Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

07.06.2012.

Recommended Posts

Thursday, June 7

Citizens Bank Park ,( Philadelphia , Pennsylvania)

 

19:05, Philadelphia Phillies-Los Angeles Dodgers(Money Line), Tip: Philadelphia Phillies, @1.529, Pinnacle Sports, 6/10

 

Večeras se u Phil. igra četvrti meč u seriji između domaćih Philliesa i gostujućih Dodgersa....

Predhodna tri meča su dobili gosti prosto neverovatno i to sve tri tesne pobede koje su mogle otići i na drugu stranu pobede 2-1,4-3 i 6-5 ja jednostavno kod ovakih produženih serija volim da igram na tim koji nema ni jednu pobedu u toj seriji i kad su na papiru aucajderi a ne kao sad veliki favoriti što svakako po svemu i jesu večeras jel je izuzetno teško jednom timu da dobije i seriju od tri meča a ne dugu seriju od 4 utakmice i to još na strani. Iako su Dodgersi najbolji tim po skoru u celoj ligi svakako da to po kvalitetu nisu i siguran sam da će pasti njihov nivo igara jel oni pružaju mnogo bolje partije nego što se to od njih očekuje.

Velika prednost večeras na moundu za Filu gde baca ove godine ubedljivo najbolji starter File Cole Hamels

LHP | Record: 8-2 | ERA: 2.81 koji baca fantastičnu sezonu na prošlom meču je podbaio protiv Marlinsa i mislim da bi mu dva lošija meča zaredom bila puno i to protiv ipak dosta skromnog hiterskog tima posebno je da najboljim hiterima gostiju ne leži levoruki pičer uz to u karijeri ima fantastičan skor protiv Dodgersa 3-0 1.18 ERU.

Sa druge strane za Dodgerse baca Aaron Harang RHP | Record: 4-3 | ERA: 3.90 koji nema lošu sezonu ali ipak se radi o prosečnom pičeru koji u karijeri protiv File iakoma pozitivan skor 3-2 ima jako lošu ERU 5.29.

I mislim da bi ga večeras mogli lako dohvatiti.

Što se napada tiče i tu je prednost na strani domaćina iako i dalje igraju bez svoja dva janbolja udarača ipak imaju još mnogo kvalitetnih hitera dok jedin pravi power udarač kod L.A. Kemp je povređen dok ostali nisu ni izbliza kvalitetni dok je Ethier protiv levorukih pičera dosta loš.

Sve u svemu veliki favorit je večeras Fila i uzimam njihovu pobedu.... Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boston Celtic - Miami Heat over 174.5 @1.55 (bet365)

 

sve i jedna utakmica u ovoj seriji je isla preko 180 koseva pa zasto ne bi i ova... ovo je malo sigurniji par a ko zeli vecu kvotu nek jos malo pomjeri granicu :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boston Celtic - Miami Heat, Boston Celtic +4.5 @1.55 (bet365)

 

kao i prosli mec kad je Boston bio domacin iako je pobijedio opet potcjenivacka kvota na pobjedu Bostona,pa mislim da ovaj hendikep od 4.5 kosa na njih vrlo lahko moze proci jer od zadnje 4 utakmice 3 su zavrsile sa pobjedom jedne ekipe od najvise 5 razlike sto znaci da je serija vrlo izjednacena a kako se blizi kraju ocekujem jos neizvjesnije meceve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boston Celtic - Miami Heat, Boston Celtic -2.5@2.43 (bet365)

 

kao sto sam napiso u predhodnom prijedlogu veceras potcjenjivacka kvota na pobjedu Bostona koja vrlo lahko moze doci jer imaju veci izbor kvalitetnih igraca... pa ako Boston veceras pobjedjuje zasto onda ne pomjeriti granicu i povecati kvotu... tri kosa razlike sasvim realno da prodje ako Boston izbori pobjedu mada ni kvota na obicni kec nije za baciti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih popodnevnih MLB susreta (Pinnacle).

