Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

26.08.2012.

Recommended Posts

Sport i liga: Baseball, MLB

Vreme i datum: 19:35 (26.08.2012.)

Događaj: Boston Red Sox-Kansas City Royals

Tip: Kansas City Royals

Kvota i kladionica: 2.280 (Pinnacle Sports)

Ulog: 3/10

 

 

Šta da kažem za ovaj meč počeću sa tim da je u samom početku sezone dešavanja u klubu mi nisu obećavala ništa dobro samim otpuštanjem legendarnog Menagera Terry Francone i dovođenjem daleko od adekvatne zamene na njegovo mesto Bobby Valentina je bio početak i nažalost kraj jednog veoma jakog tima Red Soxa koji nažalost ni prošle pa ni ove nije imao ni sreće ogroman broj povreda je doveo do toga da tim koji je bio jedan od najvećih favorita za titulu ne uspe da dođe ni do pley ofa...

 

A šta da kažem tek na poteze ove sezone prodavanje ikone Youkilisa koji je bio omiljen igrač Fanova Red Soxa i moj naravno i posebno potez od sinoć trejd sa Dodgersima davanje takođe legende kluba Becketa kolko god da je ove sezone loš pa on je sam dobrim delom doneo titulu 2007god.uz to dali su Crawforda a posebno o davanju sigurno najvećeg pojačanja Red Soxa u zadnjoj deceniji pa Gonzales je neviđeno dobar igrač užas,užas jako mi je teško to da podnesem zbog svih tih dešavanja sam ove sezone više puta igrao protiv Red Soxa(kojih sam veliki fan od 1990god) Nadam se da će u narednoj sezoni i u narednim god. Red Soxi napraviti dobar tim jel siguran sam da u naredne 2-3 god. će teško konkurisati za sam vrh DAJ BOŽE DA GREŠIM!!!!

 

E sad posle svega toga još naravno ima dobrih igrača u Red Soxima ali je moral ekipe katastrofalan i sinoć sam igrao na Kansas a to ću uraditi i večeras posebno posle sinoćnih dešavanja posle 3-0 Bos. je okrenuo na 9-3 i onda raspad sistema u 7inn. dobijaju 6 R da bi u 12inn. izgubili sa 10-9 to je sigurno i dotuklo i ovako uzdrmanog Giganta!!!

 

E sad nemogu da večeras vidim ni jedan veliki razlog za favorita večeras po meni je meč egal ali zbog dešavanja ja bi dao malu prednost Royalsima i iću večeras na njih sa malim ulogom...

Večeras na moundu za BOS: Doubront (10-6, 4.70) dok za KC: Smith (4-5, 5.40) nevidim ni ovde neku prednost za Red Soxe Doubront u lošoj formi dok Smith baca sve bolje...

 

Što se i napada tiče pa i tu je sad egal ako ne i da je lineup Royalsa čak i bolji nažalost...

Pa mi ovaka kvota u ovom trenutku je svakako za uzeti uzimam Royalse za niži ulog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

19:05 - Cleveland Indians - New York Yankees - New York Yankees - 1.690 :uredu:

19:05 - Detroit Tigers - Los Angeles Angels - over 8.5 - 1.725 :nije:

19:10 - Cincinnati Reds - St. Louis Cardinals - Cincinnati Reds +1.5 - 1.658 :nije:

19:10 - New York Mets - Houston Astros - Houston Astros +1.5 - 1.629 :uredu:

19:35 - Baltimore Orioles - Toronto Blue Jays - Baltimore Orioles - 1.629 :aponis:

19:35 - Boston Red Sox - Kansas City Royals - Kansas City Royals +1.5 - 1.610 :nije:

19:35 - Philadelphia Phillies - Washington Nationals - Philadelphia Phillies +1.5 - 1.541 :uredu:

19:35 - Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates +1.5 - 1.463 :nije:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

20:10 - Chicago White Sox - Seattle Mariners - Chicago White Sox - 1.629 :uredu:

20:20 - Chicago Cubs - Colorado Rockies - under 11 - 1.671 :uredu:

21:05 - Texas Rangers - Minnesota Twins - Texas Rangers - 1.444 :nije:

22:10 - Los Angeles Dodgers - Miami Marlins - Los Angeles Dodgers - 1.629 :nije:

22:10 - Arizona Diamondbacks - San Diego Padres - Arizona Diamondbacks - 1.649 :nije:

02:00 - San Francisco Giants - Atlanta Braves - San Francisco Giants +1.5 - 1.498 :nije:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover::crossfingers:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

NFL, predsezona

 

22:00, Denver-San Francisco, tip 1 @ 1.85, HL

 

Nadam se da će moj Denver do pobede još malo pa pred Ekran i na prenos meča ko ima i koga zanima na TV2 SPORT(Den)

na Siriusu :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...