Jump to content
Sign in to follow this  
hsammer

02.06.2012.

Recommended Posts

Byåsen - Nardo 1 (@1.70)

 

Bjasen se nalazi na 3. mestu norveske 3 II lige sa skorom 5 0 2 i gol razlikom 17:12 i osvojenih 15 bodova. Kao domacini imaju skor 3 0 0 gol razlika 9:4 i seriju od 3 pobjede. U ovom prvenstvu kao domacini imaju seriju od 7 utakmica bez poraza, a racunajuci i kup cak 8

Nardo se nalazi na 8. mestu sa skorom 3 0 4 i gol razlikom 12:17 i osvojenih 9 bodova. Eto obje ekipe imaju gol razliku sa brojkama 17 i 12, a Nardo kao gost ima skor 1 0 2 i gol razliku bas porazavajucu 2:12 uz dva strasna poraza 6:0 od Kjelsasa i 5:0 od Levangera.

 

medjusobni susreti

2011. 4:4 2:2

2010. 1:1 2:0

2009. 1:1 1:1

2007. 3:0 2:2

Dakle 2 6 0 uz gol razliku 16:11, pa bi po tradiciji mogao i x doci ali po rezultatima iz ove godine stvarno ovo je 1 vikenda

Share this post


Link to post
Share on other sites

za danas mislim da Hrvatska nece izgubiti od Norveške

igrati ce u najacem sastavu da vide koliko su dobro odradili prireme za Euro dok je Norveškoj ovo jos jedna utakmica u nizu

 

Hrvatska X2 1.55 Supersport

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas pobjeda Portugala na domacem terenu protiv Turske koja je neki dan izgubila od Finske a gledo sam tada sastav Turske i sve su neki manje poznati igraci, posto ne igraju Euro njima ove utakmice nisu bitne pa vjerovatno trener malo kombinuje sa sastavom dok ce Portugal vjerovatno igrati u najjacem sastavu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Engleska - Belgija 1

 

Kec na Engleze... Belgija sve bolje igra ali mislim da nemaju šta tražiti protiv jakih Engleza...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huelva - Cartagena 1

 

Cartagena je već ispala iz lige dok Huelvi trebaju bodovi da osigura ostanak u istoj... Probati keca, u Supersportu velikih 1,80...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Norveska - Hrvatska vise od 3,5 gola @4.10 Unibet :nije:

Po meni nerealno veliki koeficijent za jednu prijateljsku utakmicu. Treba probati.

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

England - Belgium - 1 1.75 Unibet 1:0 :uredu:

 

Norveska - Hrvatska vise od 3,5 gola @4.10 Unibet

Po meni nerealno veliki koeficijent za jednu prijateljsku utakmicu. Treba probati.

 

Po meni Norway - Croatia to je cista Under 2.5 goals (1:1) :uredu:

 

ili mozda i X,(1:1) :uredu: ipak je to pripremna utakmica, koja u sustini nema rezultatski znacaj.

Edited by Bunka
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:30 New England Revolution - Chicago Fire 1 :uredu:

 

 

Ovo je utakmica starih rivala, a dolazi nakon perioda boljih rezultata za Chicago, mada u ukupnom skoru su the Revolution uspešniji. Domaćin ima vrlo raspoloženog napadača Saer Sene koji u poslednjih nekoliko utakmica redovno postiže golove i večeras pred svojom publikom će sigurno imati motiva da se ponovo upiše u strelce. Teška utakmica, ali dobra i kvota na domaćina, vredna opklade. Na obe strane ima igrača čiji je nastup upitan, ali neće to mnogo uticati na konačni ishod.

Edited by silly_bet

Share this post


Link to post
Share on other sites

22:10 Bolivija - Čile

x2, a za hrabrije cista dvojka jer cile ima za klasu bolju ekipu i u konkurenciji urugvaja, argentine, paragvaja, brazila... ovakve meceve jednostavno moraju dobijati..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobijem na mobilni pre pola sata poruku;

 

ASA-AL - Ituiutaba-MG

HT/FT

Regular time

Your bet: Single, 1/X @15,00

 

i radi malera odigram 2 eurica

 

ne bih nikoga savetovao da ovo poslusa ,jer je to verovatno bacanje para

 

ja sam danas zaradio 50-tak pa velim da bacim par .Ko zna ??/.

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobijem na mobilni pre pola sata poruku;

 

ASA-AL - Ituiutaba-MG

HT/FT

Regular time

Your bet: Single, 1/X @15,00

 

i radi malera odigram 2 eurica

 

ne bih nikoga savetovao da ovo poslusa ,jer je to verovatno bacanje para

 

ja sam danas zaradio 50-tak pa velim da bacim par .Ko zna ??/.

 

:icon_eek:

 

koja ti je ovo liga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo je falilo. poluvrijeme kec i onda iks bio do 90-te minute :icon_cool:

 

Ovaj sto je dao gol nije bio ukljucen (placen) u posao..

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huelva - Cartagena 1

 

Cartagena je već ispala iz lige dok Huelvi trebaju bodovi da osigura ostanak u istoj... Probati keca, u Supersportu velikih 1,80...

 

ispadaju samo tri i Viljareal B zbog Viljareala prvog tima koji je ispao u drugu ligu ,tako da se nemojte zamarati opstankom sve je reseno , steta nisam video ovaj post juce , ali posto ima meceva jos danas timova koji bi bili ugrozeni da ispadaju 4 da se neko ne prevari , jedino u Spaniji 2 nije reseno direkto ko ce u prvu ligu a Celta i Cordoba ce verovatno odigrati X sto sugerise i kvota od ,,cak,, 1,45 ili nize za X jer obe ekipe sa X-om ostvaruju cilj Celta osvaja drugo mesto a Cordoba je medju 6 koji igraju baraz i plasman od treceg do sestog mesta za 4 ekipe koje ce igrati baraz , Valjadolid je obezbedio mesto a za 3 mesta konkurisu 4 ekipe i tu se moze traziti fix , inace za plasman se gleda prvo Medjusobni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...