Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

18.10.2012.

Recommended Posts

American Football, NFL

02:20 CET (19/10/2012)

San Francisco 49ers-Seattle Seahawks

Pick: San Francisco 49ers Under 23.5 :uredu:

Offered at: 1.909 (Pinnacle Sports)

Stake: 5/10

 

Večeras se u Thursday Night Footballu na Candlestick Parku u (San Francisco, CA) sastaju diviziski rivali domaći 49ersi(4-2) i gostujući Seahawksi(4-2)...

Malo je ko očekivao da će NFC West divizia biti ovako zanimljiva svi su očekivali da će se 49ersi prošeati ali zasad čak sva četiri tima su u igri tri imaju 4-2 dok je tu i Ramsi sa 3-3.

Večerašnji duel bi po svemu trebao da bude izuzetno tvrd jel će to biti duel možda i dve najbolje odbrane lige pa zbog toga ja ću umesto undera u meču ja ću uzeti Under na 49erse granica je 23.5 po meni dosta visoka iz mnogo razloga!!!

Da počnem od napada domaćina iako su po broju osvojenih yardi 7 tim lige to je daleko od realnosti njihovo najjače oružije je napad po zemlji gde su najbolji u ligi sa 176y po meču gde su dva RB F. Gore 470y i K. Hunter 227y ali večeras bi taj dvojac mogao da ima ogromne probleme pošto će naspram sebe imati sjajnu odbranu protiv trčanja.

Dok kroz vazduh je S.F. tek 25 u ligi tu je QB A. Smith 1287y 8 TD i 4 INT sve njegove mane su bile vidljive protiv Giantsa gde je imao 3 INT a i napad po zemlji je bio jako loš protiv čvrste odbrane a večeras će se susresti sa još čvršćom odbranom.

Dok od opcija kroz vazduh su WR M. Crabtree ,veteran R. Moss dok je M. Manningham koji je veoma bitan hvatač pod znakom pitanja zbog povrede.

Sa druge strane imamo izuzetno dobru odbranu gostiju koja je po broju dozvoljenih yardi po meču 4 u ligi dok su po broju dozvoljenih pona drugi u ligi ali je ispred njih su samo Bersi koji imaju meč manje!!!

Odbrana Seahawksa igra veoma agresivno vrše fantastičan pritisak na kvoterbeka tako da nimalo neće biti lako večeras Smitu. Naravno veoma je bitno i da napad nepravi greške da nebi S.F. dobijao više poseda.Očekujem rovovsku borbu sa obe strane i dosta trošenja vremena.

Ako su dosada zaustavili fantastične napade Car.,Dalasa,G.B. pa na kraju i najubojitiji napad lige Patriote ispod ove granice nevidim zašto to nebi bio slučaj i večeras. Posebno posle preokreta protiv N.E. i fantastičnog drugog poluvremena kad su napad Patriota u drugom delu ostavili na samo 7 poena i posle te pobede sigurno prepuni samopouzdanja dolaze u San Francisco...

Uzimam Under 49ersa 23.5 na meču...

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

ALCS Game 4

Comerica Park (Detroit, MI)

 

Baseball, MLB

22:00 CET (18/10/2012)

Detroit Tigers - New York Yankees

Pick: New York Yankees :nije:

Offered at: 1.88 (Pinnacle Sports)

Stake: 8/10

 

Večeras je na redu četvrti meč u seriji između domaćih Tigersa(3-0) i gostujućih Yankeesa(0-3)...

Posle četvrtog meča u seriji mogli bi da dobijemo prvog učesnika "World Series" ali se ja nadam da to neće biti slučaj i da se velikan iz Bronxa neće predati bez žestoke borbe i da sebi dozvole blamažu i čišćenje od 4-0!!! To po meni nebi bilo pošteno da se ovaj dvoboj tako završi iako Det. vodi sa 3-0 lako je moglo da bude i obrnuto sva tri veoma nezvesna meča do samog kraja.

Po meni večeras prednost na strani Yankeesa u svemu samo se bojiom da opet kao u trećem meču menager gostiju nemeša lineup zbog frustracije zbog lošeg izdanja batera zbog kojih je i ovakav skor očekujem večeras najbolji mogući lineup gostiju u ovom trenutku.

Večeras na moundu za DET: Scherzer (0-0, 0.00) dok za NYY: Sabathia (2-0, 1.53)

Scherzeru je ova sezona najbolja u karijeri iako ga ja previše necenim ipak je dosta napredovao u pley ofu nema previše iskustva do sada u karijeri samo 3 starta 1-1 4.29 ove sezone bacao samo jednom protiv Oak. iako nije bio loš bacao je samo 5inn. u porazu od Oak. 3-4. U karijeri sa Yenkiyima ima 3-1 3.42.

