Jump to content
Sign in to follow this  
sportandlove

24.04.2012.

Recommended Posts

Pa ne zato sto je 3:2 za pantere vec po meni igraju fin hokej i lako veceras mogu do pobede, a neophodna im je. Ali pak je okrugao i po meni jos gori od fudbalske lopte iznenadjenjima nikad kraja

 

sve znam al vidis da sve puca po iznenadjenjima i to u svakom sportu... evo npr. u zadnje vrijeme igram dupli ulog na over 2.5 gola u fudbalu na kvote vece od 2.00, negledam koja je liga, stanje na tabeli i medjusobni omjer, samo pucam na prvi par koji naleti i vjeruj da mi prodje skoro svaki put, najvise sam doguro do treceg puta da nisam pogodio a i to je bilo samo jednom... a kvota na under je 1.50 - 1.55, znaci skoro pa sigurna

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve znam al vidis da sve puca po iznenadjenjima i to u svakom sportu... evo npr. u zadnje vrijeme igram dupli ulog na over 2.5 gola u fudbalu na kvote vece od 2.00, negledam koja je liga, stanje na tabeli i medjusobni omjer, samo pucam na prvi par koji naleti i vjeruj da mi prodje skoro svaki put, najvise sam doguro do treceg puta da nisam pogodio a i to je bilo samo jednom... a kvota na under je 1.50 - 1.55, znaci skoro pa sigurna

 

Napamet tako kad igras, ide, ali kad ti stane, ima i toga.. Ja sam danas pukao dva dubla, jedan BArsa , a drugi je smesni Lorenzi nije mogo uzet jedva 3 gema, a imao sam over. Sutra ce valjda biti bolje, ako resim sta uplatiti :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma brate mili ubi i barcelona sa onim silnim dodavanjima sa kojima nakupe posjed lopte pa onda ispade da dominiraju terenom... celzi ako je veecras igo ovako ne znaci da ce tako biti i u finalu, svaka utakmica drugacija taktika... kolko god da su se branili a jesu opet im svaka cast na dva gola sa igracem manje pa kakva god da su ekipa i to velikoj barceloni na domacem terenu

 

Potpuno se slažem sa ovom konstantacijom. Može da priča ko šta hoće, ali Čelzi je toj Barseloni dao 2 gola i to sa igračem manje, usred Barselone. Pa nek neko kaže da nezasluženo idu dalje.

 

Ajd laku noć!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...