Jump to content
Sign in to follow this  
roberth

31.10.2012

Recommended Posts

Dobro jutro....

 

Ima tko od vas NETELLER??

 

Neka mi napiše sve o ovom netellerom!!

 

imam ja,ali jos ga nisam koristio :icon_neutral:

neki dan stigao Master (za nekih tjedan dana), znam da je jedan decko pokusao dici lovu na bankomatu u SLO ali nije islo (mozda krivi bankomat?)

inace,trebalo bi biti isto kao i MB/Skrill

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam ja,ali jos ga nisam koristio :icon_neutral:

neki dan stigao Master (za nekih tjedan dana), znam da je jedan decko pokusao dici lovu na bankomatu u SLO ali nije islo (mozda krivi bankomat?)

inace,trebalo bi biti isto kao i MB/Skrill

 

Pozz...

 

Imam u jednom casinu preko 400$ ali ne mogu uložiti u mojoj banci (NLB - najveća u Sloveniji),,,,,nemam iskustva ni s MB, ni s skrillom i ne s netellerom....zato treba mi malo više info od vas,da bi se lakše odlučio.....moji prijatelji kažu na MB.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz...

 

Imam u jednom casinu preko 400$ ali ne mogu uložiti u mojoj banci (NLB - najveća u Sloveniji),,,,,nemam iskustva ni s MB, ni s skrillom i ne s netellerom....zato treba mi malo više info od vas,da bi se lakše odlučio.....moji prijatelji kažu na MB.....

 

Poslusaj ih.. u pravu su...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan društvo!

 

Info za roberta MB i Skrill je jedno te isto. Preporučam MB/Skrill u odnosu na Neteller.

 

Ugodan dan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan društvo!

 

Info za roberta MB i Skrill je jedno te isto. Preporučam MB/Skrill u odnosu na Neteller.

 

Ugodan dan!

 

 

Definitivno Skrill. :48thumbsup:

 

Dobro jutro :80yahoo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto jos nisam koristio Neteller, sa Skrillom sam zadovoljan...moze netko objasniti zasto Skrill da,a Neteller ne?

Neteller kod isplate traži previše podataka koji iživciraju korisnika (bar mene) i za koje nema potrebe i smisla. U tom pogledu Skrill je daleko bolji i 'bezbolniji'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam po cemu je Mb laksi za verifikaciju kad oni traze onu sumu koju skinu sa racuna koju treba tacno upisati u cent bez provizije a svaka banka ce vam dati sumu sa provizijom jedino ako znate kako da im trazite striktno i objasnite zasto vam bas treba suma u cent

a ostalo je isto svako vam trazi kopiju nekog dokumenta tako da je na Netelleru manja procedura za verifikaciju naloga

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam po cemu je Mb laksi za verifikaciju kad oni traze onu sumu koju skinu sa racuna koju treba tacno upisati u cent bez provizije a svaka banka ce vam dati sumu sa provizijom jedino ako znate kako da im trazite striktno i objasnite zasto vam bas treba suma u cent

a ostalo je isto svako vam trazi kopiju nekog dokumenta tako da je na Netelleru manja procedura za verifikaciju naloga

 

Nikad nisam slao nikakav dokument MB-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam po cemu je Mb laksi za verifikaciju kad oni traze onu sumu koju skinu sa racuna koju treba tacno upisati u cent bez provizije a svaka banka ce vam dati sumu sa provizijom jedino ako znate kako da im trazite striktno i objasnite zasto vam bas treba suma u cent

a ostalo je isto svako vam trazi kopiju nekog dokumenta tako da je na Netelleru manja procedura za verifikaciju naloga

Verifikaciju traže jedino ako koristiš određenu deviznu karticu. No, sada je i to lako riješivo (bar kod nas) putem internet bankarstva jer se ima uvid u račun bez posjete bankovnom službeniku. Ukoliko se koristi isplata na devizni račun kod MB/Skrilla nema nikakve verifikacije. Također nisam morao slati MB-u nikavu dodatnu dokumentaciju (preslika pasoša, osobne, kartice, itd.), a Neteller je to tražio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verifikaciju traže jedino ako koristiš određenu deviznu karticu. No, sada je i to lako riješivo (bar kod nas) putem internet bankarstva jer se ima uvid u račun bez posjete bankovnom službeniku. Ukoliko se koristi isplata na devizni račun kod MB/Skrilla nema nikakve verifikacije. Također nisam morao slati MB-u nikavu dodatnu dokumentaciju (preslika pasoša, osobne, kartice, itd.), a Neteller je to tražio.

 

Mogu potvditi sve ovo i za Srbiju ,posto gotovo sve banke imaju mogucnost pregleda stanja preko NET-a.Ja sam preko MB skoro godinu dana i da kucnem o drvo sve je OK. Opciju preko Neteller-a nisam jos koristio jer mi ni ne treba posto imam i karticu ( Raiffeisen banke )Karticu sam samo verifikovao na MB i sad bez ikakvih problema vrsim transakcije .

 

Dobro je bar smo danas ovom raspravom o MB pokrenuli malo Kafe.

 

pozz

 

:icon_eek:

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da se i ja malo ukljucim u raspravu, sto se mene tice nemam iskustva sa Netellerom al zato za MB mogu reci sve najbolje pa zato nema potrebe da koristim ove ostale... dosta puta sam trazio isplatu i uvijek je islo glatko bez trazenja ikakvih dodatnih informacija i dokumentacije... doduse, uvijek je bila isplata u eurima tj. devizni racun al pare su pare, samo nek su u djepu pa kakve god :icon_biggrin:

Edited by Nadrealista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...