Jump to content
Sign in to follow this  
micha

25.06.2012.

Recommended Posts

Predlog današnjih fudbalskih mečeva - Expekt

Uzb. Oliy League

 

15:00, OTMK Olmaliq - Samarqand Dinamo, @ 1@ 1.55 :nije:

Fin. Division 1

17:30, OPS - KooTeePee @ 1@1,60

Fin. Kakkonen Eteläinen

17:30,EsPa - EIF, :nije:

Više od/Manje od,

više od 2.5 gol(ov)a @1.35

17:30

SalPa - GrIFK, :uredu:

Više od/Manje od,

više od 2.5 gol(ov)a @1.35

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

17:30, Honka-Lahti (1.gol), tip 1 @ 1.55, HL, 7/10

 

Finska prva liga, Honka je odigrala 12 susreta i nije zapocela natjecanje na razini kojoj su ocekivali - ukupno imaju 4-2-6 i trenutno su deveti, dok je njihov danasnji prtoivnik Lahti na osmom mjestu sa utakmicom vise i omjerom 5-1-7. Honka kod kuce igra solidno - 3-1-2 i mislim da ovdje moraju lovit sva tri boda - a navedeno ce rezultirati da prvi postignu gol. Zbog njihovih losih rezultat mislim da mi je sigurnije odigrati ovo nego cistu pobjedu jer uvijek se moze dogodit da gosti izjednace. Lahti u gostima ima omjer 2-0-5 uz gol razliku 3:9. Honka je dokazala da ima kvalitet izbacivsi HJK, najjacu finsku ekipu i kupu nakon jedanaesteraca prije nepunih mjesec dana. Inace, u zadnjih pet utakmica zabiljezili su 3 pobjede i 2 poraza - mogli bi reci da su u soldinoj formi. Sa druge strane Lahti u zadnjih pet nastupa nema nego jednu pobjedu, remi i 3 poraza - nije tako bajno...ali dobra stvar je da u cak 4 od 5 zadnjih utakmica Lahti nije postigao pogodak - jedino su dali golove u pobjedi 1:2 protiv Kupsa - predzadnje ekipe lige. Dakle, ta jedna neefikasnost ekipe Lahtija je stvarno vec problem - a ide u prilog mom tipu da domacin daje prvi gol. Medutim, ukoliko se pribojavate da mozda nece biti golova izmedu ove edvije ekipe, da bi moglo ostati nekih 0:0...to ce nam demantirati sljedeci podatak - u zadnje tri godine ove dvije ekipe odigrale su ukupno 8 utakmica -sto u kupu, sto u ligi - i svaki put su i jedni i drugi postigli pogodak, i u njih sedam od osam je bilo preko 2,5 gola. Mislim da je dovoljno - Honka u boljoj formi, na svom terenu, Lahti neefikasan - domacin daje prvi gol.. Sretno !

Share this post


Link to post
Share on other sites

BWLinz-Apoel Nicosia vise od 2,5 golova @1.65 SuperSport :uredu:

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaro - MyPa

2 kvota 2,6 Bet365

Ja sam igrao i velika je tradicija dvojka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

19:00 Domzale - Crvena Zvezda, Half time/full time, tip: 2/2 @ 3.20, Expekt, 8/10

 

Večeras se igra prijateljski duel između slovenskog tima Domžale i beogradske Crvene Zvezde. Moj odabir za ovaj meč je da Zvezda vodi na poluvremenu i slavi na kraju meča. Razlog je veoma loša ekipa Domžala koja je prošlu sezonu završila na 8 mjestu lige sa omjerom od 11 pobjeda, 7 remija i 18 poraza, uz gol razliku od 39-52, što znači da u prosjeku primaju po 1,44 gola po meču. Sa druge strane Crvena Zvezda kao nekadašnji prvak svijeta ima dovoljno kvalitete da lako savlada u prijateljskom meču slabašnu ekipu Domžala. Zvezda je prošlu sezonu bila druga iza Partizana sa omjerom od 21 pobjede 5 remija i 4 poraza. Startna postava Crvene Zvezde bi trebalo da izgleda ovako: Kirovski, Vešović, Nenadić, Mihajlović, Krneta, Dimitrijević, Kadu, Đuričković, Mirić, Kasalica i Perović.

