da knicksi nemaju organiziran napad i zasto igraju promjenjivo po tebi?

 

Osim zadnje tekme kad je Anthony forsirao (na svu srecu islo ga je) imaju dobro poslozen napad,lopta dosta kruzi, obrana je dignuta za nekoliko razina, sto do sad nije bio slucaj. Knicksi su dosta izranjavani sa ozljedama ali dobro se drze s obzirom na to.

 

moj par danas je

 

NBA Miami(-7,5)-Boston 01:00 Boston 1,972 :uredu:

 

Pinnacle

Edited by Melo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zasto mislis da knicksi nemaju organiziran napad i zasto igraju promjenjivo po tebi?

 

Osim zadnje tekme kad je Anthony forsirao (na svu srecu islo ga je) imaju dobro poslozen napad,lopta dosta kruzi, obrana je dignuta za nekoliko razina, sto do sad nije bio slucaj. Knicksi su dosta izranjavani sa ozljedama ali dobro se drze s obzirom na to.

 

Mene stvarno nisu odusevili. Mozda sam uvijek naletio na njihova losa izdanja :whaat:

Obrana im se popravila, to se vidi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...