Jump to content
Sign in to follow this  
rockytomas

21.06.2012.

Recommended Posts

svaka ti cast a svaka cast i meni sto znam od koga cu prepisat :icon_biggrin::48thumbsup:

 

A baš sam hteo da pitam da li je neko prepisao? Svaka čast i tebi :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A baš sam hteo da pitam da li je neko prepisao? Svaka čast i tebi :48thumbsup:

 

ma ovih dana nemam pojma sta bi igro a svi nesto oko evropskog po jedan par predlazu... i kad sam vidio tvoje prijedloge reko odoh odigrat pa sta bude nek bude :icon_biggrin: al gdje ih samo iskopas, jedva sam naso rezultate :77tooth: a kolko vidim po ovim ostalim rezultatima iz ovih svedskih drugih i trecih liga uglavnom prolaze ove sigurnije kvote :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

02.15, U. De Chile - Boca Juniors

tip U. De Chile over 1.5

 

Uzvratni mec polufinala Copa Libertadoresa izmedju Universidad de Cile protiv Boca Juniors . U prvom mecu pobijedio domacin sa 2-0, ulog je velik i domacin od pocetka meca mora krenuti u napad I traziti taj gol ili vise pogodaka za prolaz dalje . Prednost domaceg terena ce bit pojacana prednoscu u nadmorskoj visini , ovaj mec se igra na 500 metara visine i vise odgovara domacim igracima koji su iz te regije . U 5 meceva dali su kuci 15 golova , nisu to bili mecevi ovog ranga ali jesu mecevi u kojima su domacini igrali odlicno i Huachipati i Dep Quito dali dosta golova . Napadaci domacina su u dobroj formi kada igraju kuci , a Boka je na svakom mecu u svojoj ligi primila po gol kada je gostovala . imperativ pobjede I 2 gola koja moraju dati U.De Chile cini

mi ovaj tip izvjesnim i prolaznim a mislim da oni mogu do 2 gola i ako je pitanje da li ce proci dalje jer jedan pogodak Boke bi ucinio to da oni nece igarti u finalu. Pa da rezimiram , domacin teren , nadmorska visina , golgeterski raspolozeni napadaci domaceg tima kao i Boka koje je primila po gol na svakom gostujucem mecu u predhodnih 10 I uvjerava me da ce i veceras posustati i vaditi loptu iz mreze maker 2 puta.

SRECNO ko igara ovaj tip.

Share this post


Link to post
Share on other sites

02.15, U. De Chile - Boca Juniors

tip 1

 

A sto reci , uzvratni mec polufinala Copa Libertadoresa izmedju Universidad de Cile protiv Boca Juniors , u prvom mecu pobijedio domacin sa 2-0. ulog je veliki a pritisak na igrace jos veci . prva utakmica u ne tako dobrom mecu zavrsila se pobjedom Boke koja je dominirala ali nije pokazala nista posebno u tom mecu . rano su postigli pogodak tako da je mec isao Boki u korist pa se sve svelo na slabu dominaciju domacina I gosta da sacuva gol ali nijesu uspjli I stigo je jos jedan pogodak pocetkom drugog dijla meca . Universidad de Cile mora pobijeiti sa 3-0 da bi isao dalje ili 2-0 da bi se igrali produzeci , moraju pokazati borbu I superiornost I nece im biti ni malo lako . Prdnost domaceg terena ce bit pojacana prednoscu u nadmorskoj visini , ovaj mec se igra na 500 metara visine . De Cile ima dobrog trenera I talentovane igrace koji su vecinom iz domace lige . Igraju diobro kuci ali ovo nije jedan od tih meceva , ali , u 5 utakmica kuci postigli su 15 pogodaka sto mora znaciti nesto . Igrali su oni protiv Argentinskih timova , Arsenala prosle godine I pobijedili su ga u obije utakmice . Boca je lose odigrala poslednji mec kuci protiv Arsenal Sarandija I izgubili gas a 3-0 . moram dodati I to da Boca u 10 poslednjih meceva u svim takmicenjima nema poraz osim ovog . Za razliku od proslog meca u ovom ocekujem borbu , jak tempo I domacina koji ce gaziti a gost se braniti , a dva gola nijesu nedostizna . Ipak mislim da ce Boka ici dalje a da ce ovaj mec pobijediti jak I bolji domacin koji ide na sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U.DeChile:Herrera,Rojas,Gonzales,Lichnovsky,Rodrigurz,Diaz,Aranguiz,Mena,Fernandes,Henriques,Ubilla

Boca:Orion, Roncaglia, Schiavi, Caruzzo, C. Rodriguez, Ledesma, Somoza, Erviti, Riquelme, Mouche, Silva

 

U.De Chile without:Acevedo(df 15/1),Lorenzetti(mf 11/1)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predlog današnih fudbalskih mečeva:

 

Expekt

 

Šve. Superettan

18:30,

Halmstads BK - Assyriska Föreningen, @ 1 @ 1.70

-

 

Šve. Division 2 - Norrland

19:00,

Anundsjö IF - Tegs SK, @1 @ 1.35

19:00, Morön BK - Selånger FK, @2 @1.75

 

Šve. Division 2 - V. Götaland

19:15,

Lindome GIF - Tibro AIK FK, @ 1 @ 1.60

 

Šve. Division 2 - Ö. Götaland

19:30

Husqvarna FF - Karlskrona AIF, @ 1 @ 1.55

 

:48thumbsup: bravo , Svedjani dosli sve realno i dan pre toga uglavnom doslo sve za razliku od Finaca koji stekaju samo tako a tek Americka Mls katasrofa i za vikend ima finih meceva kod Svedjana samo treeba lepo odabrati , vec sam snimio Bromapojkarnu 2 kvota oko 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...