Jump to content
Sign in to follow this  
micha

02.05.2012.

Recommended Posts

Malo smo se odmorili i vreme je da se krene u odbranu titule!

 

Ali kao prvo

Da vas obavestim, kao što je i pre ovde pisano, da bi se dobila nagrada mora da se ima barem jedna uplata na Betin kladionici, što je najmanje 10 EURA . Ko želi i hoće da uplati neka javi za dan dva, da bi mogli da raspodelimo nagradu . Ja mislim da ne bi trebalo to da ima problema, jer i za Maj ekipa skoro ista, tako da ta uplata bi važila i za pobedu u Maju i tako dalje.

Stoga bi vas zamolio da što pre se uplati , ako neko nema trenutno novce, neka mu neko

pozajmi da bi imao za uplatu. Mene je Zokisojer pitao i njemu ću poslati, nažalost trenutno nemam više. A ako ima neko ko ne želi nagradu, t.j. neće da uplaćuje na Betin kladionici neka ovde napiše ili nek mi pošalje PM. Isto to nek urade oni koji žele i hoće nagradu, t,j. hoće da izvrše uplatu. Da bi se dogovorili kako raspodeliti nagradu.

 

Kao drugo sve članove ekipe za Maj , zamolio bi da se registruju na http://www.majorgate...forum/index.php

 

i da u potpisu postave

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamolio bi Eura i Roberta da ako nisu , da se registruju na Betin kladionici http://www.betin.com/sr/rs100frbet?btag=betin-3216

jer to je uslov učešća u takmičenju, a kasnije mogu i da uplate tamo nešto da bi mogki da dobiju nagradu kad pobedimo u maju.

 

a Tvicentija i Nadrealistu da mi potvrde da li su im Nickovi sa Betina isti kao i ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nazalost trenutno nemam za uplatu,ali bas doslovno nemam. Sve sam spiskao za sredjivanje stana i idem na svadbu neku jos u subotu tako da mi je to izbilo jos 500 kn. Ako ima neko da posudi da napravim uplatu ok,ako bi uspio odmah zaradit neku kintu vracam odmah ako ne onda tek 14.5. Eto to je moja situacija,ako nema niko,jednostavno me otpisite sa nagrada..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako stoje stvari. Nadrealista je ovaj mesec odustao od nagrade, Stefan je maloletan , Mene ne verujem da će da računaju jer ja već sam pre imao uplatu, a kažu da mora najmanje 4. T.j. to se mora videti da li Ja i još 3 ili 4 bez mene da imaju uplate .

Ja sam Zokisojeru poslao 10 evra, i to je već jedan. Baptista hoće , ali nema trenutno. I njemu ću poslati do 5. najverovatnije.

Zamolio bi Mela, tvicentija ,kristijana da me što pre obaveste da li hoće nagradu i da li će da uplate. Ako nemaju , neka neko ko ima im pozajmi. Možda budem imao i ja , ali nije sigurno. samo neka jave da li žele nagradu. !

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde sad vec kada smo osvojili nesto da to i dobijemo

za vidimo za cega smo se cijeli mjesec trudili

i micha hvala jos jednom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam najmanje računao,da će sponzor biti Betin kladionica...neću se ni registrirati i ako budem medju nagrađenima ja podarim nekome kome treba.....Ako ne mogu igrati na MNF natjecanju onda odustajem....kako vi hoćete....!!Molim odgovor....!!

 

Lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti igraj, a u slučaju nagrade podjelit će je drugi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze mi netko reci kako staviti znak foruma u potpis na forumu na kojemu sad igramo

 

Idii u opcije profil,pa profil na forumu i tamo di ti je potpis(signature) kopiraj onaj potpis kao i sa sigurice!! :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze mi netko reci kako staviti znak foruma u potpis na forumu na kojemu sad igramo

Pogledaj moj današnji post u Cafeu. Odgovorio sam robertu o tom problemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam najmanje računao,da će sponzor biti Betin kladionica...neću se ni registrirati i ako budem medju nagrađenima ja podarim nekome kome treba.....Ako ne mogu igrati na MNF natjecanju onda odustajem....kako vi hoćete....!!Molim odgovor....!!

 

Lp

 

Kao što reče tuto, - Ti igraj, a u slučaju nagrade podjelit će je drugi. Što se tiče toga nema problema, ali samo ovi iz Betina su imali uslov koji glasi: 3. Da bi igrač stekao uslove da učestvuje u Tipster igri, mora da napravi nalog na sajtu Betin.com

E, sad ti igraj ako želiš, ali ako oni kažu da ne može , nemožemo ništa tu. Mi ćemo se praviti ludi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što reče tuto, - Ti igraj, a u slučaju nagrade podjelit će je drugi. Što se tiče toga nema problema, ali samo ovi iz Betina su imali uslov koji glasi: 3. Da bi igrač stekao uslove da učestvuje u Tipster igri, mora da napravi nalog na sajtu Betin.com

E, sad ti igraj ako želiš, ali ako oni kažu da ne može , nemožemo ništa tu. Mi ćemo se praviti ludi.

 

treba to ranije provjerit da ne bi bilo na kraju mjeseca ako osvojimo nagradu ne mozemo je dobiti jer igrac nije registrovo nalog na kladionici

Share this post


Link to post
Share on other sites

sama registracija ne kosta nista , tako da to nije nikakav problem obaviti ako je punoletan , naravno da je njima bitno da vide da ima interesovanja i da reklama i sponzorstvo imaju efekat , stavite se u njihov polozaj kad bi vi nekome bili sponzori da bi hteli da imate neku korist od toga , bilo bi dobro da se broj novoregistrovanih clanova dosta povecao da bi nastavili sponzorstvo , dobra je stvar da ne traze kao neki da prvo mora biti uplata kao fortuna

Share this post


Link to post
Share on other sites

U potpunosti se slažem sa rockytomasom, registracija ne košta ništa, a posle u slučaju dobijanje nagrade , lako je odreći se iste, ako se ne želi vršiti tamo uplata.

 

@ rockytomas, kao što si sigurno pročitao prethodne postove , do negde 7.5 ili 8.5. trebalo bi da budu uplate na Betinu, ( neke su vec možda i urađene - Zokisijer i Baptista) , Da li su dovoljni oni podaci (nickovi) ili mora i onaj broj .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...