Jump to content
Sign in to follow this  
sportandlove

01.05.2012.

Recommended Posts

ako neko ima mogucnost da se kladi na BiH ligu nek odigra dvicu na Gradacac - Sloboda, kvota oko 3.60... to su komsijski timovi, domacinu ne treba a gostima gori pod nogama za opstanak plus sto je klub sa velikom tradicijom jos iz bivse jugoslavije... u svim internet kladionicama ovaj par je blokiran jer se prica da ce domacini pustiti gostima

Share this post


Link to post
Share on other sites

sutra pravo dobar izbor parova... po mom misljenju prolaze Atletico Madrid, Fiorentina, Genoa, Lazio, PSG, Lyon i Valencia, svima za nesto treba a protivnicima ne treba ni zasta, kvote sasvim solidne od 1.50 - 1.70... za malo hrabrije sa vecim kvotama al isto tako timovi kojima treba mozda prolaze Caen, Inter, Rayo Vallecano X2, kvote 1.90 - 2.00 a za hazardere Barselona - Malaga X2 kvota 4.30

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laku noc svima :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.!

 

Ja sam svojim učešćem u prošlom mesecu vrlo zadovoljan.

 

2. na expektligi

3. na Hazarderu

1. na MTF ( ekipno) - ako neko želi neka se prijavi za Maj

1. na MTF ( pojedinačno)

 

Gde ćeš bolje.

 

cestitke jos jednom , da se i ja pohvalim :77tooth: prvi na H2H konacno mada nisam tipovao jedno kolo i na jos 4 sajta prvi u takmicenjima u analizama i druga mesta na MTF pojedinacno i ekipno :icon_lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako neko ima mogucnost da se kladi na BiH ligu nek odigra dvicu na Gradacac - Sloboda, kvota oko 3.60... to su komsijski timovi, domacinu ne treba a gostima gori pod nogama za opstanak plus sto je klub sa velikom tradicijom jos iz bivse jugoslavije... u svim internet kladionicama ovaj par je blokiran jer se prica da ce domacini pustiti gostima

 

uh steta nisam video ovo na vreme dauplatim danas ,ima u mozzartu kvota 5,55 oni nisu blokirali ni za ranije meceve iz Bih kad je bilo ono za Slaviju dvojku , mozda ima u jos nekim lokalnim

Share this post


Link to post
Share on other sites

muchos crapinhos čitam u cafeu. pozz od mene

 

s ricinusovim uljem bi ih bilo manje.

p.s. čestitke osvajačima nagradiju

Share this post


Link to post
Share on other sites

muchos crapinhos čitam u cafeu. pozz od mene

 

s ricinusovim uljem bi ih bilo manje.

p.s. čestitke osvajačima nagradiju

 

:57bye: Se pilo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

:57bye: Se pilo?

 

mrtvo ovde mesecima, odoh i ja :57bye:

 

Ma pije se svaki dan. Zapijem pol plaće, pojebem svake prijestupne..znaš kako je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...