Jump to content
Sign in to follow this  
rockytomas

21.06.2012.

Recommended Posts

20:45, Portugal-Czech Republic, tip 1 @ 1.80, Germaniasport, 8/10 :uredu:

 

Euro u fudbalu se nastavlja mecevima cetvrtfinala a u prvom mecu se sastaju Portugal i Ceska

Cesi su igrali u najslabijoj grupi na prvenstvu gde su igrali prvo sa Rusima gde su ih Rusi, kasnije veliko razocarenje prosto demolirali sa 4-1 , u drugom mecu su uhvatili na brzinu i iznenadili Grcku sa dva brza gola i kasnije su jedva zadrzali prednost i na kraju u odlucujucem mecu savladali su domacina Poljsku sa 1-0 , realno da je Ceska bila u jacoj grupi oni bi vec bili kuci , tim je sastavljen od dosta iskusnih igraca cija je karijera pri kraju , golman Petar Cech ih je u par navrata spasio ali nece moci stalno,

oni su se i na prvenstvo plasirali posle baraza sa Crnom Gorom i sve u svemu ne izazivaju neko posebno divljenje niti igrom niti se neki igrac posebno izdvaja, Jiracek i Pilar su postigli po dva gola ali nisam nesto posebno odusevljen njima kao ni sveukupno timom , trude se da igraju cvrst fudbal sa dosta trcanja ali kad ih protivnik uhvati u masinu tesko njima.

Portugal za razliku od Ceske je imao najtezi moguci put da se probije dalje jer su u takozvanoj grupi smrti imali za protivnike Nemacku od koje su izgubili sa 1-0 gde nisu bili nesto posebno nadigrani a Nemci su kandidat za finale , Danci koje su pobedili sa 3-2 u uzbudljivom mecu gde su vodili sa 2-0 ali su Danci izjednacili i pred kraj je Varela postigao gol za 3-2 (Danci su pre toga pobedili Holandiju koja je vazila za kandidata i za samo finale ) i na kraju u mecu koji je odlucivao o plasmanu dalje Holandiju koja je ostala bez ijednog boda iako je bila kandidat i za finale, pred taj mec mnogi su predvidjali da ce Holandija pobediti sa 2 gola razlike koliko im je trebalo za prolaz dalje ako Nemacka pobedi Dansku jer u timu imaju vrhunske igrace i tesko je bilo ocekivati da tako dobar tim izgubi sva 3 meca medjutim ja sam kao Don Kihot i tad igrao na pobedu Portugala i pogodio , iako nisam neki veliki obozavalac lika i dela Cristiana Ronalda ipak je on u tom mecu pokazao zasto je toliko placen i zasto je drugi igrac na svetu po kvalitetu (naravno Messi je neponovljiv) i u ranijim mecevima Ronaldo iako je imao dosta dobrih ali teatralnih suteva i poteza i pokazao da je kvalitetan igrac ali i cela ekipa je pokazala visok kvalitet i nije Portugal samo Ronaldo ali on je igrac koji jednim potezom moze resiti mec medjutim ima tu jos dosta igraca koji igraju u najjacim evropskim klubovima i oni su dobro uklopljeni u tim.

Sve u svemu i timski i pojedinacno Portugalci su jaci i vise su pokazali u znatno tezoj grupi i verujem da nece propustiti ovako lepu priliku da se plasiraju u polufinale a za Cehe je i sam plasman u Cetvrtfinale veliki uspeh

 

p.s. u vecini kladionica je Portugal gost ali posto je par stavljen iz Germaniesport kod njih je Portugal domacin tako da sam stavio kako je kod njih

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceska -Portugal Ceska daje gol @1.55 SuperSport :nije:

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Češka-Portugal 2 1,85 @ SuperSport

Portugal je preživio "skupinu smrti" mislim da će lako preživiti i današnji četvrtfinale. Češka ima solidnu momčad koja definitivno neće ovdje pasti bez truda, ali mislim da će Portugalci voditi glavnu riječ. Ako je suditi po zadnjoj utakmici i Cristiano Ronaldo je ulovio formu koju nije imo u prve dvije utakmice, i tu vidim glavnu prednost Portugala večeras.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navijaću za Češku, definitivno, a to znači dovidjenja kladjenje na pobednika. Možda na remi :icon_biggrin: , što da ne, ovde se nema pravo na kiks i mislim da će sve biti drugačije nego po grupama, pri tom mislim na pristup utakmici, verujem da će sve biti mnogo defnzivnije nego do sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45, Češka-Portugal, tip x/2 @ 4.40, HL, 2/10

 

