Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

01.06.2012.

Recommended Posts

Friday, June 1, 2012

U.S. Cellular Field , (Chicago , Illinois)

 

02:10, Chicago White Sox-Seattle Mariners(ML), tip 2, @2.220, Pinnacle Sports, 4/10

 

Večeras se u Chicagu igra meč između domaćih White Soxa i gostujućih Marinersa...

White Soxi sjajnom serijom u zadnjih 10 mečeva 9-1 i čak sa 8 vezanih pobeda iskoristili su lošu formu Cle. i Det. i izbili na prvo mesto u diviziji.Sa druge strane Marinersi koji graju dosta promenjivo i nepredvidivo ove sezone na zadnjih 10 mečeva imaju 4-6 ali i dva vezana trijumfa i to na vrućem terenu u Texasu gde su neočekivano u dva meča ponizili velikog favorita sa dve ubedljive pobede sa 10-3 i sa prosto neverovatnih 21-8 i sigurno je da prepuni samopouzdanja dolaze u Chi.

Ja bi na ovom meču tražio malo iznenađenje a to je pobeda Marinersa u koju verujem da može da se ostvari iz više razloga. Večeras je na brdašcu okršaj dvojice sjajnih bacača.

Za domaćina na moundu stoji J.Peavy (6-1, 3.07) dok za Sea. baca R.Hernandez (4-4, 3.17) dva sjajna pičera i prvi pičeri u rotaciji iako su fantastično počeli sezonu u zadnja tri starta su pali u formama.

Peavyu koji je bio jedan od najdominantnijih pičera u Nacionalnoj konferenciji ali ni netrebamo da zaboravimo da je bacao u San Diegu na stadionu sa najvećim dimenzijama u ligi i jako dugo mu je trebalo da se privikne sa prelaskom iz Nacionalne u Američku konferenciju zadnji start protiv Cle. je bacao jako loše gde je dobio čak 7 ranova i sigurno da nedočekuje ovaj meč sa puno samopouzdanja.

Što se tiče Hernandeza iako još uvek relativno mlad tek mu je 26 god. radi se već o jednom od najkompletnijih pičera današnjice koji je iako mlad već punih osam sezona u MLB-u.

Iako je na zadnja 4 starta pao u formi imao je i dosta treške protivnike koji poseduju dobre lineupe. Njegova i sreća i nesreća je da već godinama baca za jedan prosečan tim ali i za tim sa najboljom odbranom u ligi ali svakako da bi njegov učinak u karijeri bio mnogo bolji da je igrao za neki jači sastav ali i ored toga on ima fantastičan učinak u karijeri 89-71 3.24 ERA.

Ipak bi ja dao blagu prednost Hernandezu koji je po meni ipak mnogo stabilniji i pičer sa mnogo manje oscilacija.

Što se tiče napada svakako je da je tu u prednosti Chi. ali je Sea. iako važi za lošiji napad dokazao da može da bude više nego efikasan na zadnja dva meča su dali Texasu neverovatnih 31 ran i sigurno je da je lineup prepun samopouzdanja pred meč.

Jednostavno je po meni ovo jedan egal meč u kojem bi tražio pobedu gostiju domaćin iako u seriji pobeda 8 vezanih ali i toj seriji mora da dođe kraj a ovakav koeficijent na Hernandeza jednostavno moram da uzmem.

Uzimam pobedu Marinersa u meču..... Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

MIA Heat vs BOS Celtics - MIA Heat +5.5 koef.1.50(bet365)

 

+5.5 na MIA u gostima je odlican izbor sa koef. 1.50 za tim koji mozda i ima najvece sanse za titulu

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boston - Miami, kec na Boston @ 1.70... Miami vodi 2:0 u seriji i malo ce se opustit dok je Bostonu ovo zadnja sansa ako hoce da igraju u finalu... proslu utakmicu su u gostima izborili produzetke i izgubili samo 4 razlike... kod Majamija sve se svodi na Jamesa i Wejda (Cris Bosh povrijedjen) i ako jedan od njih zakaze sigurno ce izgubiti dok kod Bostona ima 3-4 igraca koji mogu utrpati preko 20 koseva i ako jedan zakaze tu su ostala trojica a oni su Pierce, Ray Allen, Rondo, Kevin Garnet

