Jump to content
Sign in to follow this  
Montenegro88

Listici montenegro88

Recommended Posts

Danasnji dan cu zapisati u moju crnu listu, odbojkasi Japana ponijeli su mi 150eur. Sada cu sacekati BiH u21 Live i igru over 3.5 gola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

21:15 Stjernen-Grota over 3.5 @ 1.80 Expekt

 

Isladnski kup,susret prvoligasa i treceligasa, Stjernen igra ofanzivan fudbal a sta reci za Grotu, totalno divlja ekipa ,u trecoj ligi daju i primaju veliki broj golova po utakmici,tako da predlazem over 3.5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Holandija-Njemacka 1X

 

Sigurica dana , po meni Holandjani nemaju kvaliteta da budu porazeni dva puta zaredom , X je realan rezultat ako ne i pobjeda Holandjana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Portugal-Danska X2

 

Vrijeme je da Danci iznenade novog protivnika, Portugal ce imati tezak zadatak jer Danci na krilima pobjede protiv Holandjana nece se plasiti da napadnu Portugalce veceras

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kosarkaski singl:

 

Montenegro(W)-Serbia(W) 1 @ 1.48

 

Crnogorke su odlicno igrale na proslom Evropskom prvenstvu, isti tim igrace i na ovom mecu predvodjen Jelenom Skerovic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo mog misljenja za danasnji dan , za pocetka rukomet

 

Norveska-Madjarska 1

 

Posle prvog meca i pobjeda Madjara 27-21,mislim da revans u Norveskoj pripada domacim rukometasima,jednostano pobjeda ne smije da dodje u pitanje a jurice i ovu razliku zasto ne,imaju Norvezani izuzetno opasnu reprezentaciju

 

Crna Gora-Svedska 2

 

Mislim da su Crnogorskoj reprezentaciji znatno smanjene sanse da moze pobjediti Svedjane posle odluke Kima Andresona da napusti svoj odmor i pomogne selekciji, izuzetno je vazan taj igrac a i Svedjani su nakon prvog meca shvatili da je vrag odnio salu

 

Austrija-Makedonija 1X

 

U ovom mecu u kojem Makedonci brane 21-26 iz prvog meca namjerno sam dodao i X jer su velike sanse da se ovaj mec tako i zavrsi.Dakle ocekujem neizvjestan mec, egal u vecem dijelu utakmice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Euro 2012

 

Poljska-Ceska 1

 

Poljaci svoj zadnji mec u grupi jednostavno moraju da odigraju maestralno,Cesi se i nisu bas pokazali na ovom Euru, tako da mislim da Poljaci ovo lako dobijaju

 

Rusija-Grcka 1

 

Rusi zele prvo mjesto i imaju kvalitet za to,pobjeda im garantuje prvo mjesto dok su Grci prakticno vec ispali, cudo treba da se desi pa da Grcka izbori plasman u 1/4 finale

Share this post


Link to post
Share on other sites

ODbojka

 

Francuska-Italija over 180.5 poena

 

Nece se Italijani lako predati veceras,imaju oni kvalitetan tim pa se nadam da ovaj mec moze otici i u 5-ti set

 

Japan-Rusija H2

 

Gledao sam Japance 3 puta u kvalifikacijama za Olimpijske igre,divlja reprezentacija totalno,razbice ih Rusi ako budu igrali punim gasom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kosarka zene

 

Poljska-Estonija(+16.5) H1

 

Poljakinje su glavni konkurent Srbiji i Crnoj Gori u ovim kvalifikacijama,imaju kvalitet a Estonke su u porazu protiv Svajcarskinja pokazali da su turisticki u ovim kvalifikacijama, dobija ovo Poljska ubedljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Euro 2012

 

Spanija-Hrvatska 1

 

Ako se ovaj mec zavrsi 2-2 onda je fudbal zapao u veliku mafijasku krizu...

 

Italija-Irska 1-1

 

Italijani ce rutinski dobiti ovaj mec, Irci se nece previse truditi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...