Jump to content
Sign in to follow this  
Stosy

27.07.2012.

Recommended Posts

Ram R. - Mayer L. 2 1.95 @ Favorit

 

U četvrtfinalu ATP 250 turnira u Los Angelesu se sastaju Indijac Ram i Argentinac Mayer.

Ram uglavnom igra slabe challengere po Americi i dalekom istoku te cijelu sezonu čeka travu kao ozebli sunce gdje eventualno zabilježi kakve takve rezultate. Na tvrdoj podlozi ne postiže neke rezultate jer unatoč kval. footwoorku nedostaje mu doza eksplozivnosti i jačina udaraca...

Leonardo Mayer najbolje rezultate postiže na zemlji, ali voli i beton gdje njegova brzina, eksplozivnost i "lupanje" također dolazi do izražaja. Na betonu je u zadnje 2 god. postigao dobre rezultate za jednog "prašinara". Dovoljno je reći da je u 1. kolu deklasirao Cipollu koji mu je pri rezultatu 6:0 4:0 predao (kako jadno :icon_lol:).

Još jedna stavka je da se turnir igra u Los Angelesu gdje obitava puno latinosa, samim time i gringosa - Argentinaca pa će Mayer bez sumnje imati veću podršku s tribina... :14clover:

:nije:

Edited by Stosy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Querrey S.-Malisse X. 1 1.60 @ SuperSport

 

Amerikanac Sam Querrey se nakon neloših rezultata na travi vraća na omiljenu podlogu - beton. U 1. kolu je bio slobodan, u 2. deklasirao Nizozemca Sijslinga; krase ga jaki servisin te eksplozivni i duboki forehandi, čak se i dobro kreće obzirom na svoju visinu.

Belgijanac Malisse moglo bi se reći veteran; preferira travu makar mu i tvrda podloga nije strana. Ima neloš servis te ima "oldschool" igru servis-volej. Mišljenja sam da će teško ugrozit Samov servis, a svoj će kad tad u meču izgubit, ne vjerujem ni da u izmjenama ima force za ugrozit Querreya.

Inače Querrey je osvajao ovaj turnir već 2 puta te tradicionalno igra "iznad svojih mogućnosti", također je poveo svoju obitelj i prijatelje pa bi i to trebalo nešto znaćiti...

 

Malisse predao pri rezultatu 6:3 4:2 za Querreya... :77tooth:

Edited by Stosy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Querrey S.-Malisse X. 1 1.60 @ SuperSport

 

Amerikanac Sam Querrey se nakon neloših rezultata na travi vraća na omiljenu podlogu - beton. U 1. kolu je bio slobodan, u 2. deklasirao Nizozemca Sijslinga; krase ga jaki servisin te eksplozivni i duboki forehandi, čak se i dobro kreće obzirom na svoju visinu.

Belgijanac Malisse moglo bi se reći veteran; preferira travu makar mu i tvrda podloga nije strana. Ima neloš servis te ima "oldschool" igru servis-volej. Mišljenja sam da će teško ugrozit Samov servis, a svoj će kad tad u meču izgubit, ne vjerujem ni da u izmjenama ima force za ugrozit Querreya.

Inače Querrey je osvajao ovaj turnir već 2 puta te tradicionalno igra "iznad svojih mogućnosti", također je poveo svoju obitelj i prijatelje pa bi i to trebalo nešto znaćiti...

 

Malisse predao pri rezultatu 6:3 4:2 za Querreya... :77tooth:

 

Nije mogao više.. ozljeda ne pita :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olimpijski turnir u tenisu pa valjalo bi štošta odigrati i na to. danas mi se sviđa double.

 

Dimitrov G.-Kubot L. 1 1,35

 

Velika Bugarska nada Dimitrov, protiv Poljaka Kubot. Kubot je prilično dobar server, a pošto je trava teren neću igrati nikakav hendikep mada me ne bi iznenadilo da ga Dimitrov i razbi ali što je sigurno,sigurno je. Dimitrov posljednja dva turnira na zemlji odigrao jako dobra oba puta do polufinala. Ovdje neće imati većih problema sa Kubotom.

 

Del Potro J.M.-Dodig I. 2-0 1,30

 

Argentinac Del Potro nije mogao dobiti lakšeg protivnika. Ovo što Dodig igra u zadnje vrijeme je blago rečeno katastrofa. Jedini rezultat vrijedan spomena je pobjeda nad Tsongom u Quennsu. Ipak taj rezultat je bio iznimka koja potvrđuje pravilo, a pravilo je da je Dodig očajan. Ovdje će biti 2-0 u setovima. Del Potro ima probleme sa koljenom pa bi Dodig mogao ovdje i priprjetiti Argentincu ali ništa više od toga. Sretno ko prati.

 

Uk.tečaj: 1,755@ SuperSport

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...