Jump to content
Sign in to follow this  
hsammer

14.04.2012.

Recommended Posts

Jutarnji pozdrav društvu i uspješan dan! :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrao sam danas na bwin-u za 11eura na Barcelonu, Bayern i Real hendicep -1... Ko će zajebat? :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pingvinsi dosta bolji od flajersa samo da zna neko ko bude ovde polagao opklade, prosli put nisu imali srece, a veceras opet atakuju na gol, vode 3:1, al to njista ne znci u hokeju

 

Njišta ne znači to u NJHLu. Njišta. Slažem se :50yes::icon_biggrin: EU hokej je druga stvar. Širi teren otvara dodatne opcije za taktiziranje i ostale chmarokarine Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrao sam danas na bwin-u za 11eura na Barcelonu, Bayern i Real hendicep -1... Ko će zajebat? :77tooth:

 

 

Ja sam svoje lupio na ovaj dvojac :77tooth:

 

City i PSV za 40 usd

 

post-1379-0-16556000-1334398561_thumb.jpg

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njišta ne znači to u NJHLu. Njišta. Slažem se :50yes::icon_biggrin: EU hokej je druga stvar. Širi teren otvara dodatne opcije za taktiziranje i ostale chmarokarine

 

sta se desava sa Canucksima ??? jel im neko povrijedjen, jel im zene ne daju noc prije da ga umoce, jesu li ograjisali negdje pa nemogu iz dva puta Kingse da pobjede na domacem terenu :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ja sam svoje lupio na ovaj dvojac :77tooth:

 

City i PSV za 40 usd

 

post-1379-0-16556000-1334398561_thumb.jpg

 

Ma ne znam više šta da odigram :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njišta ne znači to u NJHLu. Njišta. Slažem se :50yes::icon_biggrin: EU hokej je druga stvar. Širi teren otvara dodatne opcije za taktiziranje i ostale chmarokarine

 

popio sam prilicno, pa masim i onako losu tastaturu, kao pisaca masina je :icon_biggrin: Pingvini ponovo izgubili, Pfiladelfija ima ubitacan PP, a inace dosta losijom igrom, gledao sam koliko sam mogao a onda sam zaspao. Ovo treba ganjati dve dvice u gostima bice koeficijent oko 2.50, a sigurnije KI

sta se desava sa Canucksima ??? jel im neko povrijedjen, jel im zene ne daju noc prije da ga umoce, jesu li ograjisali negdje pa nemogu iz dva puta Kingse da pobjede na domacem terenu :icon_eek:

 

Ja sam rekao Kingsi prolaze, ali isto sada treba ganjati u gostima dve dvice, Canksi to mogu preokrenuti

Sinoc sam uhvati dve dvojke Devilse i Wingse, ali sam Canukse imao konacni i tu zaginem

 

A sad odoh na čaj :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...