Jump to content
Sign in to follow this  
sportandlove

24.04.2012.

Recommended Posts

Chelsea :68shablon_03:

Barcelona :58cold:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo Chelsea, onako navijacki vise protiv Barce nego za njih. :icon_neutral:

 

Slažem se s tobom, još je slađe kad im ni suci ne mogu pomoći...

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitam Chelsea-u na taktici, jer nije mala stvar braniti se 180 minuta.... ovo je jedini nacin da se Barca pobijedi, ali negdje na nekom forumu procitah ispali su ''ubice fudbala''.... e svasta procitah veceras....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitam Chelsea-u na taktici, jer nije mala stvar braniti se 180 minuta.... ovo je jedini nacin da se Barca pobijedi, ali negdje na nekom forumu procitah ispali su ''ubice fudbala''.... e svasta procitah veceras....

 

ja im cestitam samo radi kvote od 1.20 na Barcu, nek raja uzme pare ako su igrali X2 jer se kec nije isplatilo ni igrati

Share this post


Link to post
Share on other sites

izborili su se za častan prolaz igrači Chelsea, čestitke svim navijačima londonskog kluba :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

izborili su se za častan prolaz igrači Chelsea, čestitke svim navijačima londonskog kluba :icon_razz:

 

Svaka cast! Ali ja znam da ce mi finale biti kao na Tv Vogosca Unis - Hrid... sranje od fudbala....

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA ne mogu da razumem ljude koji vicu chelsiju svaka caast i slicne gluposti kada je ekipa koja je dosta losija prosla u finale. To ne moze biti nikako zasluzeno, vec srecno.. Braniti se sa 10 igraca u ‚16 metara , pa i spicevi uklizavaju unutra je presmesno. Svaka cast mozda na taktici (koja je po meni kukavicka i sramna), ali ovde je ispala bolja ekipa za dve klase .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast! Ali ja znam da ce mi finale biti kao na Tv Vogosca Unis - Hrid... sranje od fudbala....

 

Nisam gledao danasnju utakmicu, necu ni sutrasnju, a ako bude srece i u tjednu finala radit cu popodne. :icon_biggrin:

 

Laku noc :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko god bude u finalu razbice bunkerase

 

A i vjerovatno nece igrati ovako kao veceras, jer se i protiv Reala, a posebno Bayerna moze igrati.... samo se protiv Barce mora igrati svi u 16 + trener i rezervni igraci :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da napomenem da ne navijam niti za jednu ekipu, vec sam samo realan. Inace sam imao jedinicu za pare, ali to je manje vazno u ovom momentu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...