 

19:05 - Detroit Tigers - Cleveland Indians - under 10.5 - 1.592 :nije:

19:05 - Philadelphia Phillies - Los Angeles Dodgers - under 8.5 - 1.592 :nije:

19:05 - Washington Nationals - New York Mets - 1st Halfs (5 innings) over +3.5 - 1.694 :nije:

20:10 - Milwaukee Brewers - Chicago Cubs - over 6.5 - 1.535 :uredu:

21:35 - Oakland Athletics - Texas Rangers - 1st Halfs (5 innings) Texas Rangers +0.5 - 1.450 :nije:

21:35 - San Diego Padres - San Francisco Giants - 1st Halfs (5 innings) San Francisco Giants +0.5 - 1.526 :uredu:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thursday, June 7, 2012

TD Garden (Boston, Mass.)

 

02:30 Boston Celtics-Miami Heat(ML), tip 2, @1.80, Pinnacle Sports, 5/10

 

Večeras se u Bostonu igra šesti meč u seriji između domaćih Celticsa i gostujućih Heata...

Možda i odlučujući meč u seriji koji može da odluči učesnika velikog finala u kojem je od sinoć Oklahoma koja čeka pobednika ovog duela.

Miami je poveo dva nula u seriji ali su Celticsi sa tri vezane pobede došli na samo korak od finala.Mislim da je večerašnji okršaj presudni jel ukoliko gosti večeras pobede teško je očekivati da Celticsi mogu do novog trijumfa u Miamiu jednostavno ja mislim da večeras gosti pored svega mogu i moraju do pobede jel ipak su kvalitetniji tim od Bostona kojem niko pred pley of nije davao nikakve šanse za prolaz ali veoma iskusni tim je ipak došao mnogo dalje od očekivanog.

Glavni igrači zelenih igraju odlično Rondo,Pirs ali je impresivno koliko je Garnet pružio odlične partije u pley ofu dali će večeras doći do izražaja fizička sprema gostiju koji ipak imaju daleko mlađi tim.

Sa druge strane Miami koji je došao na rub eliminacije a za njih sve osim prstena je katastrofa jel od tima sa takvim zvezdama se samo to i očekuje.

Mislim da se Miami opustio posle dva nula i dali su šansu Bostonu koji je to iskoristio posebno su zanimljiva dva duela u Bos. gde se igralo na koš više iako je to igra koja više odgovara Miamiu ipak je te pobede odneo Boston.

Mislim da ih je i povratak Bosha na prošlom meču malo poremetio jel su dugo bili bez njega ali da im večeras upravo on može biti ta prekretnica u meču jel L. James mora konačno pokazati da može kad je nasjpotrebnije da odigra sjajan meč jel je upravo zbog prstena i došao u tim dok se i od D. Wada očekuje mnogo bolja igra.

Ovo je možda i poslednja prilika Miamiu sa pomenutom trojkom superstarova da dođu do titule jel u protivnom očekujem totalno rasulo i verovatno trejdovanje igrača.

Ja mislim i pored mojih svih simpatija prema Celticsima da večeras ipak gosti dobijaju ovaj meč i uzimam pobedu Miamia na meču... :71snoozer_09:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih večernjih MLB susreta (Pinnacle).

 

01:05 - New York Yankees - Tampa Bay Rays - over 7 - 1.685 :uredu:

01:10 - Boston Red Sox - Baltimore Orioles - Baltimore Orioles +1.5 - 1.645 :nije:

01:10 - Cincinnati Reds - Pittsburgh Pirates - 1st Halfs (5 innings) Cincinnati Reds +0.5 - 1.472 :uredu:

01:10 - Miami Marlins - Atlanta Braves - Miami Marlins +1.5 - 1.450 :nije:

02:05 - Houston Astros - St. Louis Cardinals - Houston Astros +2.5 - 1.474 :nije:

02:10 - Chicago White Sox - Toronto Blue Jays - Chicago White Sox +1.5 - 1.418 :uredu:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...