Jump to content
Sign in to follow this  
Bunka

05.09.2012

Recommended Posts

Fudbal - Brazil 1

03:00h Cruzeiro - Botafogo RJ

Tip: Over 2.5 Goals

Kvota: 1.85

Unibet

 

Od danasnjih meceva u Brazilu iako sam ih razmatrao sve, tesko je reci za bilo koji da je nesto sigurno jer vecina timova ima izostanke sto zbog suspenzija, sto zbog povreda, sto zbog reprezentacija pa sam resio da se ne zamaram sa time kome ce, neko vise ili manje nedostajati vec da se baziram na to ko kako igra a po tome Cruzeiro i Botafogo bi morao biti mec sa over golovima.

Cruzeiro je sedmi na tabeli sa 34 bodova i ucinkom 10.4.7. i gol razlikom 29-27 iz 21-og meca.

Botafogo je osmi na tabeli sa 31 bodova i ucinkom 9.4.8. i gol razlikom 32-28

Cruzeiro sam gledao kada su igrali sa Atletico MG kada su igrali 2-2 kod kuce i tada je realno Atletico zasluzio da pobedi jer je Cruzeiro u zaustavom vremenu u zadnjoj sekundi bukvalno dao gol za 2-2 a mec je bio produzen i previse znof jednog prekida pa je mec trajao oko 100 minuta a pre toga Ronaldinjo u prelepom solo prodoru im dao gol, mec je bio otvorem, pravi Brazilski sa dosta sansi i atraktivnih poteza.

Botafogo sam gledao protiv Sao Paola u gostima kad su izgubili sa 4-0 tad su bili malo i oslabljeni ali i Sao Paulo je odigrao odlicno i postizao golove dok Botafogo nije iskoristio svoje sanse.

Realno oba kluba su u slicnoj formi i iako kvota sugerise da je Cruzeiro favorit tesko je reci hoce li oni i pobediti o cemu svedoci i prvi mec u sezoni kad je tada gost Cruzeiro pobedio sa 3-2 iako je na poluvremenu gubio sa 1-0

Cruzeiro u zadnjih 10 meceva ima 6 over utakmica a od zadnjih 8 na svom terenu cak 6 su bile over

Botafogo na zadnbjih 10 meceva 5 ima over a u gostima 7 od 10 su over.

U medjusobnim na ovom terenu 5 su over ali interesantno je da su zadnje 4 bile zavrsene sa 1-0 i to tri puta pobedom Cruzeira i jednom Botafoga i logika kaze da bi to moralo da se prekine uzimajuci u obzir i trenutnu formu ali i prvi mec koje je zavrsen sa 3-2

Dakle ocekujem otvoren mec sa dosta golova i verovatno na obe strane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...