Jump to content
Sign in to follow this  
roberth

17.07.2012

Recommended Posts

F91 Dudelange-RB Salzburg f+2 1,80 @ SuperSport

 

Salzburg će ovdje ići na rješavanje pitanja prolaska, Luksemburski prvak nema šanse ovdje, i ako Red Bull ovu utakmicu shvati ozbiljno ovaj hendikep je odličan koefcijent. Sretno ko prati.

 

ovo sam i ja pikirao u ponudi pa cemo viditi danas

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45,Valletta (+1.5) - Partizan, Tip: H2 @ 1,90, Mozzart,8/10 :uredu: 1-4 :icon_razz:

 

U mecu kvalifikacija za ligu sampiona na Malti se sastaju domaca Valleta koje je poluamaterski bklub i koja je u predkvalifikacijama pobedila tim iz Andore sa 8-0 i 1-0 ali to se nemoze uporediti jer tim iz Andore je totalno Amaterski klub , u Valleti igra Misfud koji je bio profesionalac u Engleskoj ali ipak nivo fudbala na Malti je mnogo nizi nego u Srbiji a Partizan je izvukao pouke prosle godine kad je izgubio od poluamatera iz Irske, sam stadion na kome se igra a koji je gori nego mnogo seoski u Srbiji govori o kvaslitetu fudbala tamo

Sto se tice Partizana pratio sam i prelazni rok i pripremne utakmice i mogu reci da sam zadovoljan , jedino je otisao Diara koji je bio ljubimac navijaca ali su dovedeni Scepovic , brat od povredjenog spica Partizana koji je igrao uspesno u Izraelu, Zabija iz Libije koji je dugo bio zelja , iskusni Lovre,i jako talentovani Pauljevic i Knezevic, tim je u pripremnim mecevima igrao odlicno i ima samo jedan poraz od Ruske Lokomotive na jednom portalou sam procitao kao da ce Paryizanu nedostajati bitni igraci Miljkovic, Smiljanic i Lazevski a oni su ustvari treca opcija na svojim pozicijama sto govori o kvalitetu tima , jedino ko ce stvarno nedostajati je kaznjeni Kamara ali Sasa Markovic je igrao izvanredno u pripremnim utakmicama i moguce da prodaju Kamaru i daju sansu Markovicu,

tim za veceras , Stojkovic, Aksentijevic, Ostojic, Ivanov, Volkov, Sasa Markovic, Babovic, Lazar Markovic, Sasa Ilic, Tomic, Scepovic

,verujem da ce Partizan pobediti u ovom mecu bar sa dva gola razlike

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

0-1 Niz se nastavlja :48thumbsup:

 

:icon_eek:

 

18:00,Neftçi PFC Bakı - FC Zestafon, tip Gost ne daje gol, @2.40,5/10, Expekt :uredu: 3-0

 

jos jedan pogodak

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

F91 Dudelange-RB Salzburg f+2 1,80 @ SuperSport :nije:

 

Salzburg će ovdje ići na rješavanje pitanja prolaska, Luksemburski prvak nema šanse ovdje, i ako Red Bull ovu utakmicu shvati ozbiljno ovaj hendikep je odličan koefcijent. Sretno ko prati.

 

Prije koju sezonu ako se ne varam sličnu situaciju je imo Red Bull također se tako zbalamiro i onda čak i visio kod kuće u zadnjoj utakmici, eto mislio sma da im je to bila dovoljna lekcija ali ništa, nemam neku predožbu koliko je taj Salzburg jak, ali ako je prvak Luksemburga jači od njih onda ne znam, pretpostavljam da će ovo Salzburg rješiti doma, ili neće ko ih zna. :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

17:45 Flora - Basel, vise od 2,5 gola @ 1.65, 9/10

 

Nije vise ni ovaj Basel kao nekada, pa da bude over.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prije koju sezonu ako se ne varam sličnu situaciju je imo Red Bull također se tako zbalamiro i onda čak i visio kod kuće u zadnjoj utakmici, eto mislio sma da im je to bila dovoljna lekcija ali ništa, nemam neku predožbu koliko je taj Salzburg jak, ali ako je prvak Luksemburga jači od njih onda ne znam, pretpostavljam da će ovo Salzburg rješiti doma, ili neće ko ih zna. :whaat:

