Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

28.10.2012.

Recommended Posts

Jutarnji pozdrav uz obilje padavina! :57bye:

 

:kahva:

 

Uspješan dan! :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od sljedećeg mjeseca nema više minimalnog broja postova koje mora natjecatelj postaviti da bi dobio nagradu, već se uvodi koeficijent aktivnosti koji obračunava aktivnost (postove) na svim podforumima. Brojač postova će biti uključen i računati će postove na cijelom forumu. Stoga bi bilo poželjno da pročitate 'Novi sustav bodovanja aktivnosti'. Pitanja su dobrodošla, da ne bi bilo 'nisam znao'.

 

Znači, i 'dobro jutro, podne. večer' itd. u Cafeu, ponovo će se računati i množiti, ali sa različitom vrijednošću koeficijenta aktivnosti u odnosu na postove postavljene npr. u forumu 'Prognoze, prijedlozi i analize' ili 'Online gaming & news'..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj jadni komentator na sportklubu me toliko nervira da bi mu razvalio lubanju laktom

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ga fala kur*u šuti jebenih par

zadnjih minuta

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo li je dva crvena........ :icon_mad:

Hajde za onaj prvi, ali ovaj drugi Torresu...... :smile_redcard:

Edited by hsammer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo li je dva crvena........ :icon_mad:

Hajde za onaj prvi, ali ovaj drugi Torresu...... :smile_redcard:

 

Toliko puta je pokušao iznudit prekršaj da ga je zaslužio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj jadni komentator na sportklubu me toliko nervira da bi mu razvalio lubanju laktom

 

Meni vise ide na jetra nas strucnjak za hokej na HRT2. :icon_mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj jadni komentator na sportklubu me toliko nervira da bi mu razvalio lubanju laktom

 

hm..vjerojatno te isprovocirala njegova blaga naklonjenost prema Chelskiju :icon_biggrin:

 

..al ono je fakat bila lakrdija od suđenja,MUFC je jednostavno morao to dobit pošto poto..A mali sa Ćićarije kad je zabio(iz zaleđa) veselio se ko da oni imaju 9 igrača!! :06bangin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni vise ide na jetra nas strucnjak za hokej na HRT2. :icon_mad:

 

Nisam gledo

hm..vjerojatno te isprovocirala njegova blaga naklonjenost prema Chelskiju :icon_biggrin:

 

..al ono je fakat bila lakrdija od suđenja,MUFC je jednostavno morao to dobit pošto poto..A mali sa Ćićarije kad je zabio(iz zaleđa) veselio se ko da oni imaju 9 igrača!! :06bangin:

 

Ma lik je debil, barata nekim besmislenim rečenicama i pojmovima. Čita s papira il s neta neke statistike koje ni sam ne razumije. Mozak mi je stao. Onda pol sata sere po UTDu, svako malo napominje da je neutralan..plus uključuje razno-razne teorije zavjere. Spominje Mossad i reptilijance kao pomagače Fergusona, ko da me to zanima dok gledam tekmu. Nek proguta ku*ac il nek normalno komentira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...