Jump to content
Sign in to follow this  
Goran1

18.06.2012.

Recommended Posts

Hrvatska - Španjolska

 

Zanimljivi koeficjenti ( Hrvatska Lutrija ) na točan rezultat:

1:0 - koef. 32,00

2:0 - koef. 57,10

2:1 - koef. 10,80

0:1 - koef. 12,7

0:2 - koef. 15,10

1:2 - koef. 5,00

1:1 - koef. 7,00

2:2 - koef. 5,00

ostali - koef. 1,80

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm...mozda se slucajno i dogodi tih 2:2 koje svi toliko prizeljkujemo :D .. ali stvarno, moramo se sami izborit za prolaz --ili lovit taj visoki remi ili pokusat pobjedit ...jer je tamo 99% rjesena stvar tj. Italija osvaja tri boda :

 

1. Irska je vec ispala sa eura

2. Irska igra lose, nakrcali smo je golovima i mi i spanjolci

3. Giovanni Trapattoni - trener Irske je talijan - zasto postat najomrazeniji u svojoj zemlji zbog nekog eventualnog nevaznog boda

 

iako..evo jedan clancic... http://www.24sata.hr/nogomet/giovanni-trapattoni-zelimo-s-turnira-otici-uzdignute-glave-270161

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogla bi se ponoviti Švedska - Danska ( završilo 2: 2 ) i onda adio Italija...

Mislim da niti Španjolska niti Hrvatska ne bi imale nište protiv.

Jeste li vidjeli Šukera u svečanoj loži na ovom EP-u ? A upravo je on igrao u Španjolskoj ( Real, Sevilla ) i ima jako veliki utjecaj .

Njegov cilj je jednog dana ući u UEFU što znaći da ima ogroman utjecaj.

Osim toga, tu je i Robi ( Prosinečki ) sa svojim vezama... Ima takvih primjera još i zaista se nadam rezultatu 2:2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrvatska - Španjolska

 

Zanimljivi koeficjenti ( Hrvatska Lutrija ) na točan rezultat:

1:0 - koef. 32,00

2:0 - koef. 57,10

2:1 - koef. 10,80

0:1 - koef. 12,7

0:2 - koef. 15,10

1:2 - koef. 5,00

1:1 - koef. 7,00

2:2 - koef. 5,00

ostali - koef. 1,80

 

Prvo cu reci da mi je ovo tesko za povjerovati, a tek cu onda ici provjeriti

 

Tako pise, ali jos uvijek mislim da je to greska. SuperSport ima normalnih 6 i 8,5.

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrvatska - Spanjolska vise od 4,5 zutih kartona @1.85 SuperSport :uredu:

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

European Championships:

Spain vs Croatia (6) 2-1

Republic of Ireland vs Italy (6) 0-2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Argentinian Primera Division:

Colon de Santa Fe vs Godoy Cruz de Mendoza (7) 2-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Španjolska-Hrvatska 1 1,75 @ SuperSport

 

Mediji se raspisali o rezultatu 2-2 ali ja ne vjerujem da će biti išta od toga Španjolci su kvalitetniji od nas, imamo solidan i vezni red i napadače ali obrana nam je stvarno loša, ako udjemo u utakmicu loše kao protiv Italije bojim se da bi vrlo brzo mogli gubiti, nadam se da sam u krivu i da ćemo ovdje izvuc pozitivan rezultat ali realno mi jedino izgleda pobjeda Španjolske.

 

Italija-Irska X2 3,30 @ SuperSport

 

Ovu utakmicu svi vide kao laganu pobjedu Italije i ovdje vidim šansu za ovakav ishod. Irci su najslabija momčad grupe, ali mislim da ukoliko Irci uspiju ne primiti rani gol X2 je realan ishod. Nisu Irci toliko loši jer da jesu ne bi se ni plasirali na ovaj Euro. Talijani su kvalitetniji od Iraca ali to će morati dokazati na terenu, iako Irci imaju 2 poraza siguran sam da će se boriti da izvuku ovdje barem bod ako ne i nešto više.

Edited by FamilyGuy

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da od toga nema nista, pre bih rekao da ce biti 3-3, da ne bude sumnjivo :77tooth:

 

to sam i ja pomislio :77tooth: medjutim danas nagli pad kvote na spance ocito da su i kladionice shvatile da bi bila teska bruka za uefu ako bi odigrali 2-2 ili 3-3 ali ono smo me raduje da skace kvota na golove i cekacu do pred sam pocetak ali 3+ i 4+ su realne opcije jer obe reprezentacije moraju igrati napadacki i ko god da postigne prvi gol drugi ce morati napasti jer 0-0 ne odgovara nikome , odnosno bolje reci odgovara Hrvatskoj i cudno da se niko nije bavio time da bi Hrvatska mogla ici na neku zatvorenu varijantu i da proba da sacuva svoju mrezu ali sa onakvom odbranom a imajuci u vidu i napad Spanaca to je verovatno samoubistvo dakle po meni jedino da igraju napadacki jer ni Spanska odbrana nije neranjiva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrvatska - Spanjolska vise od 4,5 zutih kartona @1.85 SuperSport

 

Hrvatska - Spanjolska vise od 4,5 zutih kartona @1.85 SuperSport

 

Nekako ti kartoni slabo dolaze na ovom prvenstvu, a još ako se potvrdi da su se dogovorili sigurno neće uletati u kartone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to sam i ja pomislio :77tooth: medjutim danas nagli pad kvote na spance ocito da su i kladionice shvatile da bi bila teska bruka za uefu ako bi odigrali 2-2 ili 3-3 ali ono smo me raduje da skace kvota na golove i cekacu do pred sam pocetak ali 3+ i 4+ su realne opcije jer obe reprezentacije moraju igrati napadacki i ko god da postigne prvi gol drugi ce morati napasti jer 0-0 ne odgovara nikome , odnosno bolje reci odgovara Hrvatskoj i cudno da se niko nije bavio time da bi Hrvatska mogla ici na neku zatvorenu varijantu i da proba da sacuva svoju mrezu ali sa onakvom odbranom a imajuci u vidu i napad Spanaca to je verovatno samoubistvo dakle po meni jedino da igraju napadacki jer ni Spanska odbrana nije neranjiva

 

kako 0:0 ne odgovara nikome? pa sa tim rezultatom spanci idu dalje a Hrvatska se nesmije zatvoriti i ici na taj rezultat jer ako talijani dobiju dva razlike onda se pravi onaj krug sa tri ekipe gdje se gleda njihova medjusobna gol razlika i u tom slucaju Italija ide kao prva jer ce imati najvise postignutih golova a spanija ce ici jer je bolje rangirana od hrvatske

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45 Hrvatska-Španjolska TR: 2-2 @ 8,00 :48thumbsup:

 

Riječi ti se pozlatile.

I ja ću nešto sitno staviti na točan rezultat 2:2.

:50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...