Jump to content
Sign in to follow this  
micha

09.06.2012.

Recommended Posts

Izbor današnjih utakmica - Unibet

 

15:00 Botswana - South Africa, tip: 2 @ 2.20

13:00 Flora Tallinn - Levadia Tallinn Draw No Bet, tip; 1 @ 1.58

18:00 Netherlands - Denmark ,Both Teams to Score (1=Yes, 2=No) tip; 1 @ 2.00

20:45 Germany - Portugal, Both Teams to Score (1=Yes, 2=No) tip: 1 @ 1.67

Share this post


Link to post
Share on other sites
Netherlands - Denmark over 2,5 golova @1.80 SuperSport :nije: Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

18:00, Nizozemska - Danska, tip 1 @ 1.75, HL, 8/10

 

U skupini smrti ovog eura Dnaci su mozemo slobodno reci autsajderi. U samo tri kola koliko se igra u skupini nema mjesta kalkulacijama i Nizozemska ukoliko ne pobjedi ovdje, morat ce se dobro namucit protiv Njemacke i Portugala u narednim utakmicama. U utakmicama koje su prethodile euru (prijateljski susreti) Nizozemci su slavili protiv Sjeverne irske sa 6:0 i Slovacke sa 2:0. dok su danci pobjedili australce 2:0 i izgubioli od brazila 1:3. Ugl, Bert van Marwijk je dobro poslozio ekipu sto su pokazali i kroz kvalifikacije i ovdje su jedni od favorita za osvajanje samog eura. Uz vratara Stekelemburga i van der Wiella na desnom boku, Boulahrouza na lijevom ... Vezni red im je mozda i najbolji od svih ekipa, a u napadu ce igrati najbolji napadac otoka ove sezone Van Persie. I klupa im je jaka. Danci sa druge strane pod vodstvom Mortena Olsena dolaze odigrat svoje, al nemaju sanse protiv ove tri ekipe. Agger i Kjaer su dobri stoperi, ali bekovi su losi. Jedino im je napad nesto zvucniji (Rommedahl i Bendtner), ali pitanje je koliko oni mogu napraviti kad ce bekovi propustati, vezi red biti podreden nizozemskom i sl. Tako da, bez iti malo straha idem ovo ispratit. Sretno !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas u skupini B očekujem pobjede Nizozemaca protiv Danske. Nizozemska je jača od njih i mislim da će to ovdje danas i dokazat ne bi me čudilo da zavrsi i sa hendikepom . U drugoj utakmici između Njemačke i Portugala moj odabir je Njemačka. Njemačka je po meni favorit za prvo mjesto u ovoj skupini ispred Nizozemaca. Portugal će se po nekom mom mišljenju boriti sa Dancima za treće mjesto. Dojma sam da Portugal nije na razini Njemačke i Nizozemske i da će u susretima s obje momčadi izvući deblji kraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja mislim da se Portugal preterano favorizuje, samo zbog Ronalda. Moj favorit su Nemci, to je uvek tako sa ovim sportom, bez obzira na imena na Nemce se mora uvek gledati kao na favorite. Za prvu utakmicu imam osećaj da Danci nemaju tu šta tražiti, ali mi se ne svidja što svi tako misle :icon_biggrin: . Golove očekujem na obe utakmice, kvote za over 2.5 su odlične, a juče smo videli da Euro nije bauk za strelce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

European Championship:

Netherlands vs Denmark (7) over 2.5 goals

Germany vs Portugal (6) 2-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrijeme odigravanja: 17:00

Naziv para: Netherlands - Denmark

Tip para: 1

Tečaj: 1.720

 

Unibet

Share this post


Link to post
Share on other sites

18:00 Nizozemska - Nizozemska ( 2,5 )

Tip: over 2,5 gola na utakmici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

International Friendly:

Argentina vs Brazil (6) 1-0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Argentinian Primera Division:

Banfield vs Boca Juniors (7) 0-2

Newell’s Old Boys vs Independiente (7) 1-0

Union de Santa Fe vs San Martin de San Juan (6) 1-0

Velez Sarsfield vs Atletico Rafaela (8) 2-0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danska :icon_eek: Koliko je tiketa danas palo, kladionice su se debelo omastile. I samo jedan gol.

 

Nemačka - Portugal 1 2.23 Pinnacle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danska :icon_eek: Koliko je tiketa danas palo, kladionice su se debelo omastile. I samo jedan gol.

 

 

potpisujem... dabogda ispali nizozemci..

 

sad nek se vade protiv njemacke i portugala..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...