Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

24.09.2012.

Recommended Posts

Baseball - MLB

19:05h Washington Nationals - Milwaukee Brewers

Tip: Milwaukee Brewers

Kvota: 2.210

Pinnacle Sports 3/10

 

Večeras je poslednji četvrti meč u seriji između domaćih Nationalsa i gostujućih Brewersa u dosadašnja tri meča je Milw. dobio dva dok je jedan meč pripao Was. Već sam puno pričao o Miw. kao naj HOTR timu lige.

Was. još nije obezbedio titulu u diviziji ali su veoma blizu tome dok se Milw. i daljer bori za Wild Card gde im St.Louis i Atlanta beže 2.5 pobede. ni malo ali ni nedostižno ako se uzme da je do kraja imja još 10 mečeva. Ono što Mil. ide na ruku da se još mogu nadati čudu njihov rezultat od 20 Aug. je zapanjujući na 32 meča imaju fantastičnih 25-7 u tom periodu su preslišali i Atl. i St.Louisa. Na zadnjih 10 mečeva imaju 8-2 večerašnja utakmica im je veoma bitna jel ih posle toga očekuje serija protiv Redsa koji su obezbedili divizisku titulu i više nemaju imperativ pobeda jedino što se bore za prvo mesto u diviziji ali ono što je bitno za Brewerse je to ako prežive sledeća 4 meča sledi im dve serije kući protiv odavno otpisanih timova protiv ubedljivo najgoreg tima lige Hous. i S.D. oni objektivno mogu svih 6 mečeva da pobede ali otom potom.

Večeras im sigurno neće biti lako protiv jednog od najboljih timova Nacionalne lige ali je evidentno da Wash. nije u tako sjajnoj formi u zadnjih 10 mečeva imaju 4-6.

Večeras na moundu okršaj pičera za WAS: Zimmermann (11-8, 2.96) dok za MIL: Estrada (4-6, 3.56) okršaj dva pičera koja su u odličnim formama.

Zimerman posle par loših izdanja na zadnja tri starta ima 2-0 2.50 eru dok Estrada ima 2-1 1.93 eru. Iako Zimerman ima fantastičnu eru u sezoni ima jako puno poraza zbog jako lošeg suporta batera što bi i večeras mogao da bude slučaj jel sa druge strane je Estrada koji baca u fantastičnoj formi na njegovih zadnjih 6 startova Milw. je dobio pet puta gde je on na tih 6 startova dozvolio samo 5 ranova stim da na čak 4 meča nije dozvolio ni jedan.

Što se napada tiče oba tima poseduju odlične udarače stim što su ipak udarači Brewersa u boljoj formi.

Jednostavno po meni meč 50-50% svakako da uloga favorita pripada dommaćinu ali rezultati i forma Brewersa u zadnjih esec dana i dva dobijena od tri meča u seriji protiv Was. me vuku da igram večeras na Brewerse koji će dobiti moje poverenje večeras makar i za mali ulog...

Uzimam pobedu Brewersa....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

19:05 - Washington Nationals - Milwaukee Brewers - 1st Halfs (5 innings) Washington Nationals +0.5 - 1.606 :uredu:

22:05 - Baltimore Orioles - Toronto Blue Jays G1 - 1st Halfs (5 innings) Baltimore Orioles -0.5 - 1.741 :uredu:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

01:05 - Baltimore Orioles - Toronto Blue Jays G2 - Baltimore Orioles - 1.493 :nije:

01:05 - Detroit Tigers - Kansas City Royals - 1st Halfs (5 innings) Detroit Tigers -0.5 - 1.649 :uredu:

01:10 - New York Mets - Pittsburgh Pirates - Pittsburgh Pirates +1.5 - 1.481 :nije:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

02:05 - Texas Rangers - Oakland Athletics - Texas Rangers - 1.602 :uredu:

02:10 - Chicago White Sox - Cleveland Indians - Cleveland Indians +1.5 - 2.040 :uredu:

02:10 - Minnesota Twins - New York Yankees - Minnesota Twins +1.5 - 1.971 :nije:

02:40 - Colorado Rockies - Arizona Diamondbacks - Arizona Diamondbacks - 1.671 :nije:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover::crossfingers:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites
01:05 Detroit Tigers-Kansas City Royals Tip: Detroit Tigers Over 4.5 @1.971 Pinnacle Sports 5/10

Share this post


Link to post
Share on other sites
02:35 Seattle Seahawks-Green Bay Packers Tip: Green Bay Packers @1.621 Pinnacle Sports 6/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

02:10 CHI White Sox[F. Liriano]- CLE Indians[C. Kluber]

CHI White Sox[F. Liriano]

Tečaj: 1.500 / kladionica 10Bet / 7/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...