Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

14.08.2012.

Recommended Posts

Sport i liga: Baseball, MLB

Vreme i datum: 01:05 (15.08.2012.)

Događaj:Baltimore Orioles-Boston Red Sox

Tip: Boston Red Sox

Kvota i kladionica: 2.100 (Pinnacle Sports)

Ulog: 4/10

 

 

Početak serije između diviziskih rivala domaćih Oriolesa i gostujućih Red Soxa svakako veoma bitna serija za obe ekipe...

Red Soxi iako ove sezone nisu sjajni ponajviše zbog silnih povreda što pičera što hitera ali je sad stanje malo bolje bar u lineupu njima je od izuzetne važnosti ova serija jel upravo u borbi za Wild Card im Oriolesi beže 5.5 pobeda i ukoliko bi dobili ovu seriju smanjili bi zaostatak...

 

Jednostavno ovaku kvotu na Red Soxe i Becketa kakav god da je ove sezone moram uzeti iz više razloga...

Večeras na moundu za BAL: W. Chen (10-7, 3.79) dok za BOS: J. Beckett (5-9, 4.97)

 

Chen je u solidnoj formi dok je Becket na zadnja tri starta jako loš ali je bacao protiv dobrih udaračkih ekipa.

Obojica su na zadnjem njihovom duelu odbacali odlično ono što je vzanimljivo iako je Chen levoruk pičer to može biti plus večeras za Bos. jel u zadnje vreme lineup Red Soxa udara fantastično protiv levorukih pičera čak 3.400 AVG dok su u proseku postizali čak 9 Ranova.

 

Dok već puno puta sam pominjao da na Becketa gotovo nikad neigram kad baca kući jel ima neki pritisak i često upada u probleme dok je na gostovanjima totalno drukčije u karijeri protiv Bal. ima pozitivan skor 7-8 4.12 ERA.

 

Iako i domaćini imaju odličnih udarača ipak i oni imaju problema sa povredama dok su Red Soxi u zadnje vreme u odličnoj udaračkoj formi što su pokazali preksinoć kada su demolirali Cle. sa čak 14-1...

Jednostavno moram uzeti večeras Red Soxe makar i za niži ulog....

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:05, Pittsburgh Pirates-Los Angeles Dodgers, tip L.A.D. postiže više od 3.5 poena, @1.70, Super Sport, 7/10

 

Večeras je drugi meč u seriji sinoć su Dodgersi pobedili sa 5-4 iako je moglo biti mnogo mnogo ubedljivije...

I sinoć sam bio na Dodgersima i igrao sam isto ovu marginu doduše kvota je bila mnogo veća dok večeras sam siguran da će samo u Super Sportu biti ova margina koja je po meni premala jel ako su sinoć prešli tu granicu nevidim zašto nebi i večeras kad ipak ide lošiji pičer za Pirate.

Večeras na moundu za PIT: K. Correia (9-6, 4.49) iako ima solidne reziltate ove sezone kao i dobar učinak na zadnja tri starta ipak dozvoljava puno ranova i po meni jedan sasvim prosečan pičer kojeg bi lako gosti mogli da dohvate...

Iako u karijeri ima pozitivan skor sa Dodgersima 5-4 ali i ne tako nisku ERU 4.20...

Ipak u ovom trenutku su bateri Dodgersa mnogo opasniji nego pre jel su sa dovođenjem dva odlična batera postali veoma opasan udarački tim jel sad u svojim redovima imaju 4-5 odličnih power udarača sigurno sposobnih da dohvate i mnogo bolje pičere nego što je Correia...

Uzimam Over na Dodgerse 3.5 za malo jači ulog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bejzbol - MLB

01:05h New York Yankees - Texas Rangers

Tip: Texas Rangers

Kvota: 2.230

Pinnacle Sports 4/10

 

Drugi meč u seriji sinoć su Yenkiji dobili dosta ubedljivo iako su i večćeras postavljeni kao favoriti ipak mislim da ovako velika kvota na Texas se mora uzeti...

Večeras na moundu za NYY: H. Kuroda (10-8, 3.24) dok za TEX: M. Harrison (13-6, 3.31) oba pičera maju sjajnu sezonu

iako je Huroda u boljoj formi ipak do sada u karijeri nema sjajne rezultate sa Tex. ima 0-2 4.50 ERU.

