Jump to content
Sign in to follow this  
HaRe!

14.06.2012

Recommended Posts

20:45 Španija - Irska

Tip: oba tima ne daju gol

Kvota: 1,61

bet365

Share this post


Link to post
Share on other sites

spanci bi danas mogli da se raspucaju jer nebi smeli da docekaju da sa hrvatima odlucuju, a kvota 1.8 je sasvim solidna,,,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Copa Libertadores:

Boca Juniors vs Universidad de Chile (5) 1-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

European Championships:

Italy vs Croatia (5) 1-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Italija -Hrvatska vise od 4,5 zutih kartona @1.65 SuperSport :nije:

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Italija - Hrvatska 1 @2.40

 

Italijani su me pozitivno iznenadili sa igrom protiv Španije... trener im je najavio otovrenu igru na ovom prvenstvu i to su pokazali u prvoj utakmici, nema vise odbrana odbrana i samo odbrana pa u napadu sta se uradi... Isto tako i Hrvatska je odigrala odlicnu utakmicu al ipak s obzirom da je Španija super jaka ekipa a Italijani onako dobro odigrali, mislim da ce veceras dobit Hrvatsku ako ponove onakvu igru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Španija - Irska over 3.5 @3.00 (bet365)

 

kolko je velika kvota nije toliko nerealno da prodje, pogotovo ako Irska nekako uvali bar jedan go

Share this post


Link to post
Share on other sites

Španjolska- Irska (hendikep 0-1) 1 1,80

Španjolska danas jednostavno mora dobiti nakon samo boda izvučenog u dvoboju sa Talijanima.Irci su najslabija momčad grupe i izgubit će sa najmanje dva gola razlike.

Hrvatska-Italija 1X 1,70

Naši su odigrali dobru utakmicu na otvaranju, po rezultatima druge utakmice u grupi nam leže, leže nam i Talijani i mislim da danas ovu utakmicu "Vatreni" neće izgubiti.

 

Kladionica: Hrvatska Lutrija

Share this post


Link to post
Share on other sites

ITA-CRO 1x,@1.36

 

ESP- IRS 1 @1.25

 

 

@1.70

 

Dolazi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45, Španija (-1.5) - R.Irska, tip: H1, @ 1.85, Germaniasport , 8/10

 

Mec drugog kola grupe C u kome se sastaju Spanija i Republika Irska

Spanija zvanicni prvak evrope i sveta u prvom kolu je igrala sa Italijom i tad sam prognozirao njihovu pobedu u hendikepu ali oni su odigrali 1-1 gde su uglavnom kontrolisali igru i loptu ali uz to sto nisu imali srecu i Torres jer promasio dve jako dobre sanse i Italijani su odigrali takticki dobro i iz kontri bili opasni i stvorili sanse koje su bile isto tako dobre , iskusni trener Del Boske je zapoceo mec bez klasicnog napadaca uzdajuci se u svoje veznjake koji su u stanju da drze loptu jako dugo i da iz drugog plana udju u sansu medjutim iako je to igra po modelu Barcelone ima jednu manu a to je nedostatak Messija , doduse Fabregas je dao gol ali mislim da bi sa dva spica a jedan od njih mora biti obavezno Llorente bili mnogo opasniji , Torres je ulaskom u igru u 74 minutu pokazao koliko je veca opasnost kad je klasican spic u igri on je usao u dve odlicne sanse ali je u jednoj prilici bio sebican kad nije dao loptu udesno igracu koji bi imao prazan gol medjutim Torres cele sezone nije bio u formi i steta sto nije igrao Llorente koji je u extra formi , verovatno je i Del Boske zeleo da igra sa manje rizika u tom mecu znajuci koliko Italijani mogu biti opasni ali i prvi mec koji je uvek najtezi na takmicenju a i na SP su izgubili u grupnoj fazi od Svajcarske pa je mozda i to ostalo kao upozorenje , veceras ce sigurno igrati bar jedan spic a mozda i dvojica i sigurno ce danas igrati sa vise rizika u napadu iako ni protiv Italijana nisu igrali defanzivno

Irci su u prvom kolu totalno razocarali , izgubili su od Hrvatske sa 3-1 iako su Irci totalni autsajderi ipak se nije ocekivalo da ih Hrvati tako razbiju , mozda je tome doprinelo i to sto su rano primili gol ali su uspeli da se vrate i izjednacili medjutim gol pred kraj poluvremena ih je dokrajcio , mana Iraca je sto uglavnom igraju na duge lopte i na prekide sa jakom defanzivom ali ekipe koje spuste loptu im bas i ne odgovaraju a Spanci su upravo majstori u tome

sve u svemu Spanci su favoriti na celom prvenstvu i ovakav mec moraju dobiti ubedljivo jer Irci su jedna od najslabijih ekipana takmicenju jedino u stase uzdaju je odbrana ali Hrvati su im dali 3 gola i sigurno im uneli pometnju u redove ui nesigurnost , ako je mogla Hrvatska moze i Spanija da pobedi bar sa dva gola razlike

ovo su najavljeni sastavi i nadam se da ce Lloretnte ipak poceti mec mada nije nemoguce da igra Torres

Španija: Casillas, Juanfran, Ramos, Pique, Jordi Alba, Xabi Alonso, Silva, Xavi, Fabregas, Iniesta, Llorente

R. Irska: Given, Kelly, O'Shea, Dunne, Ward, McGeady, Whelan, Andrews, Duff, Walters, Keane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Španija - Irska

HT Španija -1 2.38 Bet365

 

Zašto da ne, povrat novca ako bude samo jedan gol prednosti. Španci moraju ići na sve ili ništa jer će sa Hrvatskom biti teže, a ako već moraju onda će to biti u furioznom naletu od starta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45 Spain - Republic of Ireland - Spain ((handicap -2.0) 2.90

 

Unibet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako kasnim ( utakmica je već počela i trenutno Španjolska vodi 1:0 ), moj prijedlog za većeras bi bio:

Španjolska - Irska x za neki manji ulog.

Ja sam odigrao na live-u neriješeno - koeficjent 12.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ITA-CRO 1x,@1.36

 

ESP- IRS 1 @1.25

 

 

@1.70

 

Dolazi!!!

 

Doslo :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...