 

kuci ce im dati 3-4 komada treba to igrati u hendikepu -2,5 najmanje , ako ovo nisu odograli za kladionice neznam sta je , ovo je bio jedan od najigranijih parova , inace sam ga i ja ograo u tripeu sa Bazel i Partizan i bas mislio ono su amateri nece se brukati valjda , izbegao sam Helsinki jer su u losoj formi , Semrok na koga je bila mala kvota pa i Debrecim koji nije bio bas tako favorit kako su kladionice postavile ali eto nasao se neko ko ce zeznuti a za Sutra Bate Borisov je dosta oslabljen , jeste favorit ali je kvota mizerna i tu cu verovatno igrati neki kontra hendikep na goste +2

Share this post


Link to post
Share on other sites

21:00 Shamrock Rovers - Ekranas TIP X2 @ 2.35 Unibet 7/10

 

V Dublinu na Irskem bo na stadionu Tallaght kjer je kapaciteta 8600 gledalcev tekma 2.prekroga za uvrstitvev v Ligo prvakov kjer bosta udarili domačin Shamrock Rovers in Ekranas iz Litve....Odločil sem se za dvoznak v korist Ekranasa se pravi zmaga in remi....

Ekranas iz Litve je v dvoboju z Shamrockom favorit in po zadnjih rezultatih obeh klubov je v zelo dobri formi....

Ekranas je doslej osvojil že 7 naslovov litvanskega prvenstva in letos bo prižgana še 8. zvezda....Ekranas je trenutno vodilno moštvo litvanskega prvenstva kjer so v 19 tekmah zabeležili 14 zmag, 4 remije in dooživeli le en poraz in sicer proti Suduvi v prvem krogu tekmovanja z 1-3. V naslednjih 21 tekmah vključno z pokalnimi tekmami ni doživel niti enega poraza kar je res lepa serija neporaženosti....Ekranas v svojih vrstah ima kar tri odlične strelce in sicer Velička(8 golov), Radavičius in Savenas(oba po 7)...Slednji igralec jutri proti Shamrocku ne bo igral....V ligi so dosegli kar 39 zadetkov in prejeli le 13....Velik uspeh so nogometaši Ekranasa dosegli pri zmagi proti Suduvi v gosteh z rezultatom 3-2, vse tri zadetke pa je dosegel Velička....V LP so le dvakrat ustavili v 3.prekrogu potem ko je leta 2006 bil boljši zagrebški Dinamo, lani pa Bate Borisov...

Shamrock Rovers je v letošnji sezoni nekoliko v slabši formi saj v 1.irski ligi zaseda skromno 4.mesto in za vodilnim Sligo Roversem zaostaja kar 10 točk....V 16 tekmah imajo 6 zmag, 7 remijev in le 3 poraze vendar prejemajo malce preveč zadetkov....Dosegli so 30 zadetkov in prejeli kar 25(!!!) oziroma 1,5 gola na tekmo!V zadnjih 12 tekmah so le enkrat odigrali brez prejetega gola in sicer proti Limericku iz 2. irske lige za FAI pokal(1-0)....Na vseh ostalih tekmah pa so prejeli tudi po 3 ali 4 zadetke(Sligo Rovers 3-0, Shelbourne 4-0)....Skromna forma mladega vratarja Šveda Janssona bo zelo težka naloga za domačine kljub temu,da imajo v svojih vrstah odličnega škotskega napadalca Garya Twigga, ki je dosegel 15 golov( v zadnjih 4 tekmah ni dosegel gola)....

Moja napoved : Lepa ponudba, ki ga bom sam tudi izkoristil....Ekranas brez dvoma bi moral ostati neporažen saj v gosteh težko prejema gole medtem ko imajo odličnega dvojca Velička - Radavičius....Shamrock Rovers pa ima odličnega napadalca Twigga vendar sem prerpičan, da gostje iz Litve ostanejo brez poraza.....TIP X2!!

 

:uredu:0-0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...