Jump to content
Sign in to follow this  
Petar91

22.09.2012

Recommended Posts

sub, 20:45 Juventus – Chievo Race to 7 corners? NEITHER @2,50 bet365

 

Evo po meni jednog odlicnog tipa doduse kvota je 2,50 ali ipak mislim da ima velike sanse da tip prodje, naravno sigurnije je odigrati da niko nece stici do 9 kornera po kvoti 1,50 ali ipak odigracu malo rizicniji tip. Kvota na pobjedu Juventusa je 1,35 ocekujem veoma naporan mec i mozda minimalnu pobjedu domacina jer Juventus je prije samo tri dana igrao u Londonu tezak mec protiv Celzija u Ligi Sampiona, rezultat je bio 2:2 i ako je Juventus gubio 2:0. U tom mecu Juventus je uspio da izvede pet kornera kao i Chelsea.

U Poslednjih pet meceva Juventusa na dva je neko od ekipa izveo vise od 7 kornera, dok na ostale to nikome nije poslo za nogom.

Chievo je tvrda ekipa , u proslom mecu protiv Lacia gdje je Lacio pobjedio sa 1:3 on je izveo samo 1 korner dok Chievo cak 10, prije tog meca odigrali su mec sa Parmom i niko nije uspio postici sedam ili vise kornera. Takodje i u mecu protiv Bolonje nije bilo puno kornera u cijelu utakmicu bilo je samo dva kornera. Po meni ovo je odlican tip i vrijedi probati . Juventus jeste veliki favorit ali odigrali su naporan mec prije samo tri dana i sumnjam da ce uspjeti lako pobjediti u ovom mecu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sub, 22:00 Barselona – Granada Race to 7 corners? NEITHER @2,75 bet365

 

Moj drugi tip za danas bit ce da ce na mecu izmedju Barselone i Granade nijedna ekipa nece izvesti sedam ili vise kornera, kvota je odlicna i vrijedi probati. Takodje bih predlozio tip da nijedna ekipa nece izvesti 9 kornera (ili vise) po odlicnoj kvoti 1,65 u kladionici bet365.

Prosto je nemoguce da Granada stigne do sedam kornera zbog cega se ovaj tip prvenstveno odnosi na Barselonu koja je veliki favorit u ovom mecu i igra kuci. Barselona je takodje prije tri dana igrala ligu sampiona , odigrala je mec protiv Spartaka i pobjedila sa 3:2 i ako su gubili, Barselona je na tom mecu izvela 8 kornera i ovaj tip nije bio dobitan sto se moglo i ocekivati jer Barselona je gubila zbog cega je napadala cijelu utakmicu, ne ocekujem nesto slicno u ovom mecu jer mislim da ce Barselona postici 1-2 rana gola i da se nece truditi da postignu jos. Na svaku utakmicu Barselone vidimo tipove over 3,5 , over 4,5 i vecinom prolaze ipak mislim da ce ovaj mec biti izuzetak. Protivnik je vrlo lagan zbog cega neocekujem njihovu opsadu gola cijelu utakmicu jer igraci Barselone su odigrali veoma tezak mec, doduse kod kuce. U mecu sa Getafeom Barselona je prosla ovu granicu , postigla je tacno 7 kornera ali uzmimo u obzir da su sedmi korner izveli pri kraju utakmice u 87′minuti.

Granada ima veoma tezak raspored prije samo dva kola odigrali su mec protiv Reala iz Madrida i izgubili sa 3:0 na tom mecu Real je izveo tacno 6 kornera. Ono sto je zanimljivo je njihov poslednji medjusobni susret izmedju Barselone i Granade koji je odigran ove godine i rezultat je bio 5:3 za domacina ( Barselonu ) i u tom mecu Barselona je izvela samo cetiri kornera, ocekujem nesto slicno i u ovom mecu.

 

dubl @6,87

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.zurnal.rs...x.html?lang=lat

nisam imao vremena za analizu Lige Srbije kao prosli put, iskrslo mi nesto ali po ovoj najavi reklo bi se

16:30, Subotica - Radnicki Nis 1 jer Spartaku su potrebniji bodovi :uredu:

Borca - Novi Pazar 0-2 golova :nije:

Jagodina - Javor 1 pad kvote na 1 i price o pobedi domacih :uredu:

OFK Beograd - Vojvodina 0-2 gola sumnjiv H2H ali ne verujem da ce biti puno golova :uredu:

ova dva meca znatno teza ali bi na oba probao 3+

Smederevo - Radnicki 1923 :uredu: kvota 3.10

Donji Srem - Rad Beograd :uredu: kvota 2.70

 

Samo namesteni Bsk me zeznuo za potpuni uspeh

Share this post


Link to post
Share on other sites

02:00,Santos Laguna - Jaguares De Chiapas, Tip 1 @ 1.75, Bwin,8/10

 

Mec iz Meksicke Aperture gde se sastaju Santos Laguna koja je bila finalist Concacaf lige sampiona i pobednik Clausure odnosno sampion jednog od dva prvenstva i Jaguaresa koji je prosecna ekipa a upravo ova dva tima su se sastali u prvom kolu play offa za titulu clausure i Santos je pobedio u oba meca 4-3 u gostima i 2-1 na svom terenu.