Sa druge strane za Yenkiye C. Sabathia najbolji pičer gostiju baca u odličnoj formi posebno je bio dobar kad je najviše trebalo u dva meča sa Bal. dozvolio samo 3 rana ali odbacao fantastičnih 17.2 inn. skoro oba kompletna meča. U karijeri sa Det. ima pozitivan skor 18-12 4.43.

U karijeri u pley ofu ima veliko iskustvo čak 17 startova uz odličan učinak 9-4 4.25era.

Što se tiče lineupa iako neide Yenkoyima neide ni Tigersima i oni su dosta neefikasni ja bi i tu dao prednost gostima.

Uzimam pobedu Yankeesa za viši ulog....

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Što se tiče lineupa iako neide Yenkoyima neide ni Tigersima i oni su dosta neefikasni ja bi i tu dao prednost gostima.

Uzimam pobedu Yankeesa za viši ulog....

 

Yankees izgledaju očajno i tamo više nema nikog na koga se možeš pouzdati kao udarača, pa mene neće iznenaditi ni 4-0. S obzirom da je Sabathia starter, verovatno još jedan under, ali ne zaboravi da je i on imao svoje crne rupe u ovoj sezoni.

 

Inače, za NFL, svaka čast za sve što napišeš, meni je od velike koristi, a ja nisam početnik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yankees izgledaju očajno i tamo više nema nikog na koga se možeš pouzdati kao udarača, pa mene neće iznenaditi ni 4-0. S obzirom da je Sabathia starter, verovatno još jedan under, ali ne zaboravi da je i on imao svoje crne rupe u ovoj sezoni.

 

Inače, za NFL, svaka čast za sve što napišeš, meni je od velike koristi, a ja nisam početnik.

 

Stoji sve za Sabathiu znam ja koliko je on varljiv niti ga previše ja volim ali tako je kako je uzimam ih večeras iako previše neverujem u to posebno u Ame. sportovima nebi me začudilo da večeras dobiu vetar u leđa od sudija!!!!

 

A za A.F. ja taj sport intezivno pratim još od 1988god. inače veliki sam fan Broncosa od tada :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A za A.F. ja taj sport intezivno pratim još od 1988god. inače veliki sam fan Broncosa od tada :icon_biggrin:

 

U utorak si imao derbi, bio odličan tip na Broncose. Ja sam navijač Giantsa, ali to se kod mene da promeniti, nisam baš konstantan u američkim sportovima, osim možda u NHL gde navijam za Pittsburgh.

 

Za noćas, San Francisco 49ers - Seattle Seahawks

First Score of the Game Will Be? Field Goal or Safety 2.16 Pinnacle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

21:05 - Detroit Tigers - New York Yankees - 1st Halfs (5 innings) Detroit Tigers +0.5 - 1.730 :uredu:

02:00 - St. Louis Cardinals - San Francisco Giants - 1st Halfs (5 innings) St. Louis Cardinals +0.5 - 1.562 :uredu:

 

Uspješan odabir! :14clover::crossfingers:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Bwin

Vrijeme odigravanja: 04:00

Naziv para: Calgary Hitmen @ Victoria Royals

Tip para: Calgary Hitmen

Tečaj: 2.400

 

WHL

Share this post


Link to post
Share on other sites

NLCS Game 4

Busch Stadium(St. Louis, Mo.)

 

Baseball, MLB

02:00 CET (19/10/2012)

St.Louis Cardinals - San Francisco Giants

Pick: San Francisco Giants :nije:

Offered at: 2.22 (Pinnacle Sports)

Stake: 5/10

 

Večeras se u četvrtom meču u seriji sastaju domać Cardinalsi(2-1) i gostujući Giantsi(1-2)...

Iako su moje sve simpatije vezane za Cardinalse i verujem da će oni proći u veliko finale ipak nemogu a da večeras ne odigram na Giantse jel stvarno nevidim večeras ni jedan razlog za ovako favorizovanje domaćina....

Večeras na moundu za STL: Wainwright (0-0, 7.88) dok za S.F. T. Lincecum (0-0, 0.00)

Wainwright mi nikako ne uliva poverenje bacač koji može lako da se raspadne čim uđe u probleme u karijeri protiv Giantsa ima negativan skor 2-4 3.04.

Sa druge strane Lincecum koji je ove sezone neshvatljivo pao u igri zbog čega nije dobio dosada ni jedan start ove sezone u pley ofu ali je kao Riliver bio brilijantan.

U karijeri sa Cardinalsima ima fantastičan skor 5-1 2.89 dok i u pley ofu je sjajan 5-1 2.18 .

Svakako da seradi o jednom od najboljih bacača današnjice i jednostavno moram da idem večeras na njega i Giantse.

Dok u lineupu iako su Cardinalsi u prednosti ali se nadam da ako Lincecum bude imao svoje veče može da ih zaustavi dok su udarači Giantsa mnogo opasniji na strani i mogli bi da dohvate nestabilnog Wainw.

Uzimam večeras pobedu Giantsa ....

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...