Jump to content
Sign in to follow this  
Goran1

18.06.2012.

Recommended Posts

kako 0:0 ne odgovara nikome? pa sa tim rezultatom spanci idu dalje a Hrvatska se nesmije zatvoriti i ici na taj rezultat jer ako talijani dobiju dva razlike onda se pravi onaj krug sa tri ekipe gdje se gleda njihova medjusobna gol razlika i u tom slucaju Italija ide kao prva jer ce imati najvise postignutih golova a spanija ce ici jer je bolje rangirana od hrvatske

 

sa 0-0 ispada Spanija jer bi oni imali 1-1 a Hrvatska i Italija 2-2 u medjusobnim meni je Spanija - Hrvatska 1-1 najrealniji ako vec nameste jer ih onda nebi toliko optuzivali a Italijani bi morali pobediti sa 3 razlike da prodju dalje evo analize koju sam dopunio

 

20:45, Italija (-1.5) - R.Irska, tip: H1, @ 2.20, Bet365 , 8/10

 

ovo sam pisao posle meceva pa da ne pisem sve isponova malo cu samo prepraviti

upravo su zavrseni mecevi u grupi ,,C,, Italija - Hrvatska 1-1 i Spanija- R.Irska 4-0 dakle posle dva kola situacija na tabeli je

Spanija prva sa 4 bodova i gol razlikom 5-1

Hrvatska 4 bodova gol razlika 4-2

Italija 2 boda i gol razlika 2-2

R. Irska 0 bodova gol razlika 1-7

U zadnjem kolu igraju istovremeno Spanija- Hrvatska i u ovom mecu Italija- R. Irska, dakle jasno je da Spanija i Hrvatska mogu da igraju nereseno 2-2 i da obe prodju dalje jer se gledaju medjusobni susreti a ako bude 0-0 ispada Spanija sto je tesko zamislivo a posle meca se didla velika frka oko rezultata 2-2 kojim bi Italija bila izbacena kao ranije kad su Skandinvci Danska i Svedska isto tako igrali 2-2 i odmah je krenula hajka medjutim malo ko spominje rezultat 1-1 koji nije nemoguc tada Italijanima treba pobeda od tri razlike

moguce su razne kombinacije ali Italijani imaju imperativ visoke pobede , mada je moguce da Spanija pobedi ili cak i Hrvatska i tada Italijanima nebi trebala visoka pobeda ali verujem da ce oni zeleti da i pokusati da ne zavise od drugih a ako cemo realno Spancima bi odgovaralo da eliminisu Italijane jer sta ko mislio o njima oni su ipak opasni ako udju u zavrsnicu

i da Italijanima ne treba visoka pobeda oni bi bili veliki favoriti ako se pogledaju rezultati i igre Iraca , prvo su ih razbili Hrvati sa 3-1 a zatim i Spanci ubedljivo sa 4-0 a moglo je i vise ocito njihova taktika nije uspela iako su bili autsajderi u grupi ipak se ocekivalo da pruze vise a ne treba smetnuti sa uma da je selektor R. Irske Italijan Trapatoni iako ce nekom ovo izgledati kao teorija zavere Italija je njegova domovina i zasto bi terao svoje momke da grizu protiv svojih zemljaka iako su Irci ponosam narod ipak kvalitet je na strani Italijana i nece im nedostajati motiva u ovom mecu

sta reci za Italijane , oni se standardno provlace na ovakvim takmicenjima i nebi bilo cudno da to i ovog puta urade , protiv Spanije su odigrali odlicno kao i protiv Hrvata iako su u oba meca osvojili samo po bod u oba meca su mogli da pobede

 

kvota ce sigurno mnogo pasti pa sam odmah uplatio u mozzartu na kvotu 2.80 gde je kvota extra a online je dosta niza ali ce i pasti jos vise , ovde bi cak trebalo da se igra -2.5 ali za ovakvu kvotu se bolje isplati igrati -1,5 dok moze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šteta za Hrvatsku, bilo je dobrih prilika (Rakitić, Ćorluka...).

 

Osim toga, nije nam dosuđen penal na Čorluki.

:icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa 0-0 ispada Spanija jer bi oni imali 1-1 a Hrvatska i Italija 2-2 u medjusobnim meni je Spanija - Hrvatska 1-1 najrealniji ako vec nameste jer ih onda nebi toliko optuzivali a Italijani bi morali pobediti sa 3 razlike da prodju dalje evo analize koju sam dopunio

 

 

S 0-0 Spanjolci bi sigurno isli dalje. Nesto si pobrkao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

S 0-0 Spanjolci bi sigurno isli dalje. Nesto si pobrkao.

 

:50yes: ovi krugovi me totalno poremetili kao da nisam bio u matematici najbolji , steta sto Hrvatska nije izjednacila , tu nebi zabari mogli nista da se zale ali su me totalno razocarali jedva dali dva gola a ovamo nesto kukaju

Hrvatska je igrala dobro i zasluzila je prolaz , cudi me kako nisu mogli da se dogovore za 1-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:50yes: ovi krugovi me totalno poremetili kao da nisam bio u matematici najbolji , steta sto Hrvatska nije izjednacila , tu nebi zabari mogli nista da se zale ali su me totalno razocarali jedva dali dva gola a ovamo nesto kukaju

Hrvatska je igrala dobro i zasluzila je prolaz , cudi me kako nisu mogli da se dogovore za 1-1

 

i da je bilo 1:1 opet bi isla italija jer je dobila dva razlika pa bi svi imali istu gol razliku (rezultati sa irskom se brisu) i italija bi isla dalje jer je bolje rangirana reprezentacija... Hrvatskoj je odgovaralo 1:1 samo ako italija ne dobije irce sa dva razlike

Share this post


Link to post
Share on other sites

i da je bilo 1:1 opet bi isla italija jer je dobila dva razlika pa bi svi imali istu gol razliku (rezultati sa irskom se brisu) i italija bi isla dalje jer je bolje rangirana reprezentacija... Hrvatskoj je odgovaralo 1:1 samo ako italija ne dobije irce sa dva razlike

 

Rezultat s Irskom bi se gledao da je zavrsilo 1-1. Ako su svi u krugu izjednaceni gleda se ukupna gol razlika, a posto i Italija i Hrvatska imaju +2 gledalo bi se ko je dao vise golova i tu bi Hrvatska bila bolja 5, Italija 4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...