Santos Laguna je uz Monterrey u vrhu meksickog fudbala medjutim u ovoj sezoni nisu dobro startovali, mozda i zbog ucesca u Concacaf ligi sampiona gde su u sva tri meca ubedljivo pobedili pa i pre neki dan kad sam prognozirao laku i ubedljivu pobedu sto su i ostvarili sa

4-0.

Trenutno su tek deseti na tabeli sa 11 bodova i ucinkom 3.4.3 a na svom terenu imaju 2.1.1 i gol razliku 8-6, igre u gostima su im bile problem gde su neocekivano izgubili dva meca.

Gledao sam ih u mecu koji su igrali Aquilom pre neki dan i zaista su igrali odlicno iako su golove dali tek u drugom poluvremenu ali razlog je bunker domacih i sreca a Santos na svom terenu igra mnogo bolje i uz vatrenu podrsku navijaca igraju ,,ludacki,, sto ja volim da kazem jer napadaju iz svih oruzja i igraju atraktivan fudbal.

Na svom terenu ove godine racunajuci sva takmicenja imaju samo 1 poraz i to pred Concacaf mec

a imaju 14 pobeda i 5 remija.

Jaguares je 15-ti na tabeli sa 7 bodova a u gostima imaju los ucinak 0.1.3 i gol razliku 4-9

igre u gostima su im problem jer su u zadnjih 8 meceva osvojili samo 1 bod

a od pocetka godine racunajuci i Clausuru imaju cak 12 poraza i samo 3 pobede i to pred kraj Clausure kad verovatno njihovim rivalima bodovi nisu bili potrebni

U medjusobnim susretima zadnja 5 meca na ovom terenu sve pobede Santosa a i pre toga vise pobeda Santosa

Dakle po svemu ovo bi morala biti pobeda Santos Lagune, mec u Concacaf kupu i umor nebi smeo da predstavlja problem jer su igrali sa poluamaterima iz Salvadora i pre im je to bio laksi trening a gosti ne ulivaju uopste poverenje sa losim rezultatima i igrama u gostima

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

04:30, Los Angeles Galaxy(0-1) - Toronto FC, Tip H1 @ 2.05, Expekt, 5/10

 

Mec iz Americke MLS lige u kome se sastaju domaci L.A. i gost iz Kanade Toronto.

L.A. je treci na Zapadu sa 46 bodova sa ucinkom 14.4.11. a posle loseg pocetka uzrokovanog cestim povredama glavnih igraca nakom komletiranja sastava L.A. igra mnogo bolje i nalazi se u seriji od 6 pobeda na svom terenu racunajuci i Concacaf ligu sampiona a racunajuci i igre u gostima u zadnjih 14 meceva imaju samo 1 poraz.Dakle jasno je da su Beckam, Kean, Junihno, Donovan i ostali u odlicnoj formi a situacija u vrhu tabele je jako neizvesna jer dosta ekipa konkurise za play off a samo po 3 sa zapada i Istoka idu direktno dok jos 4 ekipa po bodovima bez obzira iz koje su konferencije igraju baraz.

Naravno L.A.-u je cilj da izbegnu baraz i da obezbede bar trece mesto ako ne i bolje, San Jose ima 11 bodova vise 5 kola pre kraja ali zato drugi Seatle ima dva boda vise ali i mec manje i oni su dostizni ako L.A. bude pobedjivao.

Toronto je zadnji na istoku sa samo 22 boda sa ucinkom 5.7.17. a u zadnjih 9 meceva nemaju pobedu, samo 3 remija i 6 poraza.

Njima je sad prioroitet takmicenje u Concacaf ligi sampiona iako ni tamo nemaju realne sanse da prodju dalje jer su izgubili od Santos Lagune glavnog favorita u grupi i jednog od favorita celog takmicenja.

prosto je neverovatno da L.A. iako je bio sampion nije u zadnjih 6 meceva racunajuci i Concacaf nije pobedio Torontno jer su 5 meceva igrali nereseno a jednom izgubili.

Sada je pravi trenutak da prekinu tu losu tradiciju a posto L.A. sve svoje meceve u zadnje vreme pobedjuje u hendikepu mislim da to mogu i protiv u ovom trenutku u veoma losoj formi Torontno koji nema nikakav motiv osim da igra za cast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...