Jump to content
Sign in to follow this  
micha

20.08.2012.

Recommended Posts

Tallinna Kalev - Narva Trans

1 X 2 Posted Image

 

Tip: Narva Trans 1.50

 

 

 

Piteå IF - Skelleftea FF

1 X 2 Posted Image

 

Tip: Skelleftea FF 2.30

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Everton-Manchester Utd

 

Dvobojem na Goodisonu parku završava prvo kolo engleskog prvenstva. Čeka nas dvoboj koje je prošle sezone u velikoj večini koštao prvenstva "crvene vragove". U namjeri da se tako nešto ne dogodi Sir Alex Fergunson pojačao je svoju momčad sa Kagawom i Van Persiem. Upravo bi Van Persie sa Rooneyem trebao predvoditi jedan od najjačih napadačkih tandema lige sigurno, a i u svijetu. Malo tko ima bolji napadački dvojac od ovog englesko-nizozemskog dua. United ima probleme sa ozljedama braniča pa će današnju utakmicu propsutiti Evans,Johnes i Smalling. Nakon dužeg vremena za Manchester United u premiershipu igrati će i Nemanja Vidić, može se reći "karika" koja je nedostajala prošle sezone Unitedu. Everton nema većih problema sa ozljedom, David Moyes neće moći računati samo na Gibssona,bivšeg igrača "crvenih vragova". Povijest ne ide na ruku Evertonu u zadnjih 20 utakmica pobjedili su tek 3 utakmice doma, ipak velika doza optimizma im je 4-4 iz prošle utakmice na Old Traffordu. Ovdje je teško ponovo očekivati 8 golova, već nas ovdje čeka utakmica sa manje od 3 gola, klasično otvaranje prvenstva u kojem je Manchester favorit i gdje će Everton tražiti svoje šanse iz polukontrre i kontre. Očekujem kao što sma napiso malo golova, te pobjedu gostiju. Koefcijent je 2.00, ali ja bih ovo igrao sa srednjim ulogom jer Everton je solidna momčad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chemnitzer FC - Dynamo Dresden tip1 @2.40 Unibet :nije:

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

21:00, Everton - Man Utd, tip: oba tima daju gol, @1.75, 4/10, Expekt

 

Mnogo je nagađanja o tome u kakvom sastavu će izaći Manchester United večeras na Goodison Parku, ali ono što je sigurno da će u odbrani biti deficitarni. Naime, jedini sigurni su Vidić i Evra dok će mjesto drugogo štopera vjerovatno popuniti Carrock, a na desni bek bi mogao Antonio Valencia. Ferguson se još dvoumi da tu stavi Michaela Keane, igrača koji ima samo devetnaest godina. Kako god, u odbrani će imati dosta problemea i tu vidim šansu Evertona da ugrozi De Geanin gol. Naprijed se također postavlja pitanje da li će zaigrati veliko najnovije pojačanje Đavola Robin Van Persie. Shinji Kagawa bi trebao zaigrati u veznom redu, a ispred njega će biti Rooney. Velika su očekivanja Uniteda ove serzone i po mom mišljenju, bez obzira na dovođenje Van Persiea, najveći su kandidati za titulu, jer imaju veoma dosta kvalitetnih igrača na okupu koje Ferguson tokom cijele sezone može rotirati. Večeras će biti veoma teško, Everton je neugodna ekipa za sve, a posebno na Manchester što se pokazalo prošlogodišnjim duelom na Old Trafordu koji je završio rezultatom 4:4 što je United koštalo titule. Mislim da neće biti tvrda utakmica kao što to znaju odigrati ove dvije ekipe, prvenstveno na veoma dobar napad Uniteda kao i na dosta okrnjelu odbranu gdje bi Jelavić ili neki drugi Evertonov igrač mogao doći do izražaja. S toga se ja odlučujem da tip da oba tima daju gol.

Share this post


Link to post
Share on other sites

21:00, Rayo Vallecano - Granada CF, tip 2 @ 3,30,Unibet, 8/10

 

verovatno se svi secaju mojih teorija o saradnji klubova u Spaniji u koje mnogi nisu verovali iako je dosta meceva doslo kako sam ocekivao, zasto igram ovo 2 ? pa zato sto su ove dve ekipe igrale u zadnjem kolu i gde je Rayu trebalo za opstanak i pobedili su na samom kraju utakmice u 90-tom minutu , gledao sam taj mec i cekalo se sta ce uraditi drugi timovi kao Viljareal i Zaragoza i tek kad je bilo izvesno da ce oba kluba ostati ako Rayo pobedi tad su i poistigli gol dakle klasicna namestaljka iako im je pomogao Viljareal time sto je izgubio , dakle mislim da ovde ide vracanje bodova jer je Rayo dobio oba meca prosle godine, iako je pocetak prvenstva i rizicno je ipak vredi probati na ovako odlicnu kvotu

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Everton-Manchester Utd

 

Dvobojem na Goodisonu parku završava prvo kolo engleskog prvenstva. Čeka nas dvoboj koje je prošle sezone u velikoj večini koštao prvenstva "crvene vragove". U namjeri da se tako nešto ne dogodi Sir Alex Fergunson pojačao je svoju momčad sa Kagawom i Van Persiem. Upravo bi Van Persie sa Rooneyem trebao predvoditi jedan od najjačih napadačkih tandema lige sigurno, a i u svijetu. Malo tko ima bolji napadački dvojac od ovog englesko-nizozemskog dua. United ima probleme sa ozljedama braniča pa će današnju utakmicu propsutiti Evans,Johnes i Smalling. Nakon dužeg vremena za Manchester United u premiershipu igrati će i Nemanja Vidić, može se reći "karika" koja je nedostajala prošle sezone Unitedu. Everton nema većih problema sa ozljedom, David Moyes neće moći računati samo na Gibssona,bivšeg igrača "crvenih vragova". Povijest ne ide na ruku Evertonu u zadnjih 20 utakmica pobjedili su tek 3 utakmice doma, ipak velika doza optimizma im je 4-4 iz prošle utakmice na Old Traffordu. Ovdje je teško ponovo očekivati 8 golova, već nas ovdje čeka utakmica sa manje od 3 gola, klasično otvaranje prvenstva u kojem je Manchester favorit i gdje će Everton tražiti svoje šanse iz polukontrre i kontre. Očekujem kao što sma napiso malo golova, te pobjedu gostiju. Koefcijent je 2.00, ali ja bih ovo igrao sa srednjim ulogom jer Everton je solidna momčad.

 

Manje golova prošlo ali pobjeda nije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...