Jump to content
Sign in to follow this  
Petar91

10.07.2012.

Recommended Posts

00:45, Universitario - Sport Boys, tip 1 @ 1.43, Expekt, 9/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je tu puno bliži tip 1. Makedonija i fudbal mi ne ulijevaju povjerenje

 

Ipak blize Dvojci..

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

00:45,Universitario de Deportes - Sport Boys, tip over 2.5 golova @ 2.10, Expekt,8/10

tip 1 @ 1,59 Pinnacle ,8/10

 

Posto je ovako slaba ponuda za danas, opet cu pokusati sa juznoamerikancima koji mi idu prilicno dobro a i gledao sam neke od ovih ekipa u copa libertadores i copa sudamerikana i gledam ih cesto na Streamu , radi se o Peruanskoj ligi 22 kolo

Univerzitario je poznata ekipa koja je prosle godine ucestvovala u copa sudamerikana i koja ove sezone i ne belezi rezultate prema ocekivanju , nalaze se na 14-tom mestu od 16 sa 21-nim bodom ali i oni su uz jos nekoliko ekipa kaznjeni sa oduzimanjem bodova konkretno sa 3 , na svom terenu imaju 5 pobeda 2 remija i 3 poraza dok su u gostima znatno slabiji 1.4.6. posle jedne serije od 5 poraza u narednih 7 meceva imaju samo jedan poraz od treceg Sporing Cristala uz dva remija i 4 pobede od toga 3 na svom terenu

Sport Boys je 15- ti na tabeli sa 17 bodova a i njima je savez oduzeo 4 boda , ucinak u gostima im je naravno los 2.1.7. a nalaze se u seriji od 6 poraza u gostima.

I tradicija je na strani Univerzitaria jer u zadnjih 5 meceva sve su pobedili a od zadnjih 20 meceva 14 su pobedili a po 3 su remizirali i izgubili

medjutim ono sto je interesantno za ovaj mec Univerzitario na svom terenu ima gol razliku 17-14 a od zadnjih 8 meceva cak 7 su over 2,5 a od toga 5 su over 3,5 golova a u svakom su primili bar 1 gol

dok Sport boys na 10 meceva ima gol razliku 10-18 a u zadnjih 5 tri su porazi 1-2 a dva 1-3 dakle sve overi i dati gol

u medjusobnom susretima od zadnjih 9 cak 8 su overi

dakle po svemu trebalo bi da pobedi Univerzitario sa 2-1 ili 3-1 a u odluci dali igrati 1 ili golove odlucio sam se za golove jer je veca kvota ali i nije bitno ko ih daje samo neka padaju sto vise ali i kec je izvestan

Share this post


Link to post
Share on other sites

03:00,Sport Huancayo - Alianza Lima,Tip:1 @ 2.05, Germanisport, 8/10

 

i drugi mec je iz Perua gde se uu u 22-om kolu sastaju domaci Sport Huancayo koji je 12-ti na tabeli sa 25 bodova koliko ima i gost Alianza Lima ali njoj su oduzeta 6 bodova zbog finasijskih problema zbog cega dosta ighraca i nece da igra i klub je imao problema sa sastavom

Alianza Lima je ucestvovala u Copa libertadores i svakako je vece ime ali gledajuci neke meceve ali i statistiku dosao sam do zakljucka da je domaci teren velika prednost jer cak i timovi koji su slabo plasirani na svom terenu beleze dobre rezultate a cesto i nadmorska visina ima uticaja na rezultat a od svih ekipa koje su igrali po 11 meceva u gostima niko nije uspeo da zabelezi vise od 3 pobeda sto je jako mali procenat tako i Sport Huancayo na svom terenu ima 6 pobeda, i po 2 remija i poraza dok Alianza u gostima ima ucinak 1.4.5. a zadnja 3 meca su zavrisli sve sa 0-0 i bilo bi previse da opet bude nereseno jer pre toga su imali jednu pobedu ali i seriju poraza od pocetka godine cak 7 poraza

dakle jedna serija ce morati da se prekine a upravo domaci teren koji se pokqazuje kao prilicno velika prednost je imao najveci uticaj da igram 1 mada ima nagovestaja po medjusobnim rezultatima i da ove dve ekipe saradjuju jer svake godine po jedna pobeda za svakog medjutim to nije osnovni razlog igre na ovaj par jer cesto to zna biti slucajnost ali u svakom slucaju cu pazljivo pratiti mec i ako bude nagovestaja da se radi o saradnji pribeleziti ovaj par za naredne sezone

Alianza Lima – Sport Huancayo 3:1

Alianza Lima – Sport Huancayo 0:2

Sport Huancayo – Alianza Lima 0:2

Alianza Lima – Sport Huancayo 4:0

Sport Huancayo – Alianza Lima 2:0

Sport Huancayo- Alianza Lima 2:0

Alianza Lima – Sport Huancayo 2:1

Share this post


Link to post
Share on other sites

19:30 Lusitanos v Valletta (half time Valletta @1.61 Bet365) :uredu: :uredu:

 

0:1 HT :uredu: :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...