Prva cetvrtfinalna utakmica na euru, susret iznenadnog pobjednika skupine A, Ceske i drugoplasiranog u skupini smrti, Portugala. Kao sto nam i sama kvota kaze portugalci su ovdje favoriti. I ja cu igrati na njihovu pobjedu, ali mislim da ce se cesi braniti na pocetku koliko god mogu tako da cu pokusati ulovit ovu visoku kvotu. Ceska je ovdje dosla, da podsjetim, nakon 2 pobjede (nad Grckom 2:1 i Poljskom 1:0) i poraza od Rusije na pocetku 4:1. Po mom misljenju ovo je bilo najizjednacenija skupina eura i eto, cesi su nekako zasjeli na prvo mjesto. Znaju to i oni, kao sto znaju da je Portugal vrlo opasan i ne vjerujem da ce riskirati od samog pocetka i otvoriti se previse. Imaju jednog od najboljih vratara svijeta i mislim da ce nekako on imati dosta posla na ovoj utakmici. U prvom poluvremenu realno ocekujem 0:0 rezultat, puno pokusaja i napada Ronalda i ekipe, ali kao sto sam rekao ne vjerujem da ce pokleknuti vec nakon prvih 45. min. Zapamtio sam jednu zanimljivost koju je rekao komentator na jednoj od ovih utakmica u skupini - a to je da cesi imaju dugi,dugi niz utakmica na velikim natjecanjima bez remija - znaci, ili dobiju ili gube. Mislim da ce ovdje izgubiti u drugom poluvremenu. Portugal je nakon poraza od Njemacke 1:0, uspio sa dvije teske pobjede doci do cetvrtfinala. Pobjedili su jedva Dansku 2:3 i preokrenuli protiv nizozemaca rezultat i slavili 2:1 u zadnjem kolu skupine B. U statistici vidim dva njihova zabiljezena medusobna rezultata, pa eto da spomenem cisto radi tradicije - Ceska je 1996 pobjedila na EP 1:0, dok je portugal slvaio na EP 2008 sa 1:3. Uglavnom, kao sto sam rekao, Portugal je favorit, al ocekujem cvrstu obranu ceha i uz malo srece prolazi ovaj tip x/2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

European Championships:

Czech Republic vs Portugal (5) 0-0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Copa Libertadores:

Universidad de Chile vs Boca Juniors (5) 2-1, najmanje jedan crveni karton na utkmici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lithuanian A Lyga:

Kruoja Pakruojis vs Atlantas (6) 1-0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predlog današnih fudbalskih mečeva:

 

Expekt

 

Šve. Superettan

18:30,

Halmstads BK - Assyriska Föreningen, @ 1 @ 1.70

-

 

Šve. Division 2 - Norrland

19:00,

Anundsjö IF - Tegs SK, @1 @ 1.35

19:00, Morön BK - Selånger FK, @2 @1.75

 

Šve. Division 2 - V. Götaland

19:15,

Lindome GIF - Tibro AIK FK, @ 1 @ 1.60

 

Šve. Division 2 - Ö. Götaland

19:30

Husqvarna FF - Karlskrona AIF, @ 1 @ 1.55

Share this post


Link to post
Share on other sites

Portugal - Češka 1 i 3+@2.85 (germania sport)

 

Pobjeda domacina i tri gola na utakmici... mislim da ovdje Portugal prolazi a vrlo lahko moze proci i ova kombinacija pogotovo ako ga Česi uspiju zabiti a možda im i Portugal uvali tri komada, kad su mogli Rusi sto ne bi mogli i oni... ako se ne varam mislim da je Portugal od svih ekipa pravio najvise gol sansi po utakmici.. protiv Njemačke nisu imali srece jer su fulali dvije tri stopostotne sanse, protiv Danske dali tri gola, protiv Holandije dali dva plus dvije stative Ronalda plus bruku suteva u okvir gola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šteta za Čehe, bili su tako blizu.

 

U. De Chile - Boca Juniors 1 2.10 Bet365

 

Gledao sam Bocu pre neko veče, u domaćem prvenstvu, nešto ne štima kod njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predlog današnih fudbalskih mečeva:

 

Expekt

 

Šve. Superettan

18:30,

Halmstads BK - Assyriska Föreningen, @ 1 @ 1.70

-

 

Šve. Division 2 - Norrland

19:00,

Anundsjö IF - Tegs SK, @1 @ 1.35

19:00, Morön BK - Selånger FK, @2 @1.75

 

Šve. Division 2 - V. Götaland

19:15,

Lindome GIF - Tibro AIK FK, @ 1 @ 1.60

 

Šve. Division 2 - Ö. Götaland

19:30

Husqvarna FF - Karlskrona AIF, @ 1 @ 1.55

 

svaka ti cast a svaka cast i meni sto znam od koga cu prepisat :icon_biggrin::48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predlog današnih fudbalskih mečeva:

 

Expekt

 

Šve. Superettan

18:30,

Halmstads BK - Assyriska Föreningen, @ 1 @ 1.70

-

 

Šve. Division 2 - Norrland

19:00,

Anundsjö IF - Tegs SK, @1 @ 1.35

19:00, Morön BK - Selånger FK, @2 @1.75

 

Šve. Division 2 - V. Götaland

19:15,

Lindome GIF - Tibro AIK FK, @ 1 @ 1.60

 

Šve. Division 2 - Ö. Götaland

19:30

Husqvarna FF - Karlskrona AIF, @ 1 @ 1.55

 

5/5 - Bez greške :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...