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja očekujem pobedu Bostona, ne znam otkud sad odjednom Miami toliki favorit za osvajanje NBA ove godine. Ne tvrdim da Miami neće proći dalje, čak mislim da hoće ali u sledećoj utakmici. Boston se ne sme nikad otpisati, a mislim da je malo potcenjen večeras.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čini mi se da će danas udarači biti raspoloženi u MLB, pa su mi u prvom planu dva tipa:

 

Washington Nationals@Atlanta Braves Over 7.5 -104

 

Pittsburgh Pirates@Milwaukee Brewers Over 8.5 -117

Edited by silly_bet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

01:05 - Cleveland Indians - Minnesota Twins - over 8 - 1.610 :aponis:

01:05 - Detroit Tigers - New York Yankees - 1st Halfs (5 innings) New York Yankees +0.5 - 1.498 :uredu:

01:05 - Philadelphia Phillies - Miami Marlins - Philadelphia Phillies +1.5 - 1.571 :uredu:

01:05 - Washington Nationals - Atlanta Braves - Washington Nationals +1.5 - 1.400 :aponis:

01:07 - Toronto Blue Jays - Boston Red Sox - Toronto Blue Jays +1.5 - 1.578 :nije:

01:10 - New York Mets - St. Louis Cardinals - New York Mets +2 - 1.407 :uredu:

01:10 - Tampa Bay Rays - Baltimore Orioles - under 8 - 1.581 :uredu:

02:05 - Houston Astros - Cincinnati Reds - 1st Halfs (5 innings) Cincinnati Reds +0.5 - 1.621 :uredu:

02:10 - Chicago White Sox - Seattle Mariners - Chicago White Sox +1.5 - 1.469 :uredu:

02:10 - Kansas City Royals - Oakland Athletics - 1st Halfs (5 innings) Kansas City Royals +0.5 - 1.500 :uredu:

02:10 - Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates - 1st Halfs (5 innings) Milwaukee Brewers +0.5 - 1.524 :nije:

02:40 - Colorado Rockies - Los Angeles Dodgers - Colorado Rockies +1.5 - 1.565 :uredu:

04:05 - Los Angeles Angels - Texas Rangers - Los Angeles Angels +2.5 - 1.400 :uredu:

04:05 - San Diego Padres - Arizona Diamondbacks - San Diego Padres +2 - 1.417 :uredu:

04:15 - San Francisco Giants - Chicago Cubs - Chicago Cubs under 3 - 1.752 :aponis:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

04:05 - Los Angeles Angels - Texas Rangers

 

meni se ovde over 8.5 @1.95 Pinnacle čini kao odličan izbor. Moćni udarači Texasa na Jerome Williams (5-2, 3.81 ERA) koji na 3 starta protiv njih ima 12.19 ERA. Startni pitcher Texasa je Colby Lewis (4-3, 3.58 ERA) koji baca promenljivo, nije sjajan u poslednje vreme, a u karijeri protiv LAA ima 4-3 i 4.48 ERA. Udarači LAA dosta bolji u poslednje vreme nego na startu sezone...

 

Možda grešim, ali me ovaj tip baš jako privlači.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Friday, June 1, 2012

Minute Maid Park (Houston, TX)

 

02:05 Houston Astros-Cincinnati Reds(Total Runs), Tip: Under 9.5, @1.662, Pinnacle Sports,5/10

 

Večeras se u Houstonu igra meč između diviziskih rivala domaćih Astrosa i gostujućih Redsa...

Houstom kako sam i predpostavio polako pada u formi u zadnjih 10 mečeva imaju 4-6 ali i čak 6 vezanih poraza sa druge strane Redsi su posle dobrih igara u zadnjih 10 mečeva gde imaju 7-3 izbili na čelo divizije.

Ja bih ovde igrao na pene i to na under zato što mi se granica čini prilično visoka.

Iako večeras idu pičeri koji nisu sjajno startovali sezonu HOU: Happ (4-4, 4.37) i CIN: Leake (1-5, 5.47) posebno se više očekivalo od Leakea ali na zadnja tri starta je daleko popravio formu ima 1-0 2.55 ERU dok je Happ na zadnja tri starta fantastičan 2-1 1.47 ERA.

Za napade iako su gosti sa dosta jakim lineupom sjajna forma Happa i to da najboljim udaračima gosstiju ne leži baš levoruki pičer dok domaćin iako daje solidno poena ne poseduje neki kvalitetan lineup.

Nadam se da će pičeri nastaviti u dobroj formi da bacaju i uzimam under na meču... Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...