Jump to content
Sign in to follow this  
Bunka

27.06.2012

Recommended Posts

11:55 Jovanovski, B - Lisicki, S (set handicap) Jovanovski, B +1.5 2.20 1:2 :uredu:

 

Unibet

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Federer-Fognini zbroj gemova 28,5 1 1,85 @ SuperSport :uredu:

 

Federer je u prvom kolu razbio Ramosa a danas mu je protivnik Talijan Fognini koji je pobjedio u prošlom kolu favoriziranog Francuza Llodru. Federer danas ne bi trebao imati problema sa Talijanom koji više spšecijalist za zemljanu podlogu, dok je s druge strane Federer najbolje rezultate ima ovdje u Wimbeldonu. Granica od 28,5 gemova mi se čini previskom i ovdje će biti manje gemova. Sretno ko prati.

Edited by FamilyGuy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan teniski tiket iz SuperSporta za uplate od nekih 50kn:

 

Troicki V.(h-7,5)-Klizan M tip: 2 @ 1.60

Gasquet R.(h-8,5)-Bemelman, tip: 2 @ 1.50

ĐokovićN(h-7,5)-Harrison R, tip: 1 @ 1.50

 

Ukupna kvota: 3.60

ulog: 50,00 kn

 

Dobitak: 180,00 kn

Edited by emir1983

Share this post


Link to post
Share on other sites

11:55 Jovanovski, B - Lisicki, S (set handicap) Jovanovski, B +1.5 2.20

 

Unibet

 

 

Po meni je to čista pobjeda Lisicki. Moj tip je da ce Lisicki pobijediti, ovdje brani polufinale, kada ju je prosle godine zaustavila Sharapova u polufinalu Wimbledona, a prosle godine je Njemica osvojila i Birmingham na travi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je to čista pobjeda Lisicki. Moj tip je da ce Lisicki pobijediti, ovdje brani polufinale, kada ju je prosle godine zaustavila Sharapova u polufinalu Wimbledona, a prosle godine je Njemica osvojila i Birmingham na travi.

 

I ja se slažem, Jovanovski ovdje teško može nešto izvuć

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mojih prijedloga!

 

12:30 Cetkovska P.-Sl.Stephens 1 1,65

 

Čehinji izrazito odgovara trava, i iako je Stephens vrlo dobra mlada igračica, sve osim pobjede Četkovske bi me iznenedilo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

15:45 Mahut N.-Falla A. 1 1,50

 

Mahut je imao velikih problema sa Lorenzijem koji je začudo odlično igrao. Falla je izbacio Isnera, međutim ima velikih problema sa leđima i teško će izvuć još jedan težak meč.

Share this post


Link to post
Share on other sites

14:00 Gulbis E.-Janowicz J. 1 1,60

 

Gulbis je iznimno talentiran igrač, jedini problem mu je volja. Napokon se dobro pripremio za neki turnir i to se dobro vidjelo protiv Berdycha. Vrlo teško da će danas sve upropastit sa porazom od prosječnog Janowicza

Share this post


Link to post
Share on other sites

14:30 A.Radwanska-Vesnina E. -6,5 2

 

Radwanska u zadnje vrijeme pokazuje dosta nesigurnosti, a trava nikako nije podloga na kojoj dominira. Vesnina je u 1. kolu izbacila Venus, a danas bi mogla i Radwansku. Njena igra je stvorena za travu, i svakome može napraviti probleme, a da izgubi sa više od 6 gemova razlike, zbilja je teško za očekivati!

Share this post


Link to post
Share on other sites

19:00 Verdasco F.-Žemlja G. -4,5 1

 

Verdasco je ipak za klasu bolji od Žemlje, i malih 4,5 bi trebao pokriti

Share this post


Link to post
Share on other sites

14:00 Stosur S.-Rus A. -6,5 2 1,60

 

Ova granica je ipak prevelika s obzirom da Rus zna i može dobro odigrati na travi

Share this post


Link to post
Share on other sites

1566-7) -7,5/N.Đoković-R.Harrison 1 1,50 @HrvatskaLutrija :nije:

15128) ĐokovićN(29,5)-Harrison Ry 1 1,85@SuperSport :nije:

 

Đoković danas igra sa nadom američkog tenisa Harrisonom. Ovdje očekujem laganu pobjedu Srbina od bar 8 razlike. Harrison koliko god dobar teško može dati bilo kakav jači otpor u ovom meču.

 

Također za ovaj meč preporučujem opciju zbroj gemova 29,5 manje koju daje SuperSport a koefcijent od 1,85 je i više nego dobar. Sretno ko prati.

Edited by FamilyGuy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se ne slazem sa vam...Jovanovski je odigrala perfektan mec i bila je bolja...Ja sam dao sinoc tip na nju.Kvota je bila 4.80 i po prikazanom igri bila je bolja!Izgubila je zbog neiskustva samo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malisse X. (Bel) - Simon G. (Fra)

2 kvota 1.85 sportingbet

 

Ubice ga Francuz!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...