Jump to content
Sign in to follow this  
silly_bet

12.08.2012.

Recommended Posts

01:00, Boca Juniors - Tigre, tip 1 @ 1.83 , Expekt, 8/10

 

Iako je tek pocetak Argentinskog prvenstva i igra se tek drugo kolo ipak sam resio da ukazem poverenje velikoj Boci jer su oni i ove sezone jedan od favorita za titulu u startovali su sa porazom u gostima ali poznato je kakvu atmosferu naprave navijaci na cuvenoj Bombonjeri i to ponese tim i kad im ne ide.

Iako je prosla sezona zavrsena sa razocarenjem jer nisu osvojili copa libertadores ipak mislim da je i sam ulazak u finale bio veliki uspeh a odlazak Riquelmea u penziju (odnosno nisam uspeo da nadjem dali je otisao u neki drugi klub ) trebao bi da ubrza igru jer iako je on dobar igrac previse je davio loptu i usporavao igru a Boca ima dobre igrace kojima treba zustrina,

Boca je celo prvenstvo prosle godine zrtvovao zbog copa libertadores i zato nisu osvojili titulu ali verujem da ce ove sezone sve karte baciti na prvenstvo , u prvom kolu su izgubili u gostima sa 3-0 od Quilmesa sto je veliko iznenadjenje ali mislim da ce na svom terenu to biti sasvim drugacije

Tigre je bio prosle godine prilicno dobar ali u zadnjem mecu kad se u tabeli za opstanak grcevito borio za opstanak nije uspeo da pobedi i zahvaljujuci drugim rezultatima je ostao u ligi u prvom kolu su izgubili na svom terenu od Estudijntesa koji je prilicno slab u ovoj sezoni i gledao sam taj mec a Tigre me je totalno razocarao dakle verujem da je Boca jaca i da ce domaci teren presuditi

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

RB Salzburg-Rapid Beč 1 2,00 :nije:

Predobar koef a da se ne pokuša. Salzburg je doživio blamažu u ligi prvaka ali zato u Autsriji u ima sve tri pobjede. Rapid Beč ima 3 boda manje. Salzburg je očito ozbiljnije shvatio prvenstvo te ovdje očekujem nastavak niza.Sretno ko prati.

 

Ipak nije išlo kako sam mislio.. 0-2.. po pogodak u svakom poluvremnu :smile_mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...