Share this post


Link to post
Share on other sites

18:00 KAA Gent - Tromsø, tip: više od 2.5 gola @ 1.65, Expekt, 8/10

 

Danas se u belgijskom gradu Gentbrugge sastaju Gent i norveški Tromso na stadionu Jules Ottenstadion. Obje ekipe se spremaju za nastavak sezone i dok se Gen sprema za novu sezonu, Tromso je napravio mini pauzu u svom norveškom prvenstvu da odigra ovu utakmicu. U Norveškoj je Tromso trenutno na poziciji 4 sa 21 osvojenim bodom iz 12 utakmica uz gol razliku od 21-13 ili u prosjeku na njihovim mečevima pada po 2,83 gola po meču. Sa druge strane domaći Gent je prošle sezone bio treći u regularnom toku sezone sa prosjekom od 3,26 golova po meču (ukupno 98 golova iz 30 utakmica). Najbolji strijelac Genta je bio danski napadač J. Jørgensen sa 10 golova, te je za 1.5 milion € prešao u Club Brugge tokom ove pauze, dok u Tromsu udarnu iglu čini češki igrač Z. Ondrášek koji je tokom ove sezone postigao 7 golova a dolazi iz Čeških Budejovica. Vjerujem da ćemo gledati meč sa dosta golova i zato je moja opklada da će biti najmanje tri gola na meču.

Share this post


Link to post
Share on other sites

19:00 Domzale - Crvena Zvezda, Half time/full time, tip: 2/2 @ 3.20, Expekt, 8/10

 

Večeras se igra prijateljski duel između slovenskog tima Domžale i beogradske Crvene Zvezde. Moj odabir za ovaj meč je da Zvezda vodi na poluvremenu i slavi na kraju meča. Razlog je veoma loša ekipa Domžala koja je prošlu sezonu završila na 8 mjestu lige sa omjerom od 11 pobjeda, 7 remija i 18 poraza, uz gol razliku od 39-52, što znači da u prosjeku primaju po 1,44 gola po meču. Sa druge strane Crvena Zvezda kao nekadašnji prvak svijeta ima dovoljno kvalitete da lako savlada u prijateljskom meču slabašnu ekipu Domžala. Zvezda je prošlu sezonu bila druga iza Partizana sa omjerom od 21 pobjede 5 remija i 4 poraza. Startna postava Crvene Zvezde bi trebalo da izgleda ovako: Kirovski, Vešović, Nenadić, Mihajlović, Krneta, Dimitrijević, Kadu, Đuričković, Mirić, Kasalica i Perović.

 

0-0 (0-0) FT :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

18:00 KAA Gent - Tromsø, tip: više od 2.5 gola @ 1.65, Expekt, 8/10

 

Danas se u belgijskom gradu Gentbrugge sastaju Gent i norveški Tromso na stadionu Jules Ottenstadion. Obje ekipe se spremaju za nastavak sezone i dok se Gen sprema za novu sezonu, Tromso je napravio mini pauzu u svom norveškom prvenstvu da odigra ovu utakmicu. U Norveškoj je Tromso trenutno na poziciji 4 sa 21 osvojenim bodom iz 12 utakmica uz gol razliku od 21-13 ili u prosjeku na njihovim mečevima pada po 2,83 gola po meču. Sa druge strane domaći Gent je prošle sezone bio treći u regularnom toku sezone sa prosjekom od 3,26 golova po meču (ukupno 98 golova iz 30 utakmica). Najbolji strijelac Genta je bio danski napadač J. Jørgensen sa 10 golova, te je za 1.5 milion € prešao u Club Brugge tokom ove pauze, dok u Tromsu udarnu iglu čini češki igrač Z. Ondrášek koji je tokom ove sezone postigao 7 golova a dolazi iz Čeških Budejovica. Vjerujem da ćemo gledati meč sa dosta golova i zato je moja opklada da će biti najmanje tri gola na meču.

 

1-0 :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...