Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

08.10.2012.

Recommended Posts

Pozdrav kolege! :57bye:

 

I dalje se prikupljaju prijedlozi i kritike kroz temu za današnju raspravu (nastavak od jučer):

 

Šta biste mijenjali, dodali, oduzeli na Bet-Club Forumu?

 

Uspješan dan! :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veče :14clover:

Što se mene tiče sve :48thumbsup:

Al sam primetio da je malo forumaša :50yes:

 

Dobro si primjetio. Meni je npr. izišlo iz navike dolazit na forum. Tek navečer kad pogledam ponudu za klađenje sjetim se da nisam postavio tip na natjecanje, a kako stvari stoje za ista sve teže nalazim vremena. Meni je BC forum malo izgubio dušu.

 

I dobra večer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je BC forum malo izgubio dušu.

Razlog? :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razlog? :whaat:

 

Stalno pogoršanje odnosa na turskoj granici, prijetnja trećeg svjetskog rata :icon_biggrin:

Vidiš i sam kad otvaraš teme svaki dan. Nema komunikacije, a i ovih par postova bude u razmaku dvanaest sati do dan vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... Nema komunikacije, a i ovih par postova bude u razmaku dvanaest sati do dan vremena.

Zar samo zbog toga šta je ukinuto brojanje postova u Cafeu nema komunikacije? Žalosno ako su postovi razlog!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razlog? :whaat:

 

po meni je bilo mnogo bolje dok su se postovi skupljali u cafeu. secam se da je bilo i po 15 stranica dnevno, kojekakvih rasprava, a i predloga,dojava,,,

a mozda bi i moderatora trebalo smeniti :77tooth: :77tooth: :77tooth:

 

salim se naravno,, bice to sve bolje kad dodje zima i uvuku se ljudi u kuce..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar samo zbog toga šta je ukinuto brojanje postova u Cafeu nema komunikacije? Žalosno ako su postovi razlog!

 

Žalosno, al bilo je življe po starom. Ja sam među prvima podržao ukidanje postova u cafeu zbog šugavih dobrojutrodobardandobravečerlakunoćija , al koliko vidim to je dovelo do manjka komunikacije. Između petsto glupih postova, skupljači su bar znali i popričat. Razmak između postova bi najviše bio pola sata. Bilo je i odličnih prijedloga, i ovdje i u za to predviđenim sportskim temama. Sad se samo ostavi tip i papa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

..po meni je bilo mnogo bolje dok su se postovi skupljali u cafeu. secam se da je bilo i po 15 stranica dnevno, kojekakvih rasprava, a i predloga,dojava,,,

 

Potpisujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i dosta je ekipe bilo online, sad čim prođe ponoć nema nikoga na forumu. U kafić si mogao u bilo koja doba doć ubit vrijeme i uvijek bi netko bio dežuran da utopiš vrijeme u razgovoru. Imao si npr. baptistu koji bi se javljao s posla da utopi malo vremena, sad se samo ostavi tip i to je to. To je moje viđenje stvari, uzmite to kako hoćete.

 

 

Bacimo pogled na isti datum prošle godine:

 

08.10.2011.

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo je krenula noć Cardinalsi :icon_biggrin:

 

I ja mislim Gazda da se sa ovim sistemom nije ništa promenilo samo je manje ljudi na Forumu :icon_cool:

Nevidim kakva je razlika dali neko napisao Dobar dan ili 20:30 Lazio-Roma 1 :icon_cool:

Meni je manje više isto ja sam i pre pisao analize pišem i dalje dok ne prolupam :icon_eek: a ako nije prava analiza uslov onda je i po starom Ok !!!

Po meni je sjajna stvar ovo sa Analizama za portal možda staviti uslov 5 ili 10 analiza mesečno ili tako nešto :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...