Dok Harrison u karijeri sa Yenkijima ima 2-2 4.76 ERU. On je ove sezone na gostovanjima brilijantan ima čak 9-3 3.24 ERU.

Što se tiče lineupa tu je situacija podjednaka oba tima imaju sjajne napade Yenkiji imaju više problema sa povredama.

Jednostavno ovo je meni meč egal i ja vidim value odigrati na Rangerse po ovakvoj kvoti...

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bejzbol - MLB

01:05h New York Yankees - Texas Rangers

 

Jednostavno ovo je meni meč egal i ja vidim value odigrati na Rangerse po ovakvoj kvoti...

 

Ne svidja se meni nikako igrati protiv NYY i Kurode na brdašcu. Sinoć sam mislio da je value na Rangerse, pa ništa od toga, a čini mi se da su noćas manje šanse.

 

Red Sox-e izgleda samo na over/under, više ni s njima ne znaš:

 

Baltimore Orioles-Boston Red Sox Over 8.5 1.88 Pinnacle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

01:05 - Baltimore Orioles - Boston Red Sox - Baltimore Orioles +1.5 - 1.578 :uredu:

01:05 - New York Yankees - Texas Rangers - Texas Rangers under 4 - 1.990 :uredu:

01:05 - Pittsburgh Pirates - Los Angeles Dodgers - Pittsburgh Pirates +1.5 - 1.671 :nije:

01:07 - Toronto Blue Jays - Chicago White Sox - Toronto Blue Jays +1.5 - 1.676 :uredu:

01:10 - Atlanta Braves - San Diego Padres - Atlanta Braves - 1.592 :uredu:

01:10 - Cincinnati Reds - New York Mets - Cincinnati Reds over 4.5 - 1.943 :nije:

01:10 - Miami Marlins - Philadelphia Phillies - Miami Marlins +1.5 - 1.426 :uredu:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

02:05 - Chicago Cubs - Houston Astros - over 7.5 - 1.781 :uredu:

02:10 - Kansas City Royals - Oakland Athletics - Oakland Athletics +1.5 - 1.431 :nije:

02:10 - Minnesota Twins - Detroit Tigers - Detroit Tigers - 1.629 :uredu:

02:15 - St. Louis Cardinals - Arizona Diamondbacks - under 10 - 1.613 :aponis:

02:40 - Colorado Rockies - Milwaukee Brewers - under 12 - 1.699 :nije:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

04:05 - Los Angeles Angels - Cleveland Indians - Cleveland Indians +1.5 - 1.800 :nije:

04:10 - Seattle Mariners - Tampa Bay Rays - Seattle Mariners +1.5 - 1.870 :uredu:

04:15 - San Francisco Giants - Washington Nationals - San Francisco Giants +1.5 - 1.483 :uredu:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover::crossfingers:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bejzbol - MLB

02:05h Chicago Cubs - Houston Astros

Tip: Chicago Cubs Under 4

Kvota: 1.917

Pinnacle Sports 3/10

 

Večeras je drugi meč u seriji sinoć su Cabsi dobili sa 7-1 mislim da večeras neće domaćin biti tako efikasan...

Razlog tome je što za goste ide njihov najbolji pičer HOU: L. Harrell (9-8, 3.97) fantastično baca u zadnjih mesec ipo dana gde je na samo jednom od zadnjih 9 mečeva dozvolio više od ove granice kada je dobio 5 ranova dok je na osrtalih 8 mečeva dozvoljavao ni jedan jedan ili dva rana po meču.

Gledao sam, ga na zadnjem njegovom nastupu protiv Was. i bio je odličan.

Uzimam Under 4 na Cabse....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne svidja se meni nikako igrati protiv NYY i Kurode na brdašcu. Sinoć sam mislio da je value na Rangerse, pa ništa od toga, a čini mi se da su noćas manje šanse.

 

Red Sox-e izgleda samo na over/under, više ni s njima ne znaš:

 

Baltimore Orioles-Boston Red Sox Over 8.5 1.88 Pinnacle

 

Ja sam sinoć bio na Yenkijima dok danas nemislim tako no videćemo :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...