Jump to content
Sign in to follow this  
mostovoj

21.07.2012.

Recommended Posts

16:00,Degerfors IF- Östers IF, tip over 2,5 goals @ 1.70, Unibet

 

FT 2-2 :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bragantino v ABC Natal 1 1.741 @ Pinnacle

 

Susret 12. kola brazilske 2. lige, domaćin 15., gost 17. na tabeli. Domaćinu upitna 2 igrača dok gostu fali 6 igrača...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dinamo Zagreb vs Inter Zaprešić hendikep 0:1 1 1.60 @ Favorit

 

Šta reć o ovom paru...Dinamo možda nije još uigran, ali igrači su 100% dobili naredbu od gazde Maminja da moraju razbit kako bi se Maksimir kolko tolko napunia u sridu vs Ludogoreca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

23:30 Vasco - Santos, over 2.5, @2.10, expekt

 

23:30 Vasco - Santos, over 2.5, @2.10, expekt 10/10

 

derbi brazilskog prvenstva u kojem ocekujem dosta golova, mada dosta igraca nedostaje, pogotovo santosu zbog reprezentativnih obaveza oni koji istrce verujem opravdace ocekivajna, santos zaostaje na tebeli dok se vasko bori za sam vrh tabele, sto je pomalo iznenadjujuce mada je vasko ekipa sa strasnom tradicijom,,, vasko nije izgubio poslednje cetiri utakmice dok se santos moze pohvaliti jos duzim nizom, sto nam govori da su i jedni i drugi u formi, i jedni i drugi ce igrati na gol vise, ocekuje se da tribine budu prepune jer ipak je ovo jedan od najvecih derbija pa i u takvoj atmosveri ocekujem pravu goleadu a kvota je i vise nego primamljiva...

 

srecno svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

21:00 Din. Zagreb - Inter Z., over 2.5,@1.70 expekt 10/10

 

utakmica prvog kola hrvatskog prvenstvu koju bi sampion trebalo lako i ubedljivo da dobije. treba kupiti publiku odmah na pocetku prvenstva i ovo je idealna priliika za tako nesto. mada i inter nije losa ekipica dinamo je bar za dve stepenice na visem nivou i to ce veceras i dokazati. na stadionu ce biti i predstavnici rumuna pa i njih treba malo uplasiti.

medjusobna omjer kaze da poslednja tri meca nije bilo vise od dva gola po utakmici pa sam misljenja da se i ta mala tradicija mora prekinuti... i jedni i drugi su manje vise kompletni pa ocekujem lepu fudbalsku predstavu a sto i inter nebi postigao neki gol...

 

srecno svima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

21:00 Din. Zagreb - Inter Z., over 2.5,@1.70 expekt 10/10

 

utakmica prvog kola hrvatskog prvenstvu koju bi sampion trebalo lako i ubedljivo da dobije. treba kupiti publiku odmah na pocetku prvenstva i ovo je idealna priliika za tako nesto. mada i inter nije losa ekipica dinamo je bar za dve stepenice na visem nivou i to ce veceras i dokazati. na stadionu ce biti i predstavnici rumuna pa i njih treba malo uplasiti.

medjusobna omjer kaze da poslednja tri meca nije bilo vise od dva gola po utakmici pa sam misljenja da se i ta mala tradicija mora prekinuti... i jedni i drugi su manje vise kompletni pa ocekujem lepu fudbalsku predstavu a sto i inter nebi postigao neki gol...

 

srecno svima...

 

Nije mi jasno zašto treba uplašiti Rumune. ??? :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

18:30,Mattersburg- Wiener Neustadt, tip 1 @ 1.90, Unibet

 

FT 2-0 :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

19:00, Molde - Viking, tip 1 @ 1.50, Pinnacle

 

FT 1-2 :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva predstava Dinama,Ludogorec je preplašen jamačno . :smile_mad: Ovome Čačiću ne bih dao nacrtane ovce da mi čuva. Kakav je to antitalent od trenera :icon_redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno zašto treba uplašiti Rumune. ??? :whaat:

 

ako se slučajno sastanu sljedeće sezone :kahva:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...